reklama
CNN Prima News Los Angeles Lakers

Los Angeles Lakers

Výpis příspěvků ke štítku „Los Angeles Lakers“

RIP Kobe, četla Bryantova manželka. O smrti legendy NBA a dcery se dozvěděla z internetu

25. října 2021 20:29

Vdova po legendárním basketbalistovi Kobem Bryantovi, který zemřel na začátku loňského roku při nehodě vrtulníku v Kalifornii, po čase přiznala, že se o smrti manžela a dcery Gianny dozvěděla na internetu. Zároveň žaluje losangeleskou policii kvůli narušení soukromí a nedbalosti, protože orgán zveřejnil snímky z místa nehody včetně mrtvých těl.

Basketbalová NBA počítá ztráty za pandemickou sezonu. Mohou se pohnout platové stropy

29. října 2020 15:56

Jakkoliv se poslední sezona NBA dohrála úspěšně do konce, závěrečné počty nejsou pro nejprestižnější basketbalovou soutěž světa vůbec příznivé. Kvůli pandemii koronaviru se celkové výnosy ligy oproti předchozímu ročníku propadly o deset procent. Na ztrátě má výrazný podíl i odliv čínských partnerů, kteří se otočili zády poté, co teď už bývalý manažer Houstonu Rockets Daryl Morey vyslovil podporu Hongkongu.

Lakers se vrací na výsluní. LeBron James je dotáhl k sedmnáctému titulu v NBA

12. října 2020 08:27

Basketbalisté Los Angeles Lakers získali po sedmnácté titul v NBA. V šestém utkání finále play off v Orlandu porazili Miami 106:93 a celou sérii ovládli 4:2. Ze svého čtvrtého titulu se raduje LeBron James, který ve své druhé sezoně v dresu Lakers vrátil slavný tým na výsluní. Nedělní výhru dirigoval triple doublem za 28 bodů, 14 doskoků a 10 asistencí. Byl rovněž počtvrté zvolen nejužitečnějším hráčem finále.

Máme dost zabíjení, říkají kluby NBA. Dva z nich chtějí bojkot zbytku sezony

27. srpna 2020 14:46

Hráči Orlanda Magic už byli nastoupení na palubovce, chystali se na pátý duel osmifinálové série basketbalové NBA s Milwaukee. Jeho hráči ale vysedávali v kabině a nehodlali z ní vyjít ven. Bucks zápas bojkotovali kvůli policejnímu násilí v USA, a to zejména v kontextu víkendového incidentu, při kterém byl vážně zraněn Afroameričan Jacob Blake. Vedení zámořské soutěže na to reagovalo odložením zbylých středečních zápasů. Zůstat by ale nemuselo jen u nich. Například losangeleské kluby volají po tom, aby se na protest neodehrál celý zbytek sezony.

reklama