reklama

Luxusní jachta je plovoucí klub. Měří 40 metrů a na každém patře hraje jiná hudba

Nová 40 metrů dlouhá italská jachta je jednou z možností, jak letos zažít pravou letní party. Tento soukromý plovoucí plážový klub má všechny aspekty pětihvězdičkového podniku.

reklama

Každé patro má svého DJ a mistři mixážního pultu servírují hudební styl podle jednotlivých podlaží. Na palubě najdete bary, nekonečný bazén, vířivku i prostory navržené ve stylu italské elegance, ve kterých se můžete schovat před slunečními paprsky a přitom dál popíjet letní drinky. Navíc si můžete udělat i privátní beach party, když zakotvíte někde v zátoce.

Kouzlu dovolené na jachtě už před časem propadla zpěvačka Selena Gomezová, která teď pravidelně se svou partičkou krotí mořské vlny. Soukromé plavbě na širém moři neodolaly ani manželka Justina Biebera Hailey s modelkou Bellou Hadidovou.

Luxus na jachtě letos zvolil i třeba rapper Rytmus s manželkou Jasmínou. Mořský vítr ve vlasech si vychutnávala také herečka Mahulena Bočanová. A přestože se zrovna nejedná o jachtu, tak i Roman Vojtek s manželkou si oblíbili život na vodě a každou volnou chvilku tráví na Slapech. Herec si tak splnil svůj klučičí sen a stal se kapitánem.

K tématu

Tagy: moře lodě party jachta dovolená

Další hlavní zprávy

Partie

Zeman: Že covid vychcípá v létě? Ať zrůdní pseudoodborníci typu Pekové zalezou pod zem

Zeman: Že covid vychcípá v létě? Ať zrůdní pseudoodborníci typu Pekové zalezou pod zem

Miloš Zeman je přesvědčen, že za současný stav epidemie nikdo konkrétní nemůže. Připustil sice, že vláda dělala chyby, ale těch by se podle něj dopustil každý. Kabinet prý několikrát podlehl tlaku veřejnosti, opozice, ale i některých odborníků. „A to už ani nemluvím o takových zrůdných pseudoodbornících, jako je paní Soňa Peková, která nám vykládala, že covid vychcípá v létě,“ řekl prezident republiky v nedělní Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS. A zmínil také své plány s Romanem Prymulou či jak potrestal svého kancléře za sledování fotbalu na stadionu Slavie.

Nouzový stav

Začaly kontroly mezi okresy. Lidé si dávají echo, jak se vyhnout policistům

Začaly kontroly mezi okresy. Lidé si dávají echo, jak se vyhnout policistům

  • Aktualizováno

Od pondělního rána kontrolují policisté pohyb mezi okresy. Na více než 500 vytipovaných místech po celé republice musejí lidé při namátkových kontrolách předkládat dokumenty, kterými dokazují, proč chtějí daný okres opustit. Někteří si už začali na sociálních sítích nahlašovat místa, kde stojí policisté. Jedna kontrola trvá jen pár minut, policisté zatím žádné konflikty nehlásí.

Peníze pro strádající umělce? Na kulturní kompenzace jen tak někdo nedosáhne
Klepu se a brečím. Jsme na tom hůř než všichni, stěžuje si Babišová
Rozzuřený Trpišovský prokopl dveře. Slavia po bouři v kabině otočila se Slováckem
Rok s koronavirem. Připomeňte si zlomové okamžiky od prvního případu po tisíce obětí
Babiš: Když lockdown nezabere, zpřísníme na Velikonoce. Vláda projedná zavření hranic
Chcípl PES: Dostáváme se do totality, vláda poštvává ozbrojené síly proti občanům
reklama
reklama
Babiš: Chtěli nás zastřelit, tak jsem vyhnal ženu do Dubaje. O ničem nevěděla

Andrej Babiš

Domácí zpravodajství

KB s Fidoo pomáhají firmám s digitalizací jejich financí
Další články
reklama
reklama