CNN Prima News sídliště

sídliště

Výpis příspěvků ke štítku „sídliště“

Muž ze Žiliny brutálně usmrtil přítelkyni, odsedí si 10 let. Soudkyně nemohla udělit více

33letému muži ze slovenské Žiliny soud vyměřil desetiletý trest za to, že mimořádně brutálním způsobem připravil o život svou o čtyři roky starší přítelkyni. Pro odsouzeného to nebude první pobyt za mřížemi. V trestním rejstříku má už jedenáct záznamů. Jednalo se o krádeže, násilné trestné činy a také o loupeže. Svou vinu v případě zavražděné přítelkyně přiznal. Píše o tom web noviny.sk.

Elektřina s dvouletým Tobiasem třásla, dokud nezemřel. Policie mluví o možném trestném činu

Tragická smrt teprve dvouletého Tobiase na sídlišti ve slovenském Martině otřásla veřejností. Podle prvotních informací se měl chlapeček silně udeřit do hlavy a později zemřít. Jak však uvedli policisté, dítě o život přišlo v důsledku zástavy srdce a selhání dýchacího systému v důsledku zásahu elektrickým proudem. Podle rodinného přítele za vším stojí osudná chvíle nepozornosti.

Terezku v opilosti zabila, tělo schovala. Před novináři se hroutila, večery trávila v hospodě

Zmizela bez jediné stopy z dětského hřiště na kladenském sídlišti. Alespoň tak popisovala Helena Čermáková pohřešování své tehdy pětileté dcery Terezky. Odstartovalo to masivní pátrací akci, do které se zapojily stovky policistů i dobrovolníků. Matka se zatím hroutila během rozhovorů s televizními štáby, jenže večer ji lidé z Kladna vídali v restauracích. Nakonec se ukázalo, že má smrt malé dívenky na svědomí právě ona. Děsivý příběh vám redakce CNN Prima NEWS přináší v seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších kriminálních případech posledních desetiletí.