CNN Prima News majitel

majitel

Výpis příspěvků ke štítku „majitel“

Na „konci světa“ koupíte olej za 59, ale i za 105 Kč. Nesmíme okrádat lidi, říká prodejce

17. června 2022 06:09

Venkovská prodejna smíšeného zboží v Liptani v Osoblažském výběžku nabízí litr řepkového oleje za 59 korun. Ve stejném regionu za něj ale živnostníci žádají i 105 korun. „Zdražovat se musí rozumně. Bohužel, někteří obchodníci krizi zneužívají, chtějí si prostě udržet životní standard,“ přemítá Petr Chrenšť, majitel liptaňského koloniálu.

Přibývá útoků psa na člověka, na vině je i pandemie. Policisté proto radí s výcvikem

22. února 2022 15:39

Podle policistů přibývá případů, kdy pes zaútočí na člověka. Chovatelé mají za svého psa přitom stoprocentní odpovědnost. Podle některých odborníků se navíc v covidové době situace zhoršila. Řada lidí si totiž pořizovala psa bez předchozích znalostí. Policisté se proto zaměřili na prevenci a lidem radí, jak psa správně vychovat.

Sokolník 15 let nehlásil úhyn zvířat, měl je v lednici. Úplný idiot, reagoval majitel

4. února 2022 22:43

Policie dál prošetřuje chovnou stanici dravců na Orlickoústecku kvůli možnému týrání zvířat. Během předchozích dvou dnů našla v objektu desítky uhynulých jedinců včetně chráněných druhů. Některá torza byla uskladněna v lednicích, jiná ležela v pytlích venku. Chovatel měl v domě také rysa a servala – podle kriminalistů bez patřičných povolení. Živá zvířata byla v pátek celý den postupně odebírána a převážena do záchranných stanic.