CNN Prima News Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio

Výpis příspěvků ke štítku „Leonardo DiCaprio“

Clinton si potrpí na mladé holky, uvádí spisy v kauze Epstein. Soud je odtajnil

Princ Andrew, Bill Clinton, Donald Trump, Kevin Spacey nebo Stephen Hawking – jen krátký výčet jmen osobností ze světa politiky a showbyznysu, která se objevila v odtajněných spisech týkajících se amerického finančníka a sexuálního predátora Jeffreyho Epsteina, jeho vztahu s Ghislaine Maxwellovou a údajných obětí sexuálního zneužívání nezletilých dívek. Z uvedených prominentů není v kauze nikdo obviněn, probírají se pouze jejich styky s Epsteinem.

Náhodné setkání ve světové metropoli? Leonardo DiCaprio představil známost rodičům

Už delší dobu se spekuluje o románku mezi hercem Leonardem DiCapriem a modelkou Gigi Hadidovou, přičemž jejich fotky plní titulní stránky magazínů People nebo třeba TMZ. Nyní herec vyvezl svého otce a nevlastní matku na výlet do Londýna. Během návštěvy britského hlavního města navštívili podnik, kde se ve stejnou dobou nacházela i Hadidová. Představení rodičům je zřejmě další krok ve vztahu.

Spása pro Amazonii? Svět upíná své naděje ke staronovému prezidentovi Brazílie

Brazilské prezidentské volby znají svého vítěze. Sice jen velmi těsně, ale zvítězil levicový kandidát Luiz Inácio Lula da Silva, který nejvyšší politický post v zemi již před lety zastával. Z jeho vítězství nad krajně pravicovým a kontroverzním současným prezidentem Jairem Bolsonarem mají evidentně radost i různé světové celebrity. Ty si totiž od populární staronové hlavy státu, které se neřekne nijak než Lula, slibují záchranu amazonských pralesů a zlepšení lidských práv.

Falešný DiCaprio vylákal z ženy 19 milionů. Psal, že ho zotročila scientologická církev

Neznámý podvodník (možná šlo dokonce i o skupinu lidí) vylákal v průběhu let z 54leté Američanky přes 800 tisíc dolarů, v přepočtu 19 milionů korun. Muž se vydával za oscarového herce Leonarda DiCapria a inicioval na sociálních sítích se ženou tajný románek. Když už měl padesátnici v moci, začal tvrdit, že ho zotročila scientologická církev, a proto potřebuje peníze. A žena peníze posílala.

V megafilmu o Titaniku si zahráli i čeští kaskadéři. Zazářili, příště dělali Jamese Bonda

Málokomu se povede, aby se v práci potkával s Leonardem DiCapriem, Kate Winsletovou a režisérem Jamesem Cameronem. Dvanáct českých kaskadérů to o sobě říct může, s těmito hvězdami natočili oscarový megafilm Titanic. Ve speciálním vysílání CNN Prima NEWS ke 110 letům od vyplutí téhle jedinečné lodi zavzpomínali, že to pro ně před kamerou „bylo občas o strach“.

Světla do nebe a nová Dvojčata. K uctění památky obětí 11. září dorazil i DiCaprio

Výročí 20 let od teroristických útoků z 11. září 2001 si Američané připomněli sérií pietních akcí v New Yorku, u budovy Pentagonu ve Washingtonu, D.C., ve městě Shanksville, ale i na mnoha dalších místech, kde teroristé v onen osudový den nezasáhli. Smutné jubileum zakončila v sobotu večer světelná show právě ve zmíněném New Yorku. Právě tam teroristé Al-Káidy narazili letadly do dvou věží Světového obchodního centra. Světla tak na noční obloze amerického velkoměsta vytvořila alespoň dočasná nová Dvojčata.