CNN Prima News koloběžka

koloběžka

Výpis příspěvků ke štítku „koloběžka“

Střelba airsoftovou zbraní i pepřový sprej. Potyčku mladíků spustila jízda na koloběžce

K nebývale vyhrocenému sporu došlo ve čtvrtek večer v centru Trnavy. Mladík vytáhl airsoftovou pistoli a začal pálit na skupinu dalších mladých mužů. O incidentu informovala tamní policie na Facebooku. Podle stanice JOJ měla za hádkou stát střelcova rychlá jízda na koloběžce. Ta prý popudila ostatní účastníky konfliktu, kteří 17letému chlapci začali nadávat. Když po nich začal pálit, s použitím pepřového spreje ho zneškodnili a vyčkali do příjezdu policistů.

Koloběžkář na Plzeňsku měl uškrtil motorkáře kvůli banalitě. Drásá mi to srdce, loučí se známí

To, co vypadalo původně jako dopravní nehoda, se následně ukázalo jako případ nesmyslné vraždy. Muž na koloběžce měl uškrtit nedaleko Příchovic na jižním Plzeňsku motorkáře. Spor přitom začal kvůli banalitě. Motocyklista ho prý napomenul, že nemá dostatečně osvětlenou koloběžku. Obviněný může v případě prokázání viny strávit za mřížemi až 16 let.

Pomoc za milion. Ročního Tea a čtyřletého Nikolase trápí vážné problémy, projeďte se pro ně

Spojte příjemné s užitečným. Takový je záměr charitativně-sportovního projektu, který vznikl ve spolupráci stavební skupiny PSG a spolku Srdce na pravém místě. Celorepubliková veřejná výzva – která začala 1. a končí 30. června – má za cíl vybrat milion korun pro dva zdravotně znevýhodněné chlapečky: ročního Tea a čtyřletého Nikolase. Druhým milníkem je 100 tisíc kilometrů, kteří účastníci společně najedou – ať už na kole, koloběžce nebo bruslích. Zapojíte se i vy?

Místo do servisu na Mars? Požár elektrokoloběžky na záběrech připomínal start rakety

Majiteli elektrokoloběžky z Dobrušky zbyly jen oči pro pláč poté, co mu jeho drahá „eko-hračka“ shořela přímo před očima. Celá situace byla o to smutnější, že koloběžka byla těsně před cestou do servisu. Požár stihl natočit, víc však dělat nemohl. Podle hasičů se množí případy, kdy se vznítí třeba nabíjená baterie. Existuje pár základních rad, jak takovým případům předejít.