CNN Prima News kolotoč

kolotoč

Výpis příspěvků ke štítku „kolotoč“

Po nehodě kolotoče přijde Havířov o miliony. Vrací vstupné, někteří se ho ale nedočkají

26. září 2022 00:21

První dohru má havárie kolotoče v Havířově, při které se zranilo 17 návštěvníků této atrakce. Radnice lidem vrací peníze za vstupné na městské slavnosti. Ty primátor krátce po nehodě ukončil. A nejde o drobné, může se jednat o mnohamilionové částky, které bude třeba uvolnit z rozpočtu. Příčiny neštěstí policisté stále vyšetřují.

Vyšetřování nehody kolotoče v Havířově pokračuje. Proč klesal, ale stále se s lidmi točil?

9. září 2022 22:20

Policisté v Havířově stále vyšetřují nehodu kolotoče, která se stala první zářijovou sobotu. Zábavná atrakce tehdy sjela dolů z asi dvacetimetrové výšky, aniž by se přestala točit. Lidé, kteří seděli na sedačkách, se zranili nárazem do pokladen a zábradlí. Zranění utrpělo celkem 17 lidí včetně dětí. Někteří museli být hospitalizováni.

Bradu jsem měla napůl, bojím se pohledu do zrcadla. Žena popsala děsivou jízdu na kolotoči

5. září 2022 06:27

Při sobotním pádu kolotoče v Havířově se zranilo 17 lidí. Policie nehodu vyšetřuje jako obecné ohrožení z nedbalosti. Stále se čeká na znalecké posudky. Ze sedmnácti zraněných bylo deset dospělých a sedm dětí. Celkem pět lidí dále zůstává v péči lékařů. Podle ředitele havířovské nemocnice museli někteří podstoupit chirurgické zákroky. Děsivé okamžiky nehody popsala žena, která na kolotoči jela se svou sedmiletou neteří.

Svědek o nehodě kolotoče v Havířově: Odřezával jsem lidi ze sedaček a viděl nehezké úrazy

4. září 2022 17:08

Při nehodě řetízkového kolotoče v Havířově se zranilo 17 lidí, z toho sedm dětí. Policie nehodu vyšetřuje jako obecné ohrožení z nedbalosti. Podle ní byly s atrakcí problémy již v pátek. Očitý svědek události pro CNN Prima NEWS popsal, že na místě bylo hodně nehezkých úrazů. Na pomoc se podle něj vydalo jen pár přihlížejících.

Policie nehodu kolotoče v Havířově vyšetřuje jako trestný čin. Viníka zatím nezná

4. září 2022 10:57

Policie sobotní nehodu kolotoče v Havířově na Karvinsku, při níž se zranilo 17 lidí, vyšetřuje jako obecné ohrožení z nedbalosti. Viníka ještě nezná. Vyšetřování okolností neštěstí potrvá týdny až měsíce. Čekat se bude mimo jiné na znalecké posudky. Řekl to mluvčí moravskoslezské policie René Černohorský. Ze 17 zraněných bylo sedm dětí a deset dospělých. V nemocnicích zůstává pět lidí.

Lidé z kolotoče vyletěli, popsal svědek nehodu v Havířově. Atrakce měla problém už v pátek

3. září 2022 17:54

Při nehodě velkého řetízkového kolotoče v Havířově na Karvinsku se v sobotu odpoledne zranilo 17 lidí. Někteří do nemocnice přijeli sami. Mluvčí PČR Moravskoslezského kraje René Černohorský pro CNN Prima NEWS uvedl, že atrakce měla problémy již v pátek. Detaily děsivé nehody popsal svědek, podle něhož někteří lidé z kolotoče vyletěli.