CNN Prima News legenda

legenda

Výpis příspěvků ke štítku „legenda“

Branišovský les halí řada tragédií i mýtů. Tajemné místo láká k dobrodružství i procházkám

17. dubna 2022 18:54

Do Branišovského lesa se prý lidé bojí chodit i ve dne. Legendy z hvozdu na okraji Českých Budějovic vytvořily snad nejděsivější místo České republiky. Svůj konec tam prý našlo několik lidí. Hororové historky mnohé lákají, ti se pak vydávají o tísnivé atmosféře lesa přesvědčit na vlastní kůži. Jiní se mu raději vyhýbají jako čert kříži, ačkoli si temné příběhy s oblibou po večerech šeptají. Pro všechny je pak určená reportáž z dalšího dílu pořadu Prima Česko.

Sledujte SPECIÁLNÍ VYSÍLÁNÍ: Legendární Jágr slaví padesátku. Dorazí hvězdní hosté

13. února 2022 15:56

Zlato z olympiády i mistrovství světa, dva získané Stanley Cupy, pětkrát nejproduktivnější hráč NHL, druhé místo v historické produktivitě slavné zámořské soutěže. Legenda českého hokeje Jaromír Jágr oslaví v úterý 15. února 50. narozeniny. Televize CNN Prima NEWS u této příležitosti připravila speciální vysílání, ve kterém společně s diváky zavzpomíná na důležité milníky z jeho života. Speciální vysílání startuje v úterý 15. února v 11:30. Těšit se můžete i na spoustu zajímavých hostů.

Jágr si k oslavě padesátky pozval na Primu svoje ex. Detaily speciálu prozradil Bouček

7. února 2022 07:42

Legenda českého hokeje Jaromír Jágr brzy oslaví padesátiny. K této příležitosti natočila televize Prima jako jediná s oslavencem speciální show Máme rádi Jardu! V adaptaci oblíbeného zábavného pořadu oslaví své kulatiny po boku přátel, ale i bývalých partnerek – Ivy Kubelkové a Inny Puhajkové. Ty prošly jeho výběrem a společně usilovali o sladkou odměnu. Speciál stanice Prima uvede v pátek 11. února v hlavním vysílacím čase, tedy ve 20:15.

Ten největší. Kdyby se Muhammad Ali pustil do MMA, lítaly by hlavy, říká o legendě Osička

17. ledna 2022 17:48

Boxerské legendě Muhammadu Alimu by bylo 80 let. Kdysi si sám říkal Ten největší, některé ankety jej pasovaly na nejlepšího sportovce 20. století. Leckomu byla jeho velkohubost protivná, rozhodně však šlo o velkou osobnost. Odmítl bojovat ve Vietnamu, nahněvaně se zbavil svého otrockého jména, kvůli rasismu hodil olympijské zlato do řeky. O životě svérázné ikony v rozhovoru pro CNN Prima NEWS vypráví její velký fanoušek, bývalý český boxer Rostislav Osička.

FOTOGALERIE: Oblíbené písně i slzy dojetí. Se Žbirkou se rozloučili jeho blízcí i veřejnost

19. listopadu 2021 17:24

Říct poslední sbohem oblíbenému slovenskému zpěvákovi Miroslavu Žbirkovi dorazili v pátek odpoledne do strašnického krematoria stovky lidí. Samotného obřadu se zúčastnila jeho rodina a pozvaní hosté, jako například zpěvák Michal Hrůza, Vendula Pizingerová či zpěvačka Martha. Nechyběly slzy, obří potlesk a Mekyho hity.