reklama

Nadal si koupil jachtu za 147 milionů korun. Do čeho investovali další sportovci?

Tenista Rafael Nadal si dopřál Dárek s velkým D – jachtu za astronomickou sumu 147 milionů korun si nadělil k 34. narozeninám. Pro běžného člověka nepředstavitelné, pro něho výdělek za pár turnajů. Ve sportovním světě je podobných výstřelků mnoho.

reklama

24metrová plující vila, až 12 lidí na palubě a spousta vychytávek. Nadalova oslava na houpavé venkovní terase, relax ve vířivce nebo posezení na baru, nic z toho na nové jachtě nechybělo. I tohle jsou fajn důvody, proč devatenáctinásobný grandslamový vítěz každé léto tráví čas na vodě.

Spousta peněz na účtu a střelené nápady. Pro sportovce nebezpečná kombinace. Co třeba být superhrdinou s tajnou základnou v jeskyni? Americký basketbalista Danny Granger, mistr světa z roku 2010, si přesně takovou podzemní pevnost pořídil. Jenže zákony Nového Mexika mu nepovolily postavit k ní podzemní tunel, přesto prý své auto parkuje na otočném ostrůvku přesně po vzoru svého komiksového hrdiny.

Korunu sportovním rozhazovačům nasadil další borec od basketbalových košů. DeShawn Stevenson se často potýkal s nedostatkem hotovosti, a tak problém vyřešil brilantně. Do kuchyně si za více než 80 tisíc korun nechal nainstalovat vlastní bankomat. A když si z něho chtěl někdo jiný vybrat hotovost, účtoval mu poplatek v 100 korun. Vskutku kamarádské.

K tématu

Další hlavní zprávy

Partie

Farský: Babiš využívá Česko, aby se za něj soudilo. Z Agrofertu vysílá Čau lidi

Farský: Babiš využívá Česko, aby se za něj soudilo. Z Agrofertu vysílá Čau lidi

Premiér Andrej Babiš (ANO) se tváří, jako by s holdingem Agrofert neměl nic společného, ale následně tam natáčí svá videa „Čau lidi“ a zve si tam vládní zaměstnance. V pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS to řekl poslanec a 1. místopředseda hnutí STAN Jan Farský. Ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (za ANO) Babiše hájí a tvrdí, že z budov holdingu Babiš nevysílá.

Bulánci se vrací. Kultovní česká hra za den posbírala dva miliony korun na vývoj
Flegr zuří: Konec skupiny MeSES si odskáčeme, jako když Babiš v srpnu zrušil roušky
Benešová vypouští drby. Bojí se o křesílko, pustil se do ministryně Pirát Michálek
reklama
reklama
Zeman: Omlouvám se za bombardování Jugoslávie. Prosím Srby o odpuštění, řekl Vučičovi

Miloš Zeman

Domácí zpravodajství

Pokračujeme dál, jen ne pod ministerstvem, hlásí MeSES. Připraví plán pro boj s epidemií
Nové příznaky covidu: Nejen vředy v puse. Pacienti mají potíže podobné kocovině
Další články
reklama
reklama