reklama

party

Výpis příspěvků ke štítku „party“

Na večírek za nákazou. Italové pořádají covidové párty, dobrovolně se infikují

23. listopadu 2021 00:05

Prokuratura v italském Bolzanu se zabývá soukromými večírky, které lidé údajně navštěvují, aby se dobrovolně nakazili koronavirem. O fenoménu informovaly lékařské úřady v Jižním Tyrolsku, kde se těchto akcí podle nich účastní hlavně mladí lidé. Několik návštěvníků už skončilo v nemocnici a na jednotce intenzivní péče, uvedla stanice Sky.

Romské oslavy: Otřesný hluk a žádné roušky. Je to horor, stěžují si obyvatelé Prešova

22. září 2021 06:50

Coviv necovid, v Prešově to podle obyvatelů žije. V tamním podniku se konají takzvané bašavely – romské oslavy. Kromě hluku, na který si sousedé stěžují, je trápí ještě zásadnější věc. Účastníci party nedodržují žádná protikoronavirová opatření. O rouškách ani rozestupech nemůže být ani řeč, a to přesto, že na Slovensku nakažených každým dnem přibývá.

Opilí mladíci řádili u Národního divadla. Jeden z nich se předváděl i před strážníky

17. srpna 2021 17:03

Skupinka mladých lidí si udělala „mejdan“ na piazzettě Národního divadla. Neváhali použít nejen stavební materiál, ale také mobilní toaletu a kamenný obklad jednoho z pilířů Nové scény. Na jejich řádění upozornil strážníky kolemjdoucí a dokonce je přímo v akci natočil na mobilní telefon. Jeden z mladíků nechtěl přestat ani po příjezdu městské policie.

Olympiáda bez sexu i kondomů? To se musím smát, říká sportovní sexsymbol 90. let

17. července 2021 11:25

Už za pár dní startují v Tokiu olympijské hry. Nejlepší atleti planety jsou dny i týdny zavření společně v olympijské vesnici a sem tam přeskočí jiskra. O tom se pro německý deník Bild rozpovídala bývalá atletka a sportovní sexsymbol 90. let Susen Tiedtkeová, která se podivovala nad tím, že sportovci oproti minulým letům nedostanou kondomy.

Proticovidový zátah na pražské kluby skončil pokutami. Nechyběli ani agresivní opilci

17. července 2021 08:26

Od pátku po celém Česku probíhá avizovaná víkendová akce kontrol nočních podniků. Hygienici za asistence policistů zjišťují, zda lidé dodržují nařízená opatření. V Praze se kontroly neobešly bez agresivních opilců či udělování pokut. Naopak v Brně, kde kontroloři prověřili zhruba deset podniků, měli všichni návštěvníci platné testy proti koronaviru nebo byli očkovaní. Akce se tak obešla bez pokut.

Technoparty ve Francii skončila tvrdým zásahem policistů. 22letý mladík přišel o ruku

19. června 2021 11:48

Několik set policistů v noci z pátku na sobotu rozhánělo účastníky technoparty na západě Francie. Akce se totiž konala navzdory tomu, že v zemi stále platí noční zákaz vycházení nařízený kvůli boji s pandemií koronaviru. Podle policie se při střetech zranilo pět policistů i několik účastníků technoparty, dvaadvacetiletý mladík přišel o ruku, uvedla agentura AFP.

Zničíme ty anglický bastardy: Tisíce Skotů zaplavily Londýn. Zajímá je alkohol a fotbal

18. června 2021 16:20

Pro Skoty jde o velký svátek. Po 25 letech se jejich národní tým utká na velkém turnaji s nenáviděnými Angličany. Není proto divu, že se do dějiště zápasu v Londýně valí tisíce skotských fanoušků. Značná část z nich dorazila už v předvečer zápasu a v ulicích britské metropole to bylo znát. Alkohol tekl proudem a i policie měla co dělat. Jak probíhá velká skotská party, se můžete podívat ve fotogalerii.

reklama