party

Výpis příspěvků ke štítku „party“

Bandera party pobouřila Plzeň. Ukrajincům pomáháme, tohle je vrchol nevkusu, zlobí se lidé

1. března 2023 22:09

Velké emoce mezi lidmi i plzeňskými politiky vyvolal název ukrajinského večírku, který se konal v jednom ze zdejších klubů. Organizátorky ho pojmenovaly „Bandera party“. Nejen podle historiků to nebyl dobrý nápad. Vůdce ukrajinského národního hnutí Stepan Bandera je totiž přinejmenším velmi kontroverzní osobností. Případ už řeší i policie.

Insider: Válka na Ukrajině Rusy stresuje. Rozptýlení hledají na sexuálních večírcích

10. ledna 2023 14:04

V Rusku se na pozadí vojenské invaze na sousední Ukrajinu daří sexuálním večírkům. Poptávka po nich vzrostla, jelikož se lidé chtějí zbavit stresu a rozptýlit, píše web The Insider s odkazem na organizátory sešlostí. Naopak v oblasti erotických služeb je podle něj situace složitější, sexuální pracovnice nižší a střední cenové kategorie cítí dopady mobilizace.

Děsivé video ze slušovické diskotéky. Zmatek, slzy a křik, popsal svědek beznaděj v tlačenici

30. října 2022 16:43

Na party v tanečním klubu ve Slušovicích na Zlínsku se v tlačenici v noci na neděli zranilo osm lidí. Pět z nich odvezli záchranáři do nemocnice, jeden člověk je v kritickém stavu. Incident se odehrál před klubem, do kterého už pořadatelé nemohli další návštěvníky pustit. Ti čekali na schodech před podnikem, kudy ale proudili rovněž sem a tam návštěvníci party. V jednu chvíli se lidé na schodech začali strkat. Případem se zabývají kriminalisté.

Drsná tlačenice na halloweenské párty na Zlínsku: Pět lidí skončilo ve vážném stavu

30. října 2022 09:20
Aktualizováno

Tlačenice na halloweenské party ve Slušovicích na Zlínsku si v noci na neděli vyžádala zraněné. Hned osm lidí skončilo v nemocnici, pět z nich ve vážném stavu. Dva nezletilí jsou v péči lékařů na jednotce intenzivní péče dětského oddělení. Věk zraněných se pohybuje od 15 do 20 let. Informovali o tom tamní záchranáři. Policie už v souvislosti s neštěstím na slušovické diskotéce podle České televize zahájila trestní řízení pro podezření z těžkého ublížení na zdraví.

Dara Rolins o divokém videu Nedvěda s dívkami: Konečně má průser jako správná celebrita

29. srpna 2022 14:29

Bývalý fotbalista Pavel Nedvěd to umí na večírku pořádně rozjet. Na sociálních sítích se šíří video, na kterém tancuje s třemi polonahými dívkami, z nichž jednu drží za prsa. Podle italských médií se akce konala po sobotním utkání Juventusu s Římem. Ačkoliv by si někteří mohli myslet, že to jeho partnerka Dara Rolins nerozdýchá, opak je pravdou. Nejenže se svého přítele zastala, ale tvrdila také, že ho miluje ještě víc. Exkluzivní vyjádření poskytla redakci ShowTime.

Finská premiérka se na parketu tiskla i k popové hvězdě. Jsme jen přátelé, tvrdí

21. srpna 2022 20:27

Bujarý večírek finské premiérce Sanně Marinové veřejnost jen tak nezapomene. Na vyzvání vládní koalice i opozice musela nejdříve podstoupit test na drogy. Teď se v médiích objevily fotografie, na kterých mladá politička vášnivě tančí s finskou popovou hvězdou Olavim Uusivirtem. V jednu chvíli to dokonce vypadá, jako by ji osmadvacetiletý zpěvák líbal na krku.

Finská premiérka se odvázala. Ať doloží test na drogy, zní po jejím divokém tanci z koalice

18. srpna 2022 19:58

Finská premiérka Sanna Marinová je vnímána jako velmi pokroková a neotřelá státnička. Nyní na sebe ovšem upozornila takovým způsobem, že vyvolává jak souhlas a pochvaly, tak i kritiku. Na sociální sítě totiž uniklo video, kterak se svými přáteli divoce tančí a baví se. Kvůli party musí čelit nejen otázkám médií. ale hlavně výzvám, aby podstoupila test na drogy.

To nejlepší z afterparty u Vémolových: Natřásající se Lela, koncert Rytmuse i pokoj ve věži

29. července 2022 16:47

Novomanželé Vémolovi to na čtvrteční afterparty pořádně rozjeli. Velkou pozornost si vysloužila hlavně čerstvá paní Vémolová, která po setmění odhodila svou mohutnou svatební róbu a zvolila lehčí a jednodušší outfit. V bílých krátkých šatech s velkým výstřihem se pak společně s kamarádkami natřásala do rytmu hudby na tanečním parketu. V jednu chvíli dokonce rapoval známý zpěvák Rytmus.