CNN Prima News sídliště

sídliště

Výpis příspěvků ke štítku „sídliště“

Domy bez střech, desítky rozbitých aut. Moravský Beroun bombardovaly kroupy velikosti vajec

30. června 2022 11:03

Silné krupobití zasáhlo Moravský Beroun na Olomoucku. Ve středu odpoledne zasypaly centrum města i tamní sídliště kroupy o velikosti vejce. Způsobily podle místostarosty Rostislava Hrdličky škody za desítky milionů korun. Kroupy poničily především střechy domů a rozbíjely i okna zaparkovaných aut. Hasiči na místě zasahovali do časných ranních hodin. Ve čtvrtek se na místo znovu vracejí, řekla jejich mluvčí Lucie Balážová. Obec také shání vysoušeče, škody mapuje krizový štáb.

Kdo byl střelec z kladenského sídliště? Sousedé podali rozporuplné výpovědi

29. června 2022 14:41

Střelbu na kladenském sídlišti v panelákovém bytě, kde starší muž zabil mladší ženu a následně vztáhl zbraň na sebe, vyšetřují policisté jako pokus o vraždu a následnou sebevraždu. Za činem měly stát osobní spory. CNN Prima NEWS se podařilo zjistit, kde senior s údajně rozporuplnou minulostí podnikal. V Kolči na Kladensku měl dříve uzenářství a jatka.

Русские бежали даже босиком: Репортер показал места, откуда украинцы изгнали оккупантов

18. května 2022 16:18

Как обстоят дела в Харьковской области, откуда русские три месяца обстреливали город и были изгнаны украинцами? Репортер Матиаш Зрно и оператор Петр Жидек снимали на месте. Штаб CNN Prima NEWS столкнулся со случаем, когда русские, сбегая, даже не успели обуться.

Ruské tanky se ukrývaly mezi budovami, ukrajinský dron je přesto zničil. Video oblétlo svět

24. dubna 2022 17:23

Na Donbasu nadále probíhají tvrdé boje. Rusové totiž na východě Ukrajiny před pár dny zahájili novou ofenzivu. Ukrajinci jsou zatím schopni většinu útoků odrazit, což často dokazují i záběry, které se šíří na sociálních sítích. Například ve městě Rubežnoje se ukrajinskému dronu povedlo zdemolovat dva nepřátelské tanky.

Ruský tank projížděl sídlištěm, Ukrajinci to nenechali jen tak. Stačila jedna střela

29. března 2022 16:22

Jedním ze symbolů ukrajinského odporu v kruté válce s Ruskem se stal obklíčený a zdevastovaný Mariupol. Ruským jednotkám se nadále nedaří přístav dobýt. Ve městě, které mělo před začátkem ruské invaze zhruba 400 tisíc obyvatel, podle místních úřadů nadále zůstává okolo 170 tisíc lidí. Počet obětí v regionu už přesáhl pět tisíc.

Detaily brutálního útoku psa v Rousínově. Zvíře se volně pohybuje na sídlišti, lidé se bojí

12. února 2022 16:32

Chvíle hrůzy prožil v polovině ledna 41letý muž z Rousínova. Více než týden se v nemocnici zotavoval z brutálního napadení, kdy na něj mladík poštval psa a sám následně muže kopal do těla a hlavy. Strach nyní padl i na místní. Ačkoliv byl vzat mladý agresor do vazby, pes se stále po sídlišti pohybuje. Jak se ukázalo, zvíře nebylo útočníka, jen si ho vypůjčil.

Nález miminka v popelnici: Od smrti ho dělily minuty. Matku soud poslal do vazby

10. ledna 2022 10:26
Aktualizováno

Dítě, které se našlo v sobotu ráno v jednom z pardubických kontejnerů, byla holčička. Potvrdil to vedoucí odboru obecné kriminality Milan Šimek. Odložit ji tam měla její matka, která prý o svém těhotenství do poslední chvíle nevěděla. Holčička byla silně podchlazená, podle policie ji od smrti dělily jen minuty. Policie obvinila ženu z pokusu o vraždu na nezletilci. Pardubický soud ji v pondělí poslal do vazby. Podle informací CNN Prima NEWS teď obviněná míří do vazební věznice Brno-Bohunice.