reklama

Malý František je zpátky u maminky. Policisté po něm pátrali od rána

Pátrání po malém Františkovi mělo šťastný konec. Sedmiletý chlapec, kterého policisté hledali od sobotního rána, se již shledal se svojí rodinou. František S. měl odjet na skautskou výpravu do Čerčan, ale na nádraží se omylem připojil k jiné skupině malých skautů.

reklama

Tiskový mluvčí Policie ČR deníku Blesk řekl, že chlapec nejspíš omylem odjel s jiným skautským oddílem. Sedmiletý František tak strávil několik hodin na výpravě s jinou skautskou skupinou.

K záměně mělo dojít právě na Hlavním nádraží v Praze, kde se ztratil. „Na nádraží se omylem připojil k jinému skautskému oddílu, se kterým strávil den na výpravě. Jen na jiné, než na kterou mířil,“ oznámili skauti na sociálních sítích.

O tom, že mezi dětmi mají o jednoho malého skauta navíc, přišli vedoucí výpravy až po několika hodinách. „I to se může stát, pokud jsou skautské oddíly plné nováčků, kteří se měsíce neviděli kvůi epidemii,“ vysvětlují skauti.

V sobotu odpoledne byl chlapec vypátrán a kolem půl šesté večer se již shledal se svojí maminkou a tatínkem na peroně pražského hlavního nádraží, kde se ráno ztratil.

Policisté po sedmiletém chlapci pátrali přes sedm hodin. Malý František měl odjet na skautskou výpravu do Čerčan a naposledy byl ráno viděn na peróně u vlaku na Pražském hlavním nádraží.

K tématu

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Kdy skončí v Česku pandemie? Spočítali jsme klíčový termín pro porážku koronaviru

Kdy skončí v Česku pandemie? Spočítali jsme klíčový termín pro porážku koronaviru

Čeští zdravotníci už podali více než 2,2 milionu dávek vakcíny proti koronaviru. Naprostá většina očkovaných ale zatím obdržela pouze první dávku. Jak dlouho bude Čechům trvat dosažení potřebné míry proočkovanosti? Kolik lidí prošlo nemocnicemi, kolik zemřelo nebo jaký je dosavadní počet potvrzených případů nákazy SARS-CoV-2? Podívejte se na průběh pandemie v číslech.

Hamáčkova cesta do Moskvy kvůli Sputniku? Vláda mu mandát nedala, diví se Havlíček
Pivaři už stojí u okýnek čtyři měsíce aneb Dějiny čepovaného v éře covidu
Princ Philip byl věrný britským vozům. Na pohřeb ho poveze lovecký Land Rover
reklama
reklama
KOMENTÁŘ: Kúdela a rasismus: společenská poptávka idiotské ideologie

Názory

Domácí zpravodajství

Počet lidí na ulici nebudeme omezovat, tvrdí policisté. Pandemický zákon k tomu nestačí
Hamáček je jako naprostý zoufalec. Babiš má poslední šanci, říkají komentátoři
Náplavky a parky v pořádku, domácí oslavy ne. Policisté prozradili, kdy padnou pokuty
Další články
reklama
reklama