Luxusní jachta je plovoucí klub. Měří 40 metrů a na každém patře hraje jiná hudba

Nová 40 metrů dlouhá italská jachta je jednou z možností, jak letos zažít pravou letní party. Tento soukromý plovoucí plážový klub má všechny aspekty pětihvězdičkového podniku.

Každé patro má svého DJ a mistři mixážního pultu servírují hudební styl podle jednotlivých podlaží. Na palubě najdete bary, nekonečný bazén, vířivku i prostory navržené ve stylu italské elegance, ve kterých se můžete schovat před slunečními paprsky a přitom dál popíjet letní drinky. Navíc si můžete udělat i privátní beach party, když zakotvíte někde v zátoce.

Kouzlu dovolené na jachtě už před časem propadla zpěvačka Selena Gomezová, která teď pravidelně se svou partičkou krotí mořské vlny. Soukromé plavbě na širém moři neodolaly ani manželka Justina Biebera Hailey s modelkou Bellou Hadidovou.

Luxus na jachtě letos zvolil i třeba rapper Rytmus s manželkou Jasmínou. Mořský vítr ve vlasech si vychutnávala také herečka Mahulena Bočanová. A přestože se zrovna nejedná o jachtu, tak i Roman Vojtek s manželkou si oblíbili život na vodě a každou volnou chvilku tráví na Slapech. Herec si tak splnil svůj klučičí sen a stal se kapitánem.

Tagy: