reklama

Nadal si koupil jachtu za 147 milionů korun. Do čeho investovali další sportovci?

Tenista Rafael Nadal si dopřál Dárek s velkým D – jachtu za astronomickou sumu 147 milionů korun si nadělil k 34. narozeninám. Pro běžného člověka nepředstavitelné, pro něho výdělek za pár turnajů. Ve sportovním světě je podobných výstřelků mnoho.

reklama

24metrová plující vila, až 12 lidí na palubě a spousta vychytávek. Nadalova oslava na houpavé venkovní terase, relax ve vířivce nebo posezení na baru, nic z toho na nové jachtě nechybělo. I tohle jsou fajn důvody, proč devatenáctinásobný grandslamový vítěz každé léto tráví čas na vodě.

Spousta peněz na účtu a střelené nápady. Pro sportovce nebezpečná kombinace. Co třeba být superhrdinou s tajnou základnou v jeskyni? Americký basketbalista Danny Granger, mistr světa z roku 2010, si přesně takovou podzemní pevnost pořídil. Jenže zákony Nového Mexika mu nepovolily postavit k ní podzemní tunel, přesto prý své auto parkuje na otočném ostrůvku přesně po vzoru svého komiksového hrdiny.

Korunu sportovním rozhazovačům nasadil další borec od basketbalových košů. DeShawn Stevenson se často potýkal s nedostatkem hotovosti, a tak problém vyřešil brilantně. Do kuchyně si za více než 80 tisíc korun nechal nainstalovat vlastní bankomat. A když si z něho chtěl někdo jiný vybrat hotovost, účtoval mu poplatek v 100 korun. Vskutku kamarádské.

K tématu

Další hlavní zprávy

360°

Meghan je hloupá husa, která poučovala Brity o feminismu, tvrdí publicista Tomský

Meghan je hloupá husa, která poučovala Brity o feminismu, tvrdí publicista Tomský

Vévodkyni ze Sussexu nazval publicista Alexander Tomský ve vysílání pořadu 360° Pavlíny Wolfové hloupou husou. „Nic neuměla a nic nevěděla. Mohla mluvit jen o multikulturní společnosti a komplexech rasismu, které jsou ale typicky americké. Navíc bych ji neustále nesrovnával s Dianou,“ upozorňuje Tomský. Zástupkyně šéfredaktora Expres.cz Barbora Koukalová by ale Meghan husou nenazývala: „Hloupá není. Jejím největším úspěchem však je, že si vzala bohatého muže.“

Přibližně deset procent zaměstnanců povinné testování odmítá. I přes hrozbu pokuty
Výrok o poplácaní ženy po zadku je hrubé nedorozumění, hájí se sexuolog Uzel
Blatný chce výměnu hlavní hygieničky Rážové. Babiš s ní není spokojený
reklama
reklama
Velký přehled nemocnic: Vyčerpání, nakažený personál, rušení operací. Kde je nejhůř?

Zdravotnictví

Domácí zpravodajství

KB s Fidoo pomáhají firmám s digitalizací jejich financí
Letos žádná maturitní zkouška, navrhuje Babiš. Místo ní by stačil průměr známek
Další články
reklama
reklama