CNN Prima News majitel

majitel

Výpis příspěvků ke štítku „majitel“

Ruských majitelů nemovitostí v Karlových Varech ubývá. Město ale přesto naráží na problém

Počty nemovitostí v Karlových Varech, které patří ruským majitelům, klesají. Shodují se na tom realitní makléři i vedení města. Určit ale, komu nemovitosti ve skutečnosti patří, není jednoduché, řada z nich je napsaná na firmy nebo na lidi, kteří žijí v jiných zemích, než je Rusko. I přes úbytek ale ve městě zůstává řada nemovitostí s vazbami na Rusko.

Pštros nandu na Olomoucku. Policie shání majitele, město plánuje odchyt opeřence

Aktualizováno

Policie pátrá po majiteli pštrosovitého ptáka, který už několik dnů pobíhá po louce v okolí Chomoutova u Olomouce a nikdo se k němu nehlásí. Nandu pampový se mezitím stal častým tématem debat místních obyvatel, z nichž někteří exotického opeřence za obcí spatřili. „Žádáme majitele, aby se přihlásil na linku 158,“ řekla ve čtvrtek policejní mluvčí Petra Vaňharová. Olomoucká radnice ve spolupráci s odborníky ze zoo chystá odchyt pštrosa.

Jihočeské strážníky vyděsila bedna s bezhlavým tělem. Vyklubala se z ní umělá „kurtizána“

Z toho, co nejdřív vypadalo jako hrůzostrašný případ vraždy, se vyklubala legrační záležitost. Městská policie v Týně nad Vltavou obdržela oznámení, že se v Bohunickém lese nachází bedna s neznámým obsahem. Údajně v ní mělo ležet lidské tělo, na strážníky však čekal překvapivý nález. Informovali o tom na Facebooku.

Smutné detaily nehody na Semilsku: Mrtvý spolujezdec byl čerstvý tatínek, auto prorazilo zeď

Mladý muž, který zemřel v pondělí večer při tragické nehodě v Poniklé na Semilsku, byl čerstvý tatínek. Zůstala po něm partnerka s teprve dvoutýdenním chlapečkem. Zemřel na sedadle spolujezdce v autě, které narazilo do domu a probouralo se až do obývacího pokoje. Na místě nehody teď hoří svíčky, zesnulý byl zdejší. Leží tam i fotografie, na níž je novopečený tatínek s kočárkem. Nechybí vzkaz: „Budeme tě vždycky milovat.“