party

Výpis příspěvků ke štítku „party“

Mladíci umlátili v USA teenagera. Bili ho kladivem do hlavy, na jeho těle tančili, líčí svědci

Mělo jít o klasickou halloweenskou zábavu, skončila však smrtí šestnáctiletého Prestona Lorda z Arizony. Podle svědků měli na chlapce zaútočit jeho vrstevníci ve skupině, někteří hovoří až o patnácti lidech, kteří měli nasazené lyžařské masky. Policie dosud obvinila z vraždy prvního stupně dva středoškoláky – osmnáctiletého Trestona Billeyho a sedmnáctiletého Talana Rennera. Ten měl před kamarády prohlásit, že „omylem zabil kluka, zřejmě byl na něj příliš silný“. Nové informace k případu, včetně líčení svědků, zveřejnila americká média.

Zhrzená domina se mstí Harrymu: Ukážu jeho nahé fotky, budete v šoku. Princ je idiot, zuří

Bývalá domina Carrie Royale vyhrožuje, že zveřejní dosud ještě nepublikované hanbaté snímky prince Harryho. Fotky mají pocházet z období, kdy bylo vévodovi ze Sussexu 27 let a užíval si bujarých večírků, zmíněné záběry měly být pořízeny v Las Vegas. Domina nyní plánuje fotky prodat na placené platformě pro dospělé OnlyFans, píše britský deník The Sun. Zveřejnění choulostivých snímků bere jako pomstu.

Miliony pro flamendry z nároďáku? Je na nich, jestli bonus pošlou na charitu, říká Pešír

Vladimír Coufal, Jakub Brabec a Jan Kuchta – i trio flamendrů vyloučených z národního týmu dostane svůj díl z 85 milionů korun, které jako součást bonusu za postup na EURO připadnou hráčům reprezentace. Česká fotbalová asociace přitom od Evropské fotbalové unie obdržela celkem 227 milionů. Jak hráči s penězi naloží, je jejich věc, uvedl bývalý manažer týmu Tomáš Pešír, který o rozdělování odměn spolurozhoduje.

Insider: Válka na Ukrajině Rusy stresuje. Rozptýlení hledají na sexuálních večírcích

V Rusku se na pozadí vojenské invaze na sousední Ukrajinu daří sexuálním večírkům. Poptávka po nich vzrostla, jelikož se lidé chtějí zbavit stresu a rozptýlit, píše web The Insider s odkazem na organizátory sešlostí. Naopak v oblasti erotických služeb je podle něj situace složitější, sexuální pracovnice nižší a střední cenové kategorie cítí dopady mobilizace.

Děsivé video ze slušovické diskotéky. Zmatek, slzy a křik, popsal svědek beznaděj v tlačenici

Na party v tanečním klubu ve Slušovicích na Zlínsku se v tlačenici v noci na neděli zranilo osm lidí. Pět z nich odvezli záchranáři do nemocnice, jeden člověk je v kritickém stavu. Incident se odehrál před klubem, do kterého už pořadatelé nemohli další návštěvníky pustit. Ti čekali na schodech před podnikem, kudy ale proudili rovněž sem a tam návštěvníci party. V jednu chvíli se lidé na schodech začali strkat. Případem se zabývají kriminalisté.

Drsná tlačenice na halloweenské párty na Zlínsku: Pět lidí skončilo ve vážném stavu

Aktualizováno

Tlačenice na halloweenské party ve Slušovicích na Zlínsku si v noci na neděli vyžádala zraněné. Hned osm lidí skončilo v nemocnici, pět z nich ve vážném stavu. Dva nezletilí jsou v péči lékařů na jednotce intenzivní péče dětského oddělení. Věk zraněných se pohybuje od 15 do 20 let. Informovali o tom tamní záchranáři. Policie už v souvislosti s neštěstím na slušovické diskotéce podle České televize zahájila trestní řízení pro podezření z těžkého ublížení na zdraví.

Dara Rolins o divokém videu Nedvěda s dívkami: Konečně má průser jako správná celebrita

Bývalý fotbalista Pavel Nedvěd to umí na večírku pořádně rozjet. Na sociálních sítích se šíří video, na kterém tancuje s třemi polonahými dívkami, z nichž jednu drží za prsa. Podle italských médií se akce konala po sobotním utkání Juventusu s Římem. Ačkoliv by si někteří mohli myslet, že to jeho partnerka Dara Rolins nerozdýchá, opak je pravdou. Nejenže se svého přítele zastala, ale tvrdila také, že ho miluje ještě víc. Exkluzivní vyjádření poskytla redakci ShowTime.