reklama
CNN Prima News komunikace

komunikace

Výpis příspěvků ke štítku „komunikace“

Šlachta jako kopie Babiše? Šéf Přísahy má vlastní Čau lidi, ve videu mluví i přes hodinu

Premiér Andrej Babiš (ANO) je znám svojí pravidelnou komunikací na sociálních sítích, kde takřka každou neděli vystupuje ve svém vysílání nazvaném Čau lidi. Zde potenciálním voličům vypráví o krocích vlády, vychvaluje své ministry a lidi, a mnohdy si i kopne do svých kritiků či opozice. S podobným schématem nyní přišel i šéf hnutí Přísaha Robert Šlachta.

Nastupuje IdeaHUB: Novinka od Huawei pomůže s telemedicínou či výukou na dálku

Když loni na jaře propukla koronavirová pandemie, ukázalo se, že komunikace na dálku bude klíčovým fenoménem celé krize. Pandemie nyní ustupuje, úplný návrat do starých kolejí se však nekoná a zřejmě k němu ani nedojde. Přesun části společnosti do on-line prostředí je proto nevyhnutelným novým standardem. Adaptaci na něj má ulehčit technologická novinka od Huawei, multiplatformní nástroj IdeaHUB.

Skupina pana Smejkala dává doporučení pozdě, stěžuje si Babiš. Opět upravil maturity

Komunikace mezi vládou, ministerstvem zdravotnictví a Mezioborovou skupinou pro epidemické situace (MeSES) vázne, přiznal premiér Andrej Babiš (ANO). Ve svém pravidelném pořadu Čau lidi zdůraznil, že rozumí naštvaným sportovcům. Snažil se je uklidnit tím, že v pondělí bude vláda jednat o tom, kolik lidí se bude moci setkávat. Zároveň dal možnost takzvané úřední maturity dalším studentům.

Než se medik dostane do nemocnice, často už ho nepotřebují, popsala studentka

Než se medik dostane do nemocnice, kde si ho vyžádali, často už není potřeba, popsala úskalí nařízené pracovní povinnosti koordinátorka mediků na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy Kateřina Koudelková. Studentka šestého ročníku všeobecného lékařství mimo jiné dodala, že komunikace s ministerstvem zdravotnictví neprobíhá optimálně. „Informace se k nám dostávají z médií a přes děkany,“ vysvětluje medička, která jako dobrovolnice pomáhá na centrálním příjmu Fakultní nemocnice Královské Vinohrady.

Meghan není skromná Popelka. Nevěřím, že myslela na sebevraždu, říká expertka

Exkluzivní rozhovor s princem Harrym a jeho ženou odvysílaný americkou CBS vyvolal zejména kvůli několika Meghaniným vyjádřením pozdvižení. Rozhovor před kamerou je ale příležitostí i pro další rozbor. Protože jedna věc je, co říkají vaše ústa, a druhá, co vypovídá vaše tělo. Jak tedy rozhovor interpretuje odbornice na neverbální komunikaci Noemi Zárubová Pfeffermannová?

Sníh a rampouchy padající ze střech mohou ublížit. Na kom a jak vymáhat náhradu škody

Téma: Rádce

Do Česka dorazila obleva, a tak hasiči varují lidi, aby dávali pozor na padající sníh ze střech. I v obcích, kde sníh ještě nějakou dobu vydrží, ale hrozí nebezpečí. Například na úklid chodníků se totiž v řadě z nich nedbá. Radnice se tak vystavují riziku, že se na nich budou hojit občané, kteří kvůli tomu utrpěli zdravotní újmu. Odpovědnost za škody totiž zpravidla nesou právě ony.

reklama