reklama

Malý František je zpátky u maminky. Policisté po něm pátrali od rána

Pátrání po malém Františkovi mělo šťastný konec. Sedmiletý chlapec, kterého policisté hledali od sobotního rána, se již shledal se svojí rodinou. František S. měl odjet na skautskou výpravu do Čerčan, ale na nádraží se omylem připojil k jiné skupině malých skautů.

reklama

Tiskový mluvčí Policie ČR deníku Blesk řekl, že chlapec nejspíš omylem odjel s jiným skautským oddílem. Sedmiletý František tak strávil několik hodin na výpravě s jinou skautskou skupinou.

K záměně mělo dojít právě na Hlavním nádraží v Praze, kde se ztratil. „Na nádraží se omylem připojil k jinému skautskému oddílu, se kterým strávil den na výpravě. Jen na jiné, než na kterou mířil,“ oznámili skauti na sociálních sítích.

O tom, že mezi dětmi mají o jednoho malého skauta navíc, přišli vedoucí výpravy až po několika hodinách. „I to se může stát, pokud jsou skautské oddíly plné nováčků, kteří se měsíce neviděli kvůi epidemii,“ vysvětlují skauti.

V sobotu odpoledne byl chlapec vypátrán a kolem půl šesté večer se již shledal se svojí maminkou a tatínkem na peroně pražského hlavního nádraží, kde se ráno ztratil.

Policisté po sedmiletém chlapci pátrali přes sedm hodin. Malý František měl odjet na skautskou výpravu do Čerčan a naposledy byl ráno viděn na peróně u vlaku na Pražském hlavním nádraží.

Tagy:
Babiš ho označil za doktora Smrt. Bývalý náměstek Černý na promořování trvá
Koronavirus

Babiš ho označil za doktora Smrt. Bývalý náměstek Černý na promořování trvá

Jediná cesta k ukončení pandemie koronaviru je imunizace společnosti, tedy její promoření nebo očkování, trvá na svém bývalý náměstek ministra zdravotnictví Vladimír Černý. Uvedl to v rozhovoru pro CNN Prima NEWS. Minulý týden ho premiér Andrej Babiš označil za „doktora Smrt“. Pokud šéf vlády bude v takových výrocích pokračovat, je Černý připraven se bránit.

Farář světil auta, aby řidiče nepotkalo neštěstí. Sám zázrakem přežil havárku

Boha ale i patrona šoférů svatého Kryštofa poprosil v neděli o přímluvu ostravský farář Krzysztof Szewczyk, když požehnal cestovním vozům, nadupaným motorkám, dodávkám i bicyklům. „Ať nikoho nepotká neštěstí, nezastaví žádná překážka a ve zdraví se dostanou tam, kam směřují,“ modlil se za řidiče. Sám zažil na dálnici zázrak. „Chytil mě mikrospánek, auto úplně zničené, nic se mi přitom nestalo.“

V pražské Uhříněvsi hořela hala, slyšet byly silné exploze. Škoda je přes sto milionů

Aktualizováno

V pražské Uhříněvsi hořela skladovací hala o ploše 10 krát 30 metrů. Kvůli většímu počtu zasahujících jednotek hasičů byl vyhlášen třetí stupeň požárního poplachu. Podle informací CNN Prima NEWS byly na místě slyšet silné exploze, k vidění byl také veliký dým. Došlo k destrukci střešní konstrukce a částečnému zřícení boční stěny haly. Odhad škody je více než sto milionů korun. Příčinu vyšetřuje hasičský a policejní vyšetřovatel.

reklama

Domácí zpravodajství

Nefunkční toalety a nehorázný nepořádek, kritizují Češi podmínky ve vlaku do Chorvatska

Cesta vlakem na dovolenou do Chorvatska se některým turistům změnila ve velmi nepříjemný zážitek. Cestující si nestěžovali pouze na mnohahodinová zpoždění, ale také na kvalitu nabízených služeb ve vlacích společnosti Regiojet. Barbora, která k Jadranu cestovala, upozornila CNN Prima NEWS na nefunkční toalety a také na značný nepořádek ve vlacích. Dopravce se za způsobené problémy omluvil.

Celebrity ve službách politiků. Komu dělají reklamu Jágr, Čtvrtníček nebo Klus?

S kuřetem nebo u slivovice. Tak se nechal v minulých letech vidět po boku premiéra Andreje Babiše hvězdný hokejista Jaromír Jágr. A ani letos nebude o celebrity ve službách politiků nouze. Jako první se svou nákloností pochlubil herec a satirik Petr Čtvrtníček. Koalici SPOLU (ODS, KDU-ČSL a TOP 09) připravuje volební spoty, ve kterých sám účinkuje. Jágr se Čtvrtníčkem v tom ale nejsou sami. Kdo další propůjčil svůj obličej a jméno politikům?

Prymula: Kdo nakazil olympioniky zjistit lze. Zas tak moc kontaktů v letadle nebylo

Česká republika se ještě před začátkem letní olympiády v Tokiu „proslavila“ několika nakaženými sportovci, z nichž někteří už jistě do průběhu her nezasáhnou. Za zdroj nákazy bývá označován lékař výpravy Vlastimil Voráček, který to ale odmítá. Podle bývalého ministra zdravotnictví Romana Prymuly však „pacienta nula“ vystopovat lze. Uvedl to v nedělních Zprávách PLUS na CNN Prima NEWS.

reklama