CNN Prima News kolotoč

kolotoč

Výpis příspěvků ke štítku „kolotoč“

Vražda na kolotoči, pachatel na útěku. Slavná pouť v Německu musela skončit předčasně

Pouť v západoněmeckém Münsteru musela být ukončena o den dříve, v sobotu večer tam byl ubodán jednatřicetiletý muž. Státní zastupitelství a policie sdělily, že podezřelý patrně pobodal svou oběť nožem při hádce na kolotoči. Oběť svým zraněním podlehla navzdory oživovacím pokusům ještě na místě. Po pachateli policie vyhlásila pátrání, informoval zpravodajský magazín Der Spiegel.

Mozky jedou na autopilota, říká Čech o bojích na ukrajinské frontě. Popsal i chemický útok

Od 24. února, kdy začala ruská invaze, se k ukrajinským ozbrojeným silám připojily desítky Čechů. Jak vypadá příjezd do válkou zmítané země? Jaké jsou podmínky výcviku? A jak opravdu vypadají tvrdé boje na frontové linii? Redakce CNN Prima NEWS získala zpověď muže, který si všemi těmito procesy prošel a aktivně zasáhl do války. Totožnost českého dobrovolníka redakce zná, po vzájemné dohodě ale nebude zveřejňovat jeho pravé jméno. Říkejme mu třeba Ondřej. Tady jsou jeho autentické zážitky z války. Třetí díl se věnuje zkušenostem z ostrých bojů.

Bradu jsem měla napůl, bojím se pohledu do zrcadla. Žena popsala děsivou jízdu na kolotoči

Při sobotním pádu kolotoče v Havířově se zranilo 17 lidí. Policie nehodu vyšetřuje jako obecné ohrožení z nedbalosti. Stále se čeká na znalecké posudky. Ze sedmnácti zraněných bylo deset dospělých a sedm dětí. Celkem pět lidí dále zůstává v péči lékařů. Podle ředitele havířovské nemocnice museli někteří podstoupit chirurgické zákroky. Děsivé okamžiky nehody popsala žena, která na kolotoči jela se svou sedmiletou neteří.

Svědek o nehodě kolotoče v Havířově: Odřezával jsem lidi ze sedaček a viděl nehezké úrazy

Při nehodě řetízkového kolotoče v Havířově se zranilo 17 lidí, z toho sedm dětí. Policie nehodu vyšetřuje jako obecné ohrožení z nedbalosti. Podle ní byly s atrakcí problémy již v pátek. Očitý svědek události pro CNN Prima NEWS popsal, že na místě bylo hodně nehezkých úrazů. Na pomoc se podle něj vydalo jen pár přihlížejících.

Policie nehodu kolotoče v Havířově vyšetřuje jako trestný čin. Viníka zatím nezná

Policie sobotní nehodu kolotoče v Havířově na Karvinsku, při níž se zranilo 17 lidí, vyšetřuje jako obecné ohrožení z nedbalosti. Viníka ještě nezná. Vyšetřování okolností neštěstí potrvá týdny až měsíce. Čekat se bude mimo jiné na znalecké posudky. Řekl to mluvčí moravskoslezské policie René Černohorský. Ze 17 zraněných bylo sedm dětí a deset dospělých. V nemocnicích zůstává pět lidí.