CNN Prima News Aneta Šimečková
Aneta Šimečková

Aneta Šimečková

redaktorka FTV Prima

Do TV Prima nastoupila jako stážistka do oddělení zpravodajství. Hned v dalším roce začala pracovat jako reportérka Velkých zpráv. Vystudovala magisterský titul v oboru médií. (aneta.simeckova@iprima.cz)

Nejnovější příspěvky autora

Další příspěvky autora

Pivo, to je láska. Poznejte příběh Martiny Navrátilové, která školí čepování piva po celém světě

Během studia na vysoké škole se s partou přátel dostala do pivovarského programu, kde započala její kariéra a neuvěřitelná láska k pivu. Její první načepovaný půllitr byl dokonalý. Dokonce lepší než od většiny mužů, kteří se programu společně s ní účastnili. Dříve pro ni bylo čepování pouze „plnění sklenic pivem“, ale postupem času zjistila, že to je ten největší omyl. Čepování totiž obnáší mnoho znalostí a zkušeností. „Je to prostě láska,“ dodává Martina Navrátilová.

Odborník na etiketu Libor Neuwirth: Jak se stát pravým gentlemanem?

Znáte rozdíl mezi etikou a etiketou? Je to podobné jako s ekonomií a ekonomikou. Etika je filozofická disciplína a etiketa je soubor pravidel, kterými bychom se ve společnosti měli řídit. A právě etiketě se věnuje další host pořadu Úspěšní Libor Neuwirth, kterého jsme si pozvali do příjemného prostředí pražského The Monkey Baru. Informuje hlavně mladé lidi o tom, jak se správně chovat ve společnosti. V pořadu promluvil nejen o základních pravidlech chování, ale upozornil také na nejčastější chyby, kterých se ve společnosti dopouštíme.

Zpěvačka Dasha: Jazz je moje láska, a proto jsem se vrhla do světově ojedinělého projektu

Už jako malá hrála na klavír a housle, zpěv u ní ale zvítězil. V dětství vyhrála soutěž Zlíntalent a díky tomuto úspěchu se rozhodla jít studovat zpěv. Postupem času zpěvačka Dasha zpívala třeba s Jiřím Kornem, Karlem Gottem a dalšími úspěšnými českými interprety. Sbírá jeden úspěch za druhým a o svém životě promluvila v pořadu Úspěšní.

Manažerka, lékařka, matka a ředitelka? Ano, to všechno zvládá Gruzínka Nino Mchedlidze

Je prezidentkou Česko-gruzínské obchodní komory, je vystudovaná stomatoložka a umí pět jazyků. Čestina tak byla pro Ninu Mchedlidze, jak ona sama tvrdí, k naučení velmi snadná. Možná i proto, že si Českou republiku zamilovala. Dokonce natolik, že se se svým manželem usadila na Moravě. Vychovává tu dvě děti a pomáhá investorům na český a gruzínský trh. A nejen to, dokonce se svou rodinou zakládá kliniky po celém světě. Mají téměř 500 zaměstnanců.

Martin Pučálka: Nikdy bychom nevyrobili nic, co bychom nedali vlastním psům

Dříve se vrcholově věnoval tenisu, a tak se staral hlavně o svůj jídelníček. V tu dobu ještě nevěděl, že jednou bude mnohem více řešit stravu psí. Jeho roční pes totiž přestal přijímat potravu a s tím začaly jeho velké zdravotní problémy. Martin Pučálka začal okamžitě situaci řešit a byl rozhodnutý, že najde takové krmivo, které jeho pejska zachrání. Kvalitní výrobky našel v USA, postupem času pak vymyslel i vlastní receptury. Dnes vyrábí krmivo s výživovým maximem.

Být o pár centimetrů vyšší? Žádný problém

Nechtěl být na plese nižší než partnerka v podpatcích. A tak si do svých společenských bot dával co nejvíce vložek. Tento způsob ale nebyl příliš praktický, a tak se rozhodl pro výrobu speciální boty. Viet Do Pham našel inspiraci ve Vietnamu a v České republice našel díru na trhu v podobě vyvyšujících bot. Dnes tento produkt vyrábí a pomáhá mužům o pár centimetrů „povyrůst“.