reklama
CNN Prima News majitel

majitel

Výpis příspěvků ke štítku „majitel“

Brutální vyhazov: Šéf firmy propustil během videohovoru 900 lidí. Plakat nebudu, vzkázal

7. prosince 2021 05:46

Šéf americké firmy Better.com, podnikající v hypotékách, za pomoci platformy Zoom, sloužící k pořádání videokonferencí, svolal schůzi s 900 zaměstnanci, aby jim oznámil, že je propouští – a to s okamžitou platností. Pracovníci si nyní stěžují na zvláště brutální „vyhazov“, uvedla francouzská rozhlasová a televizní stanice BFMTV na svém webu.

Křetínský už vlastní West Ham. Zaplatil přes čtyři miliardy, patří mu 27 procent klubu

10. listopadu 2021 14:34

To, o čem se poslední týdny intenzivně spekulovalo, se stalo skutečností. Majitel Sparty Daniel Křetínský rozšiřuje své fotbalové portfolio a stal se minoritním vlastníkem anglického West Hamu United. Bude mu patřit 27 procent klubu, za který hrají i čeští reprezentanti Tomáš Souček, Vladimír Coufal a Alex Král. Investice prostřednictvím konsorcia 1890s holdings má podle britských médií hodnotu 150 milionů liber, v přepočtu 4,43 miliardy korun.

Harry Potter od skutečného Harryho Pottera. Vzácný první díl série prodal za statisíce

16. října 2021 10:51

Knižní série z pera spisovatelky J. K. Rowlingové pobláznila celý svět. První vydání pilotního díla o životě mladého čaroděje s názvem Harry Potter a Kámen mudrců v pevné vazbě je velmi vzácné. Původní náklad tvořil jen 500 výtisků. Právě jeden z nich se ve Velké Británii vydražil za více než tři čtvrtě milionu korun. Nový majitel obdržel opravdový unikát, knihu vlastnil skutečný Harry Potter.

Radost i starost. LGBT fanoušci Newcastlu mají po začátku saúdskoarabské éry dilema

14. října 2021 06:55

Když minulý týden saúdskoarabský investiční fond (PIF) koupil anglický Newcastle United, vyvolalo to u velké části fanoušků „strak“ euforii, jako kdyby získali mistrovský titul. Fotbaloví příznivci se těší, že s příchodem investora disponujícího bezednou kasou čekají klub hvězdná léta. Jenže celá věc má i svou stinnou stránku. Nejhlasitěji se proti kroku Saúdské Arábie ohrazují organizace bojující za práva LGBT komunity.

Miniprasátko není pes. Péče o ně je náročná, kvůli váze pak mnohdy končí v útulcích

22. září 2021 21:43

Učenlivá, mazlivá, čistotná, ale mnohdy také paličatá. Tak charakterizují své miláčky chovatelé miniprasátek, která se stala hitem posledních let. U těchto společníků si ale před koupí musí dát člověk pozor, aby nenaletěl prodejcům. Ti mnohdy slibují, že zvířata budou vážit třeba dvacet kilo, ve skutečnosti to však v jejich dospělosti je i sedmkrát více. I kvůli tomu vznikají útulky pro odložená prasátka, ve kterých končí právě ty, jejichž přibírání se vymkne kontrole.

reklama