reklama

Burešová, Koukalová či Bohdalová: Co vám přejí osobnosti šoubyznysu do roku 2021?

Letošní oslavy silvestra nemohly být kvůli pandemii koronaviru příliš bouřlivé a všichni doufají, že tento rok bude lepší než ten předchozí. Co vám do roku 2021 popřály naše slavné osobnosti?

reklama

„Já všem divákům Primy přeji zdravíčko, které je ze všeho nejdůležitější,“ řekla herečka Jiřina Bohdalová. „Víte, jak se to říká: Zdraví není vším, ale bez zdraví je vše ničím,“ dodala moderátorka Gabriela Koukalová, zatímco zpěvačka Aneta Langerová kromě pevného zdraví popřála také pevné nervy.

K tématu

„Teď budu trošku staromudrc, ale sociální sítě rozhodně všechno nevyřeší. Naučme se zase se dívat z očí do očí a prostě se mít rádi,“ sdělil herec Jan Šťastný.

„Já vám přeji, abyste byli všichni zdraví, v pohodě, abyste si dělali hezké dny, doma se nehádali. Abyste měli fajn práci a pokud ne, abyste ji sehnali, protože prachy sice nejsou všechno, ale uklidňují,“ uvedla zpěvačka Linda Finková. „Chtěl bych vám popřát, ať se máte dobře, děláte to, co vás baví, a hlavně posloucháte dobrou hudbu,“ dodal zpěvák Albert Černý.

Podle moderátorky Kláry Doležalové nemáme ztrácet víru a naději. „To je to poslední, co vám někdo může vzít,“ sdělila Doležalová. Její kolega Karel Voříšek apeloval na to, abychom si informace, které se k nám dostávají, ověřovali.

Nemít potíže a srdce zjihlé

„Já bych ti přál, diváku, abys kolem sebe měl lidi, které miluješ a oni milují tebe,“ řekl herec Roman Vojtek. „Když už máme nad hlavou hvězdy, tak každý z nás aby nejméně jednu šťastnou měl,“ dodala herečka Tereza Kostková.

„Já vám přeji, abyste neměli srdce zjihlé, neměli potíže,“ sdělil herec Jan Čenský s odkazem na pohádku Princové jsou na draka, ve které si sám zahrál. „Přeji všem krásný nový rok, nejen toho 1. ledna. Užijte si to, buďte zdraví a usměvaví, tolerantní a ať se vám stanou jenom krásné věci,“ uvedla herečka Eva Burešová.

Silvestra některé známé osobnosti strávily na horách. Mezi nimi byly také zpěvačky Monika Absolonová a Elis Mraz. „Posílám pozdravy z Krkonoš, kde s kamarádkou trávím silvestra a zítra úplně poprvé jdu na výšlap na Sněžku, tak se strašně těším,“ řekla Elis.

Někdo ale zvolil exotiku. „Jelikož byl letošní rok dosti netradiční, tak i my se rozhodli, že ho oslavíme netradičně. A to slanou vodou,“ sdělili herečka Michaela Tomešová s manželem, hercem a zpěvákem Romanem Tomešem, kteří odjeli k moři.

K tématu

Tagy: osobnosti Eva Burešová ShowTime Gabriela Koukalová silvestr 2021 rok 2021 novoroční přání

Další hlavní zprávy

USA

Za vraždu tří žen popravili Američana. Komplic, který střílel, dostal doživotí

Za vraždu tří žen popravili Američana. Komplic, který střílel, dostal doživotí

Dvě popravy během jednoho týdne. Ve Spojených státech byla ve středu 13. ledna usmrcena vražedkyně Lisa Montgomeryová. O dva dny později dostal smrtící injekci 48letý Afroameričan Dustin Higgs, který byl odsouzen za únos a vraždu tří žen, k nimž došlo v roce 1996. Jeho advokáti poukazují na to, že skutečný vrah, jeho známý Willis Haynes, který měl na ženy ve skutečnosti střílet, trestu smrti unikl a vyvázl jen s doživotním trestem.

Domácí

Nemám být tak rychlá. Herečka Jiřina Bohdalová skončila v nemocnici, uklouzla na náledí

Nemám být tak rychlá. Herečka Jiřina Bohdalová skončila v nemocnici, uklouzla na náledí

Podklouzly mi nohy. Jsem starší člověk a nemám být tak rychlá, teď už to vím. Také tomu trošku přispělo počasí, řekla CNN Prima NEWS herečka Jiřina Bohdalová. Ta v sobotu odpoledne dorazila do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Stalo se tak poté, co na zmrzlém chodníku ztratila rovnováhu. Nebyla jediná, pražští záchranáři měli plné ruce práce a během dne vyráželi k desítkám případů.

Rakev a koňský povoz. Desítky lidí přišly před dům Blatného demonstrovat proti opatřením
Patnáctiletý Polák ubodal těhotnou přítelkyni. Nebyl si jistý, zda je dítě jeho
Řídili jsme nejzábavnější „traktor“ současnosti – CFMOTO Gladiator Z1000 Sport
PŘEHLEDNĚ: Mutací koronaviru začíná přibývat. Odkud pochází a které jsou nakažlivější
Dvouletá holčička poráží covidový syndrom. Brzy by mohla být z nemocnice doma
reklama
reklama
Babiš očkování předstíral, říkají Romové z Vítkovic a odmítají vakcínu

Reportáž

Domácí zpravodajství

Tři nadané tanečnice přišly nečekaně o otce. Maminka Nikol se bojí, že ztratí i domov
Senioři čekali na rezervaci očkování marně. Hejtmani: Nemáme vakcíny, je to frustrující
Babiš navrhne Dzurillu na státní vyznamenání. Registrační systém prý funguje dobře
Další články
reklama
reklama