CNN Prima News kulturistika

kulturistika

Výpis příspěvků ke štítku „kulturistika“

Partner Lucie Bílé zhubl 32 kilo, vybral si ho fotograf Schwarzeneggera. Čím se odměnil?

16. června 2022 22:33

Radek Filipi prošel viditelnou proměnou. Partner Lucie Bílé je známý svou muskulaturou a obřími bicepsy. Nyní je ale o úctyhodných 32 kilo lehčí. Za novou vizáží stojí pět měsíců dřiny a přísné diety. Kromě dokonalé postavy přišla i nabídka na prestižní focení. Za objektiv se totiž postavil fotograf legendárního Arnolda Schwarzeneggera.

Ruský „Pepek“ si nechal olejem nafouknout svaly, teď se bojí smrti. Hloupost, přiznává

30. září 2021 15:45

Rus Kirill Terešin chtěl vynikat mezi kulturisty, ale nezvolil pro to cestu tvrdé dřiny ve fitness centru. Do svých svalů na pažích si nechal vpravit šest litrů oleje, což způsobilo zcela nepřirozený vzhled, ale zároveň ohrožení života. Samozvaný „Pepek“ si nakonec v průběhu času uvědomil, že udělal chybu, a absolvuje mnoho operací, které mají vymazat riziko smrti.

Grznár o náhlé smrti české kulturistky: Selhalo jí srdce, zkoušela nové metody

16. srpna 2021 11:49

Kulturistku Alenu Kosinovou čekala ve Španělsku soutěž, na kterou se tvrdě připravovala. Tělo však obrovský zápřah před závody nevydrželo a z nemocnice v Alicante přišla smutná zpráva. Ke smrti kamarádky i kolegyně se vyjádřila jedna z hlavních tváří tuzemského fitness Filip Grznár. Podle něj doplatila Kosinová, jež závodila pod jménem Hatvani, na „nové metody“.

Fitka? Zoufalství střídá smích, vláda nám dala podpásovku, říká kulturistka Mikulcová

12. ledna 2021 19:18

Řadí se do absolutní špičky české kulturistiky a zároveň mezi stovky majitelů posiloven, kteří momentálně zažívají martyrium. Za poslední tři měsíce mohli mít otevřeno dohromady pouze 14 dní a kompenzace od státu jsou takřka nulové. „Znám lidi, co mají fitko 25 let a zničehonic konec,“ popisuje současnou situaci pro CNN Prima NEWS Věra Mikulcová, která se svojí přítelkyní Janou provozuje fitness centrum v Jihlavě. Ve druhé části rozhovoru mluví známá 39letá persona o sobě samé a kriticích z internetových diskusí, kteří jí často vyčítají ztrátu ženství.