CNN Prima News koloběžka

koloběžka

Výpis příspěvků ke štítku „koloběžka“

Tragická smrt kvůli elektrokoloběžce. Zemřel dvojnásobný otec, zdrcená exmanželka promluvila

27. října 2022 14:33

Třiatřicetiletý Jozef tragicky zemřel po nehodě ve slovenské obci Horné Kočkovce. Otec dvou dětí spadl při jízdě na elektrokoloběžce. Po úderu do hlavy se ho ještě tři dny snažili doktoři v nemocnici zachránit, nakonec však svému zranění podlehl. „Děti smutní po tatínkovi, byl pro ně vším,“ popsala srdceryvně jeho truchlící exmanželka.

Místo do servisu na Mars? Požár elektrokoloběžky na záběrech připomínal start rakety

17. srpna 2022 21:37

Majiteli elektrokoloběžky z Dobrušky zbyly jen oči pro pláč poté, co mu jeho drahá „eko-hračka“ shořela přímo před očima. Celá situace byla o to smutnější, že koloběžka byla těsně před cestou do servisu. Požár stihl natočit, víc však dělat nemohl. Podle hasičů se množí případy, kdy se vznítí třeba nabíjená baterie. Existuje pár základních rad, jak takovým případům předejít.

V Brně se množí opilí koloběžkáři. Jeden svištěl na červenou, další tunelem v protisměru

2. února 2022 21:09

S dalším opilým koloběžkářem měli co do činění policisté v Brně. Zastavili mladíka, který přímo před hlídkou projel křižovatku na červenou. Že na semafor nemohl stihnout zareagovat, bylo policistům jasné hned po provedení dechové zkoušky. V poslední době to přitom není jediný opilý koloběžkář, kterého hlídky přistihly.