CNN Prima News KB Interview

KB Interview

Výpis příspěvků ke štítku „KB Interview“

Leon Jakimič a jeho příběh, jak dobyl svět se svou sklářskou firmou

8. února 2021 13:00

Úspěšný český podnikatel Leon Jakimič odjakživa věděl, že v tom, co dělá, chce uspět a vynikat. Snil o kariéře tenisty. To mu ale nevyšlo, něco si však ponechal. Vytrvalost a touhu po tom, být nejlepší na světě. Nakonec uspěl se svou sklenářskou firmou. Nejen o jeho úspěchu si s podnikatelem bude povídat moderátor Martin Moravec dnes ve 21:25 v pořadu KB Interview na CNN Prima NEWS.

Petra Plemlová: Úspěšná podnikatelka se čtyřmi dětmi. Její klíč k úspěchu?

7. února 2021 11:00

Byla samoživitelkou čtyř dětí, která se rozhodla žít jinak. Uměla šít, a tak svou dovednost chtěla zúročit, tak aby mohla poskytnout lepší život svým dětem. Začala proto vyrábět praktické oblečení pro děti, o které byl stále větší a větší zájem. Její nápady a následně produkty se staly tak oblíbené, že díky tomu vybudovala textilní firmu. Dnes je z ní úspěšná podnikatelka.

Houslista Jaroslav Svěcený v KB Interview: Jak získal uznání po celém světě?

24. ledna 2021 10:00

Houslový virtuóz Jaroslav Svěcený je ve svém oboru opravdová hvězda. Objel celý svět, lidé mu tleskají, vstávají a volají bravo. Za tím vším ale není pouze talent, ale i obrovská dřina a hodiny a hodiny tréninků. Kvůli svému obrovskému nasazení ale nakonec skončil v nemocnici. Dnes už je naštěstí v plné síle a večer bude hostem KB Interview Martina Moravce.