CNN Prima News Los Angeles Lakers

Los Angeles Lakers

Výpis příspěvků ke štítku „Los Angeles Lakers“

Miliony dolarů pro vdovu po Bryantovi. Vysoudila je kvůli hrůzným fotografiím havárie

25. srpna 2022 10:38

Dva a půl roku po havárii vrtulníku vysoudila vdova po Kobe Bryantovi v přepočtu téměř 400 milionů korun. Vanessa Bryantová od časných ranních hodin dne 26. ledna 2020 zažívala situaci, do které se zkrátka nelze vcítit. Při neštěstí tehdy zemřeli její dcera Gianna a manžel Kobe – jeden z nejlepších a nejoblíbenějších basketbalistů historie. Truchlení bylo o to složitější, že losangeleští policisté i hasiči si vzájemně sdíleli fotografie z místa tragédie. Soud dal v případu narušení soukromí a způsobení psychické újmy za pravdu Bryantové, přestože snímky nikdy neunikly na veřejnost.

RIP Kobe, četla Bryantova manželka. O smrti legendy NBA a dcery se dozvěděla z internetu

25. října 2021 20:29

Vdova po legendárním basketbalistovi Kobem Bryantovi, který zemřel na začátku loňského roku při nehodě vrtulníku v Kalifornii, po čase přiznala, že se o smrti manžela a dcery Gianny dozvěděla na internetu. Zároveň žaluje losangeleskou policii kvůli narušení soukromí a nedbalosti, protože orgán zveřejnil snímky z místa nehody včetně mrtvých těl.

Basketbalová NBA počítá ztráty za pandemickou sezonu. Mohou se pohnout platové stropy

29. října 2020 15:56

Jakkoliv se poslední sezona NBA dohrála úspěšně do konce, závěrečné počty nejsou pro nejprestižnější basketbalovou soutěž světa vůbec příznivé. Kvůli pandemii koronaviru se celkové výnosy ligy oproti předchozímu ročníku propadly o deset procent. Na ztrátě má výrazný podíl i odliv čínských partnerů, kteří se otočili zády poté, co teď už bývalý manažer Houstonu Rockets Daryl Morey vyslovil podporu Hongkongu.

Lakers se vrací na výsluní. LeBron James je dotáhl k sedmnáctému titulu v NBA

12. října 2020 08:27

Basketbalisté Los Angeles Lakers získali po sedmnácté titul v NBA. V šestém utkání finále play off v Orlandu porazili Miami 106:93 a celou sérii ovládli 4:2. Ze svého čtvrtého titulu se raduje LeBron James, který ve své druhé sezoně v dresu Lakers vrátil slavný tým na výsluní. Nedělní výhru dirigoval triple doublem za 28 bodů, 14 doskoků a 10 asistencí. Byl rovněž počtvrté zvolen nejužitečnějším hráčem finále.

Máme dost zabíjení, říkají kluby NBA. Dva z nich chtějí bojkot zbytku sezony

27. srpna 2020 14:46

Hráči Orlanda Magic už byli nastoupení na palubovce, chystali se na pátý duel osmifinálové série basketbalové NBA s Milwaukee. Jeho hráči ale vysedávali v kabině a nehodlali z ní vyjít ven. Bucks zápas bojkotovali kvůli policejnímu násilí v USA, a to zejména v kontextu víkendového incidentu, při kterém byl vážně zraněn Afroameričan Jacob Blake. Vedení zámořské soutěže na to reagovalo odložením zbylých středečních zápasů. Zůstat by ale nemuselo jen u nich. Například losangeleské kluby volají po tom, aby se na protest neodehrál celý zbytek sezony.