moře

Výpis příspěvků ke štítku „moře“

Scéna jako z Čelistí. Ženě se zakousl žralok do stehna, po marném boji o život vykrvácela

21. listopadu 2022 10:48

Na devatenáctiletou Kaelah Marlowovou zaútočil u pobřeží Nového Zélandu žralok bílý a jediným kousnutím do stehna jí způsobil smrtelné zranění. Napadenou se nepodařilo zachránit ani přes veškerou snahu plavčíků, kteří se ještě před útokem snažili dívku vyzvednout z vody, nedostali se k ní však včas. Zemřela na následky masivního krvácení, uvedl koroner.

Horor na pláži: Moře vyplavilo zohavená lidská těla. Lidé se opodál v poklidu opalovali

17. listopadu 2022 09:09

Ponurý obrázek se o víkendu naskytl návštěvníkům mexického letoviska Acapulca. Moře tam během víkendu vyplavilo na břeh pozůstatky tří lidí. Podle místních zpráv jevila těla známky mučení. Bezpečnostní složky, které byly k místu brutální scény přivolány, se rozhodly nechat pláž otevřenou. Zmasakrovaná těla nevyvedla z míry ani mexické turisty, kteří jen pár metrů od jednoho z vyplavených těl pokračovali v plážových radovánkách i se svými dětmi.

OBRAZEM: Město mnoha tváří i Las Vegas Východu. Gruzínské Batumi láká turisty

30. října 2022 23:17

Druhé největší město v Gruzii Batumi se v posledních letech rozrůstá a míří do něj čím dál více turistů. Místní věří, že do několika let bude navštěvované podobně jako třeba Chorvatsko nebo Turecko. Turisté tam najdou hory, moře, historii, ale i moderní architekturu, sport či kulturu. CNN Prima NEWS připravila galerii těch nejzajímavějších míst.

Chudé obyvatelstvo a možná i jadernou zbraň. Co by Češi anexí Kaliningradu získali?

24. října 2022 00:13

Česko-polský vtip o anexi ruské Kaliningradské oblasti a přejmenování tamního hlavního města na původní Královec, už řadu dní rezonuje na sociálních sítích i v zahraničních médiích. Žert cílící na ruská neprávoplatná a nikým neuznávaná připojení několika dobytých ukrajinských území většinou dobře pobavil. Co by však Česká republika v případě, že by šlo o realitu, v Kaliningradu a přilehlé oblasti reálně získala?