reklama
CNN Prima News komunikace

komunikace

Výpis příspěvků ke štítku „komunikace“

Vyhozené miliardy za digitalizaci úřadů? Bez legislativy se dál nepohneme, tvrdí expert

28. listopadu 2021 21:58

Převést úřady do digitálního prostředí není technický problém. Největší překážkou na cestě ke konci papírování je chybějící legislativa. Technicky by šlo stát zdigitalizovat do dvou let. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to uvedl Daniel Vlček, spoluzakladatel společnosti UnitX, která se zabývá robotizací komunikace a vyvíjí takzvané chatboty.

Balšínek: Odpor společnosti plyne z toho, že vláda neříká pravdu a neumí komunikovat

21. listopadu 2021 15:50

Šéfredaktor webu Echo24 Dalibor Balšínek ve vysílání CNN Prima NEWS sdělil, že odpor společnosti pramení z toho, že vláda neříká pravdu a nekomunikuje důvěryhodně. „Musí zde být opatření, kterým budou lidé rozumět. Není to otázka restrikcí, ale důvěryhodnosti. Veškerý odpor společnosti, který vzniká, plyne z toho, že jí vláda Andreje Babiše neříkala pravdu,“ podotkl.

Alkoholický rekord roku. Mladík v Brně nadýchal přes 5,5 promile a šokoval strážníky

9. listopadu 2021 07:36

Brněnští strážníci se už několikrát přesvědčili o tom, že někteří navyklí lidé dokáží fungovat i při smrtelně nebezpečných hladinách alkoholu v těle. Letošní pomyslný rekordman, který po potyčce s jiným mužem spadl a rozbil si hlavu, také s hlídkou dokázal komunikovat. Když ale následně dýchnul do přístroje, nestačili se příslušníci zákona a záchranáři divit.

Piráti chtějí konec Ferjenčíka kvůli sestře a špatné kampani. Podpásovka, reaguje poslanec

11. srpna 2021 18:22

Část Pirátů usiluje o konec poslance Mikuláše Ferjenčíka v čele mediálního odboru strany. Kritici mu vyčítají špatně nastavenou komunikaci či chyby v kampani, ale také údajný střet zájmů, kdy podle nich má protežovat svoji sestru a 1. místopředsedkyni strany Olgu Richterovou. Sám Ferjenčík pro CNN Prima NEWS řekl, že hodnotit kampaň dva měsíce před volbami mu nedává smysl. Kritiku týkající se jeho sestry pak označil za „podpásovku“.

Šlachta jako kopie Babiše? Šéf Přísahy má vlastní Čau lidi, ve videu mluví i přes hodinu

6. července 2021 15:22

Premiér Andrej Babiš (ANO) je znám svojí pravidelnou komunikací na sociálních sítích, kde takřka každou neděli vystupuje ve svém vysílání nazvaném Čau lidi. Zde potenciálním voličům vypráví o krocích vlády, vychvaluje své ministry a lidi, a mnohdy si i kopne do svých kritiků či opozice. S podobným schématem nyní přišel i šéf hnutí Přísaha Robert Šlachta.

Nastupuje IdeaHUB: Novinka od Huawei pomůže s telemedicínou či výukou na dálku

29. června 2021 16:50

Když loni na jaře propukla koronavirová pandemie, ukázalo se, že komunikace na dálku bude klíčovým fenoménem celé krize. Pandemie nyní ustupuje, úplný návrat do starých kolejí se však nekoná a zřejmě k němu ani nedojde. Přesun části společnosti do on-line prostředí je proto nevyhnutelným novým standardem. Adaptaci na něj má ulehčit technologická novinka od Huawei, multiplatformní nástroj IdeaHUB.

Chceme odškodnění za psychické útrapy, volají obyvatelé Vrbětic. Obce sčítají škody

11. května 2021 19:51

Odškodnění v řádech stamiliónů korun a dokončení hloubkového pyrotechnického průzkumu. To jsou požadavky čtyř obcí v okolí vrbětického muničního areálu na Zlínsku, kde v roce 2014 vybuchly dva sklady a zemřeli dva lidé. Tamní obyvatelé se ale dodnes nedočkali téměř žádného odškodnění za poškozený majetek a psychickou újmu.

Skupina pana Smejkala dává doporučení pozdě, stěžuje si Babiš. Opět upravil maturity

11. dubna 2021 20:58

Komunikace mezi vládou, ministerstvem zdravotnictví a Mezioborovou skupinou pro epidemické situace (MeSES) vázne, přiznal premiér Andrej Babiš (ANO). Ve svém pravidelném pořadu Čau lidi zdůraznil, že rozumí naštvaným sportovcům. Snažil se je uklidnit tím, že v pondělí bude vláda jednat o tom, kolik lidí se bude moci setkávat. Zároveň dal možnost takzvané úřední maturity dalším studentům.

reklama