CNN Prima News likvidace

likvidace

Výpis příspěvků ke štítku „likvidace“

Chladnokrevná vražda Krejčířova likvidátora. Auto rozstříleli, při akci zemřel i jeho syn

V padesáti letech zemřel Cloete Murray – jihoafrický likvidátor firem v úpadku. Dosud neznámí útočníci v sobotu rozstříleli jeho vůz, když se s 28letým synem Thomasem vracel domů. Během své profesní kariéry se osobně setkal s českým podnikatelem a mafiánem Radovanem Krejčířem, jehož firmy v zemi likvidoval. Na setkání s Čechem vzpomínal před takřka dvěma lety.

Just: Cílená likvidace oligarchů? V Rusku je vše možné. Přiblížil, kdo je zraněný Rogozin

Další kritik Putinova režimu je mrtvý. Tentokrát vypadl z okna indického hotelu multimilionář a současně nejbohatší poslanec Pavel Antonov. Nejedná se zdaleka o první případ podezřelé smrti vysoce postaveného muže ruské garnitury. Náhle zemřel i bývalý ruský generál Alexej Maslov. Jeho smrt přišla jen krátce po skonu Alexandra Buzakova, šéfa ruské loděnice. Zároveň i stav bezpečnostního poradce Kremlu Dmitrije Rogozina byl po čtvrtečním ostřelování ukrajinského Doněcku vážnější, než se čekalo.

Na Litoměřicku uhynulo sto tisíc slepic s ptačí chřipkou. Další budou zlikvidovány

Ve velkochovu v Libotenicích na Litoměřicku, kde se minulý týden potvrdilo ohnisko ptačí chřipky, přes svátky uhynulo více než sto tisíc nosnic. V halách se ještě minulý týden nacházelo 188 tisíc kusů drůbeže. S likvidací zbývajících ptáků začnou veterináři v úterý, několik dní se čekalo na dodávku oxidu uhličitého, kterým se slepice utrácejí. Zničit je třeba také 600 tisíc vajec, řekl mluvčí Státní veterinární správy Petr Majer. V chovu zjistili subtyp choroby H5N1 potenciálně přenosný na člověka.

Veterináři začali vybíjet jediný šlechtitelský chov hus v Česku. Některé zatím ušetří

Veterináři začali u rybníku Velebil na Českobudějovicku likvidovat ptáky z několika hejn firmy Rybářství Nové Hrady, u nichž se prokázala ptačí chřipka. Jde o jediný šlechtitelský chov hus v Česku. Po žádosti chovatele vybrali veterináři 420 hus z několika linií, které zatím ušetří, aby zůstalo šlechtění zachované. Původně měli veterináři utratit 1 900 ptáků, informoval ředitel jihočeské veterinární správy František Kouba.

Válka na Slovensku: Odmítači roušek sdílí fotky zasahujících policistů s výzvou k likvidaci

Spory mezi odmítači roušek a policií se nadále vyostřují. Po zásahu policistů v piešťanském supermarketu proti skupině lidí porušujících vládní opatření byli zadržení tři muži. Čelí obvinění z útoku na veřejného činitele a výtržnictví. Policisté se navíc zabývají i výhrůžkami zasahujícím kolegům. Na sociálních sítích kolují jejich fotky s výzvami k likvidaci.

Trable s elektromobily. Ekologická likvidace nejmodernějších aut zabere hodiny

Ekologická recyklace vyřazených automobilů je dnes skvěle zvládnutý proces, který recyklační společnosti už nijak nepřekvapí. Zástupce jedné z nich však prozradil, že starou Škodu 120 zvládli dříve rozebrat za pouhou hodinu. Problémem ale prý začínají být moderní auta, zejména pak elektromobily, s jejichž likvidacemi si nikdo neví rady. Je tedy elektromobilita opravdu tou správnou cestou?

Osobní automobil lze pojistit zcela on-line. U Kooperativy stačí formulář a fotografie

Téma: Komerční sdělení

Život se nejen kvůli pandemii koronaviru přesouvá do tzv. on-line prostoru. Doba si žádá utlumení osobních kontaktů. Platí to i pro dříve nemyslitelné oblasti. Mezi ně patří například pojišťovnictví a likvidace škod při autonehodách. Pojišťovna Kooperativa proto přichází s možností řešit vše na dálku bez nutnosti návštěvy pobočky.