reklama
CNN Prima News kyselina

kyselina

Výpis příspěvků ke štítku „kyselina“

Únoscům slíbil peníze i sporťák. Kdo je muž, který nechal Andreu rozpustit v kyselině?

9. září 2021 13:09

Alibi si Miroslav Vlček v době únosu svojí exmanželky Andrey Vlčekové zajistil v místní kavárně. Únoscům pak slíbil peníze, rodinný dům i luxusní sporťák. Takto popsal pro CNN Prima NEWS nové detaily celého případu reportér televize JOJ Rastislav Striško. Vlčeková zmizela před pěti lety. Matku dvou dětí zatáhli dva muži před mateřskou školou v obci Hlohovec do auta. Od té doby o ní nikdo neslyšel, až do tohoto týdne, kdy policie oznámila, že našla sud s kyselinou, ve kterém byly rozpuštěné ostatky pohřešované ženy. Z vraždy jsou podezřelí čtyři lidé, včetně exmanžela oběti Miroslava.

Mrazivé detaily z případu zmizelé Andrey: Našli jen plomby. Sousedy šokoval postup policie

8. září 2021 11:35

Pět let příbuzní Andrey Vlčekové doufali, že se mladá maminka dvou dětí najde živá a zdravá. Naděje ale v pondělí zvrátila Národní kriminální agentura (NAKA), která matce Andrey oznámila, že je její dcera po smrti. Ostatky zavražděné nalezli v plastovém sudu pod schody v domě jejího exmanžela. Těla se zbavil otřesným způsobem – rozpustil ho v kyselině. Známí se ale ptají, proč byl poměrně rozměrný sud nalezen až nyní.

Chtěl, aby trpěla, protože ji nemohl mít. Odborníci analyzují dopisy vraha s kyselinou

4. července 2021 06:12

Vražda nebyla náhoda. Jiří D. si všechno dlouho a pečlivě plánoval a pak překročil čáru. Alespoň to si myslí psychiatrička Džamila Stehlíková, která analyzovala milostné dopisy vraha své kolegyni z firmy Aero Vodochody z roku 2014, kterou poleptal kyselinou. Stejný muž v úterý zastřelil zaměstnankyni pracovního úřadu na Praze 2. Podle psychologa Jeronýma Klimeše trpí paranoidní poruchou osobnosti, a kdyby jej policisté nezadrželi, stal by se z něj sériový vrah. Odborníci se shodli, že byl při příčetný a uvědomoval si, co dělá.

Vrazilas mi kudlu do zad. Jiří D. psal své oběti dopisy, ze kterých mrazí

3. července 2021 19:47

„O tomto mailu nebude nikdy nikdo vědět, v zájmu své vlastní bezpečnosti jej nikomu neposílej,“ psal před sedmi lety útočník Jiří D. své bývalé kolegyni z firmy Aero Vodochody, kterou poleptal kyselinou. Tyto dopisy má CNN Prima NEWS k dispozici. Plyne z nich, že do ženy byl zamilovaný. V úterý zastřelil pracovnici úřadu práce na Praze 2 a vedl si seznam dalších obětí, kterým se chtěl pomstít. Podle psychologa Jeronýma Klimeše útočník trpí paranoidní poruchou osobnosti, a kdyby jej policisté nezatkli, stal by se z něj sériový vrah.

Justice je zkorumpovaná. Vytřela si se mnou otvor, prohlásil u soudu střelec Jiří D.

2. července 2021 12:44

Šestašedesátiletému Jiřímu D., který v Praze zastřelil úřednici z úřadu práce, bývalou kolegyni poleptal kyselinou a pomocí nástražného systému zranil policistu, byl v pondělí nařízen trest vězení za jiný trestný čin. Podle střelce je česká justice zkorumpovaná a „vytřela si s ním otvor“. Svých činů nelituje. Muži hrozí i desítky let za mřížemi.

Dopadenému střelci z Prahy hrozí až dvacet let za mřížemi. Zbraň měl nelegálně

29. června 2021 16:57

Jiřímu D., který v pondělí v Bělehradské ulici v Praze postřelil pracovnici úřadu práce, jež na zranění následně podlehla, hrozí desítky let za mřížemi. „Zahájili jsme úkony pro trestný čin vražda, kde by mohlo muži hrozit až dvacet let. Právní kvalifikace se ale ještě upřesňuje," informoval na tiskové konferenci ředitel krajského ředitelství Policie ČR pro hlavní město Praha Tomáš Lerch. Muž útočil nelegálně drženou zbraní, na jeho dopadení se podílely stovky policistů. Při incidentu se nikdo další nezranil.

Policisté vystoupí s podrobnostmi o zadržení střelce, který zabil úřednici

29. června 2021 16:05

Představitelé Policie ČR přiblíží podrobnosti k zadržení muže, který v úterý dopoledne na úřadu práce v pražské Bělehradské ulici postřelil místní pracovnici. Ta později svým zraněním podlehla. Muž je navíc podezřelý z toho, že v pátek poleptal kyselinou svoji bývalou kolegyni. Sledujte živě tiskový brífink v Kongresovém centru od 16:30.

Pátrání po nebezpečném muži. Kyselinou poleptal kolegyni, teď měl střílet na úřednici

29. června 2021 13:54

Od pátečního odpoledne policisté pátrají po Jiřím D., který před vchodem do závodu firmy Aero Vodochody polil svou bývalou kolegyni kyselinou. Žena skončila v nemocnici s popáleninami. Během pokusu o jeho zadržení byl zraněn policista, muž dal na dveře svého bytu výbušné zařízení. Policisté varují, že by muž mohl být nebezpečný.

reklama