CNN Prima News Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio

Výpis příspěvků ke štítku „Leonardo DiCaprio“

Spása pro Amazonii? Svět upíná své naděje ke staronovému prezidentovi Brazílie

1. listopadu 2022 07:17

Brazilské prezidentské volby znají svého vítěze. Sice jen velmi těsně, ale zvítězil levicový kandidát Luiz Inácio Lula da Silva, který nejvyšší politický post v zemi již před lety zastával. Z jeho vítězství nad krajně pravicovým a kontroverzním současným prezidentem Jairem Bolsonarem mají evidentně radost i různé světové celebrity. Ty si totiž od populární staronové hlavy státu, které se neřekne nijak než Lula, slibují záchranu amazonských pralesů a zlepšení lidských práv.

Falešný DiCaprio vylákal z ženy 19 milionů. Psal, že ho zotročila scientologická církev

14. května 2022 06:13

Neznámý podvodník (možná šlo dokonce i o skupinu lidí) vylákal v průběhu let z 54leté Američanky přes 800 tisíc dolarů, v přepočtu 19 milionů korun. Muž se vydával za oscarového herce Leonarda DiCapria a inicioval na sociálních sítích se ženou tajný románek. Když už měl padesátnici v moci, začal tvrdit, že ho zotročila scientologická církev, a proto potřebuje peníze. A žena peníze posílala.

V megafilmu o Titaniku si zahráli i čeští kaskadéři. Zazářili, příště dělali Jamese Bonda

11. dubna 2022 10:46

Málokomu se povede, aby se v práci potkával s Leonardem DiCapriem, Kate Winsletovou a režisérem Jamesem Cameronem. Dvanáct českých kaskadérů to o sobě říct může, s těmito hvězdami natočili oscarový megafilm Titanic. Ve speciálním vysílání CNN Prima NEWS ke 110 letům od vyplutí téhle jedinečné lodi zavzpomínali, že to pro ně před kamerou „bylo občas o strach“.

Světla do nebe a nová Dvojčata. K uctění památky obětí 11. září dorazil i DiCaprio

12. září 2021 09:29

Výročí 20 let od teroristických útoků z 11. září 2001 si Američané připomněli sérií pietních akcí v New Yorku, u budovy Pentagonu ve Washingtonu, D.C., ve městě Shanksville, ale i na mnoha dalších místech, kde teroristé v onen osudový den nezasáhli. Smutné jubileum zakončila v sobotu večer světelná show právě ve zmíněném New Yorku. Právě tam teroristé Al-Káidy narazili letadly do dvou věží Světového obchodního centra. Světla tak na noční obloze amerického velkoměsta vytvořila alespoň dočasná nová Dvojčata.

Hollywood si cení toho, že držím slovo, říká Jákl ml. Chce spolupracovat s DiCapriem

8. dubna 2021 22:03

Těžko hledat v tuzemsku někoho, kdo pronikl do Hollywoodu tak hluboko jako Petr Jákl mladší. Několik světoznámých hvězd nalákal do svého stále připravovaného snímku Jan Žižka. Ke ztvárnění života vojevůdce ho navedl film Statečné srdce. „Odmala jsem ho miloval. Chtěl jsem udělat nějakou podobnou věc, akorát českou,“ řekl v pořadu Interview na CNN Prima NEWS producent, režisér, příležitostný herec a bývalý judista, který se podíval na olympiádu.