reklama

Burešová, Koukalová či Bohdalová: Co vám přejí osobnosti šoubyznysu do roku 2021?

Letošní oslavy silvestra nemohly být kvůli pandemii koronaviru příliš bouřlivé a všichni doufají, že tento rok bude lepší než ten předchozí. Co vám do roku 2021 popřály naše slavné osobnosti?

reklama

„Já všem divákům Primy přeji zdravíčko, které je ze všeho nejdůležitější,“ řekla herečka Jiřina Bohdalová. „Víte, jak se to říká: Zdraví není vším, ale bez zdraví je vše ničím,“ dodala moderátorka Gabriela Koukalová, zatímco zpěvačka Aneta Langerová kromě pevného zdraví popřála také pevné nervy.

„Teď budu trošku staromudrc, ale sociální sítě rozhodně všechno nevyřeší. Naučme se zase se dívat z očí do očí a prostě se mít rádi,“ sdělil herec Jan Šťastný.

„Já vám přeji, abyste byli všichni zdraví, v pohodě, abyste si dělali hezké dny, doma se nehádali. Abyste měli fajn práci a pokud ne, abyste ji sehnali, protože prachy sice nejsou všechno, ale uklidňují,“ uvedla zpěvačka Linda Finková. „Chtěl bych vám popřát, ať se máte dobře, děláte to, co vás baví, a hlavně posloucháte dobrou hudbu,“ dodal zpěvák Albert Černý.

Podle moderátorky Kláry Doležalové nemáme ztrácet víru a naději. „To je to poslední, co vám někdo může vzít,“ sdělila Doležalová. Její kolega Karel Voříšek apeloval na to, abychom si informace, které se k nám dostávají, ověřovali.

Nemít potíže a srdce zjihlé

„Já bych ti přál, diváku, abys kolem sebe měl lidi, které miluješ a oni milují tebe,“ řekl herec Roman Vojtek. „Když už máme nad hlavou hvězdy, tak každý z nás aby nejméně jednu šťastnou měl,“ dodala herečka Tereza Kostková.

„Já vám přeji, abyste neměli srdce zjihlé, neměli potíže,“ sdělil herec Jan Čenský s odkazem na pohádku Princové jsou na draka, ve které si sám zahrál. „Přeji všem krásný nový rok, nejen toho 1. ledna. Užijte si to, buďte zdraví a usměvaví, tolerantní a ať se vám stanou jenom krásné věci,“ uvedla herečka Eva Burešová.

25 inspirativních novoročních přání si můžete prohlédnout zde.

Silvestra některé známé osobnosti strávily na horách. Mezi nimi byly také zpěvačky Monika Absolonová a Elis Mraz. „Posílám pozdravy z Krkonoš, kde s kamarádkou trávím silvestra a zítra úplně poprvé jdu na výšlap na Sněžku, tak se strašně těším,“ řekla Elis.

Někdo ale zvolil exotiku. „Jelikož byl letošní rok dosti netradiční, tak i my se rozhodli, že ho oslavíme netradičně. A to slanou vodou,“ sdělili herečka Michaela Tomešová s manželem, hercem a zpěvákem Romanem Tomešem, kteří odjeli k moři.

Tagy:
osobnosti Eva Burešová ShowTime Gabriela Koukalová silvestr 2021 rok 2021 novoroční přání

Hlavní zprávy

Válek: Nemalujme si situaci s omikronem na růžovo. Máme plán opatření až do léta

Ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) na tiskové konferenci po jednání vlády naznačil, jak by mohla vypadat covidová situace v příštích týdnech. Pokud budou lidé aktuální opatření dodržovat, můžeme být podle něj v půlce února za vodou. Zároveň však varuje před podceňováním varianty omikron. Vláda připravuje plán opatření, který by mohl platit až do letních prázdnin.

Někdo se zbláznil, nebo je to sabotáž. Flegr nechápe méně časté testování zdravotníků

Pro zaměstnance platí od 17. ledna povinnost se kvůli omikronu dvakrát týdně testovat. Současně navíc začala platit vyhláška ministerstva zdravotnictví, která ulevuje pracovníkům sociálních služeb a zdravotníkům. Očkovaní se nemusí testovat vůbec a ostatní jen jednou týdně. Podle ministerstva stačí, že používají ochranné pomůcky. Fanouškem tohoto opatření není evoluční biolog Jaroslav Flegr. Podle něj jde o hazard s lidskými životy.

Silný vítr udeří v téměř celém Česku. Meteorologové varují i před sněhovými jazyky

Na většině území Česka bude do čtvrtečního večera foukat silný vítr, který v nárazech může dosáhnout přes 65 kilometrů v hodině. Vítr bude postupně zesilovat od středečního odpoledne, kdy zasáhne Slezsko. Od druhé poloviny noci pak bude foukat i v dalších regionech. V polohách nad 500 metrů nad mořem bude vítr tvořit sněhové jazyky, kvůli kterým mohou být některé silnice nesjízdné. Vyplývá to z výstrahy Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

Ředitel závodů F1 na odstřel kvůli fiasku. Není hlavní viník, jde proti proudu Enge

Fiasko, totální selhání nebo krádež. Nelichotivých slov, která padala po konci sezony formule 1 kvůli poslednímu závodu, by se našla spousta. Ročník 2021 byl přitom jedním z nejatraktivnějších v historii královny motorsportu, nicméně po nervy drásající koncovce v Abú Dhabí zůstávala pachuť, jež nejvíce pocítil Lewis Hamilton a jeho tým Mercedes. Hlavním hromosvodem zlosti byl a je ředitel závodu Michael Masi. Svůj pohled na věc teď přidal Tomáše Enge, první a zatím také poslední Čech, který kdy do prestižního seriálu nakoukl.

reklama

Domácí zpravodajství

Syn zpěvačky, která zemřela po covidu: Flegr byl omyl. Ale není divu, že jsem agresivní

Když došlo na lámání chleba, co se týče očkování si kolem sebe postavila tlustou zeď. Těmito slovy popsal v pořadu 360° smýšlení své matky Jan Rek, syn zpěvačky Hany Horké, která zemřela po prodělání koronaviru. Ve vysílání CNN Prima NEWS uvedl, že sama věřila v přírodu a schopnost těla odolávat. To její však nakonec selhalo, umělkyně o víkendu zemřela ve věku 57 let.

Sleva na jízdném bude činit 50 procent. Změna by měla začít platit od dubna

Aktualizováno

Slevy v dopravě pro studenty a seniory se sníží z nynějších 75 procent na 50 procent z jízdného, rozhodla vláda. Změna by měla začít platit od dubna. Na vládu s návrhem přišel ministr dopravy Martin Kupka (ODS). Státu to má přinést úspory až 1,8 miliardy korun ročně. Slevy by měly dál platit pro děti a studenty do 26 let a lidi starší 65 let. Ministr také navrhne rozšíření slev pro invalidní důchodce s invaliditou třetího stupně.

reklama