CNN Prima News kyselina

kyselina

Výpis příspěvků ke štítku „kyselina“

Taxikář z Plzně žil dvojí život. Když na to partnerka přišla, chrstl jí do obličeje žíravinu

Rozhodl se vyřešit zklamání z nenaplněné lásky tím nejhorším možným způsobem. Pomstou, která v Česku do té doby neměla obdoby. Plzeňský taxikář Jan Dubský si na svou bývalou partnerku počkal na ulici a za rozchod ji odsoudil k doživotní slepotě. Do obličeje jí vychrstnul nebezpečnou žíravinu. Zákeřný útok žena přežila jen díky rychlému zásahu zdravotníků. Vážné následky jí ale zůstanou navždy.

Andreu měl rozpustit v kyselině. Otci se nedá věřit, řekl syn u soudu a žádá pro něj doživotí

V pondělí začal u Specializovaného trestního soudu v Pezinku proces v případu úkladné vraždy 34leté Andrey Vlčkové. Obžalovaným je její bývalý manžel Miroslav Vlček, který ji měl rozpustit v sudu s kyselinou. Výslech čeká také jejich společného syna, informoval slovenský web Nový čas. Miroslav Vlček mladší spolu se svou babičkou, matkou zavražděné, věří, že senát uloží trest doživotí. Syn během soudního přelíčení řekl, že obviněnému se nedá věřit, jelikož všechnu vinu hází na mrtvé.

Kolegyni polil kyselinou, pak zastřelil úřednici. Dvořák stráví zbytek života za mřížemi

Osmašedesátiletý Jiří Dvořák z Prahy stráví zbytek života ve vězení. Doživotní trest mu v pondělí potvrdil pražský vrchní soud, který zamítl jeho odvolání. Bývalý letecký konstruktér spáchal loni násilné trestné činy vůči několika ženám, jimž se mstil za domnělá příkoří. Jeho skutky vyvrcholily zastřelením zaměstnankyně úřadu práce, která mu dříve nepřiznala podporu.