CNN Prima News dvojice

dvojice

Výpis příspěvků ke štítku „dvojice“

Bud Spencer: Sportovec a herec, který si umělecké jméno zvolil podle oblíbeného piva

27. června 2021 06:18

Jestli se rozzlobíme, budeme zlí, Pravá a levá ruka ďábla. To je jen krátký výčet filmů legendární filmové dvojice Terence Hill a Bud Spencer. Před pěti lety druhý jmenovaný bohužel odešel do hereckého nebe. Věděli jste ale, že Bud Spencer byl také vynikající plavec a dokonce i vynálezce? Život toho „tlustého, vousatého a zamračeného“ překvapuje lecčím.

Chce se mi brečet, přiznal krasobruslař Bidař. Se Žukovou vybojovali olympiádu

25. března 2021 22:57

Světový titul v kategorii sportovních dvojic překvapivě získali ruští debutanti na velké světové akci Anastasia Mišinová a Alexandr Galljamov. Nejlepší volnou jízdou čtvrtečního večera ve Stockholmu se posunuli ke zlatu ze třetího místa po krátkém programu. Úspěšnou společnou premiéru absolvovali i čeští krasobruslaři Jelizaveta Žuková a Martin Bidař, kteří 15. místem zajistili Česku účastnické místo na Zimních olympijských hrách 2022 v Pekingu.

Pár vyrazil do Beskyd oblečený jako do nákupního centra. Téměř je to stálo život

18. ledna 2021 21:16

Horská služba musela pod Lysou horou v Beskydech v neděli zachraňovat z hlubokého sněhu pár, který se vydal na túru do hor oblečen spíše jak na nákupy do obchodního centra. „Už pomalu vzdávali boj o život,“ uvedl člen Horské služby. Nejde o první takový případ. Je nezbytně nutné, aby lidé s sebou do hor brali i rozum, varují záchranáři. O případu informoval Týdeník policie.