reklama
CNN Prima News Litoměřicko

Litoměřicko

Výpis příspěvků ke štítku „Litoměřicko“

Vyražené zuby a škrcení klíčenkou? V případu napadení školáka ve Štětí nastal zvrat

4. října 2021 13:22

Téměř měsíc se policie zabývala brutálním napadení 11letého Štěpána ze základní školy ve Štětí na Litoměřicku. Spolužáci měli chlapci vyrazit dva zuby, jedna z dívek jej měla škrtit šňůrkou od klíčů. Policie nyní zveřejnila výsledek vyšetřování. Po důkladném prověření došli k závěru, že ohlášené napadení ve skutečnosti nebylo tak vážné, jak chlapec tvrdil.

Nové detaily surové vraždy neslyšící ženy na Litoměřicku. Motivem byly peníze

2. července 2021 07:56

Policie obvinila 33letého muže ze zvlášť závažného zločinu vraždy, která se stala v Libochovicích na Litoměřicku. V případě uznání viny mu hrozí 15 až 20 let vězení nebo výjimečný trest. Mimo to je obviněn také z přečinů krádeže, porušování domovní svobody a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, uvedl v pátek regionální mluvčí policie Daniel Vítek.

Vražda neslyšící ženy na Litoměřicku. Tělo bylo v rozkladu, policie má podezřelého

1. července 2021 16:27

Surovou vraždu šestapadesátileté hendikepované ženy vyšetřují kriminalisté na Litoměřicku. Neznámý muž měl svoji oběť přepadnout v jejím domě a následně ji usmrtit. Oběť na sobě měla podle informací MF DNES bodná zranění. Těm měla podlehnout již před delší dobou. Policie už zadržela podezřelého, zatím ho však z ničeho neobvinila.

reklama