CNN Prima News dvojice

dvojice

Výpis příspěvků ke štítku „dvojice“

Student zavraždil dvojici seniorů kvůli vile v Praze. Těl se zbavil zvlášť cynickým způsobem

Měl to být dokonalý plán k získání přepychové vily na jedné z nejlepších pražských adres. Majitelka nemovitosti ale nechtěla o prodeji ani slyšet. Milenecký pár mladých studentů se proto rozhodl přikročit k razantnímu řešení. Jeden z dvojice ji i jejího přítele brutálně zavraždil a těla pak hodil do vodní nádrže. Kriminalisté mrtvé objevili hlavně díky náhodě. Příběh z léta 2019 vám redakce CNN Prima NEWS přináší v seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších kriminálních případech posledních desetiletí.

Bud Spencer: Sportovec a herec, který si umělecké jméno zvolil podle oblíbeného piva

Jestli se rozzlobíme, budeme zlí, Pravá a levá ruka ďábla. To je jen krátký výčet filmů legendární filmové dvojice Terence Hill a Bud Spencer. Před pěti lety druhý jmenovaný bohužel odešel do hereckého nebe. Věděli jste ale, že Bud Spencer byl také vynikající plavec a dokonce i vynálezce? Život toho „tlustého, vousatého a zamračeného“ překvapuje lecčím.

Chce se mi brečet, přiznal krasobruslař Bidař. Se Žukovou vybojovali olympiádu

Světový titul v kategorii sportovních dvojic překvapivě získali ruští debutanti na velké světové akci Anastasia Mišinová a Alexandr Galljamov. Nejlepší volnou jízdou čtvrtečního večera ve Stockholmu se posunuli ke zlatu ze třetího místa po krátkém programu. Úspěšnou společnou premiéru absolvovali i čeští krasobruslaři Jelizaveta Žuková a Martin Bidař, kteří 15. místem zajistili Česku účastnické místo na Zimních olympijských hrách 2022 v Pekingu.