reklama
CNN Prima News Aneta Šimečková
Aneta Šimečková

Aneta Šimečková

redaktorka CNN Prima NEWS

Na TV Prima nastoupila jako stážistka do zpravodajství. Hned v dalším roce začala pracovat jako reportérka Velkých zpráv. Vystudovala magisterský titul v oboru médií.

Nejnovější příspěvky autora

Další příspěvky autora

Nejdřív vyřeší právní spor a pak vás motivuje k pohybu při cvičení. O kom je řeč?

Rodiče z ní chtěli mít právničku nebo doktorku. Rozhodla se ale nakonec pro práva. I přesto, že si pohrávala s myšlenkou, že bude grafičkou. Za obor je ale vděčná, tvrdí, že s ním může dělat více věcí najednou. Třeba zakládat fitness on-line projekty. V pořadu Úspěšní byla Andrea Pavelcová naším hostem a ukázala se nám jako právnička i jako lektorka fitness.

Sociální sítě nejsou toxické, pokud víme jak na ně, říká Kristýna Dolejšová

Před pěti lety založila projekt "Za normální holky" na Instagramu, který měl za cíl pomáhat ženám k lepší sebedůvěře. Z toho se během pár měsíců stal doslova fenomén. Stovky žen, které měly nějaký problém, začaly Kristýně psát o pomoc. Díky tomu tak dokázala Kristýna pomoci tisícům ženám. Nyní se věnuje problematice na sociálních sítích, otázce bezpečnosti, poruchám přijmu potravy a rozhodla se problematiku studovat v Coloradu.

Na rozštěp páteře se neumírá. Může se s ním žít naprosto normální život

Rozštěp páteře neboli Spina bifida vzniká v prvních týdnech embryonálního vývoje. Je to vada páteře, při které se jeden nebo více obratlů neuzavře normálně a vznikne v nich mezera. V důsledku toho může pak být dítě mírně ochrnuté. Ne vždy to tak ale musí být. Známe příběh Nely Ďopanové, která se s diagnózou narodila a navzdory osudu chodí. A nejen to, je úspěšnou zakladatelkou projektu, který zvyšuje pohybovou gramotnost mezi Čechy.

reklama