reklama

Šafářová a Plekanec v KB Interview: Vzájemné soupeření nás spojuje. Soutěžíme i o povlékání

DNES v KB Interview ve 21:25: Prosinec je plný překvapení. Proto není pozadu ani KB Interview Martina Moravce. Každou prosincovou neděli budou ve studiu rovnou dva hosté najednou. První dvojicí bude bývalá vrcholová tenistka Lucie Šafářová a profesionální hokejista Tomáš Plekanec.

reklama

Rodiče a úspěšní sportovci jsou první prosincovou dvojicí KB Interview. Mají spolu roční dceru Leontýnku, u které není pochyb, že i ona bude mít blízko ke sportu. „Tak já bych byla asi radši, kdyby hrála tenis než hokej,“ míní Lucie Šafářová. „Já souhlasím. Hokej není úplně ideální volba, ale hlavně, ať ji to baví,“ dodává Tomáš Plekanec.

Je to velmi akční dítě a nespinká určitě po tatínkovi.

Mnoho sportovců nechce, aby jejich dítě dělalo stejný sport jako oni. Vědí, co je za tím bolesti a dřiny. „Trochu se toho bojím. Hlavně bych chtěla mít hezký vztah jako rodič a dítě. Protože pokud je tam sport, očekávají se výkony a ta přísnost tam musí být. To je pak těžké. Být hodná maminka a zároveň trenérka,“ komentuje Lucie s tím, že kdyby to Leontýnku mělo bavit, podpoří ji a ráda předá své zkušenosti.

Společná soutěživost

Jedná se o dva vrcholové sportovce, je tedy jasné, že sport z jejich života už asi nikdy nezmizí. Navíc se teď jeden od druhého i učí. Když to čas dovolí, Lucie dává lekce tenisu Tomášovi a Tomáš ji zase učí bruslit. Rádi spolu soutěží a předhánějí se, kdo je v čem lepší. Chovají k sobě ale i velkou vzájemnou trpělivost a mají harmonický vztah jak při sportu, tak v životě.

Celý díl s Lucií Šafářovou a Tomášem Plekancem dnes v KB Interview Martina Moravce ve 21:25. Všechny díly pak můžete zkouknout ZDE.

Další hlavní zprávy

360°

Kuba: Přes osm tisíc seniorů v kraji naočkujeme za osm dní, ale nemáme vakcíny

Kuba: Přes osm tisíc seniorů v kraji naočkujeme za osm dní, ale nemáme vakcíny

Firma Pfizer krátí kvůli nadměrné poptávce dodávky vakcíny do Evropy. Co to znamená pro plány krajů v Česku? Mají kapacity, vlastní kampaně i registry, ale namísto vakcín prázdné mrazáky. Co bude dál? Na to v pořadu 360° Pavlíny Wolfové odpovídali šéf Asociace krajů a jihočeský hejtman Martin Kuba (ODS) a viceprezident Svazu průmyslu a dopravy Radek Špicar.

Finance

Zaměstnancům Českých drah klesnou mzdy. Špatný příklad pro ostatní, varují experti

Zaměstnancům Českých drah klesnou mzdy. Špatný příklad pro ostatní, varují experti

České dráhy se chystají od dubna snížit nominální mzdy asi 700 administrativních pracovníků. Podle dřívějšího vyjádření generálního ředitele podniku by to mělo být o deset procent. Tarifní mzdy pak mají letos vzrůst jen o dvě procenta. Vzhledem k inflaci to ale znamená jejich reálný pokles. Podle ekonomů to není dobrý příklad pro ostatní, který navíc může negativně ovlivnit peníze ve zdravotnictví a sociálních službách.

Dostal obě dávky vakcíny, přesto se prominentní izraelský rabín nakazil koronavirem
Plaga: Do škol se žáci vrátí nejdříve v únoru. Prioritu mají maturanti a deváťáci
Figura budoucí revoluce? Rusové milují mučedníky, říká o Navalném expert
Hotelové vězení v Melbourne. Tenisté hýří improvizací, Strýcová sestavovala rotoped
Povinné respirátory a do práce jen s testem. Česko řeší rozvolnění, sousedé zpřísňují
reklama
reklama
Psycholog: Lidé se covidu přestali bát. Nechtějí přijmout, že sám od sebe neodejde

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Pár vyrazil do Beskyd oblečený jako do nákupního centra. Téměř je to stálo život
Další články
reklama
reklama