reklama

Malý František je zpátky u maminky. Policisté po něm pátrali od rána

Pátrání po malém Františkovi mělo šťastný konec. Sedmiletý chlapec, kterého policisté hledali od sobotního rána, se již shledal se svojí rodinou. František S. měl odjet na skautskou výpravu do Čerčan, ale na nádraží se omylem připojil k jiné skupině malých skautů.

reklama

Tiskový mluvčí Policie ČR deníku Blesk řekl, že chlapec nejspíš omylem odjel s jiným skautským oddílem. Sedmiletý František tak strávil několik hodin na výpravě s jinou skautskou skupinou.

K záměně mělo dojít právě na Hlavním nádraží v Praze, kde se ztratil. „Na nádraží se omylem připojil k jinému skautskému oddílu, se kterým strávil den na výpravě. Jen na jiné, než na kterou mířil,“ oznámili skauti na sociálních sítích.

O tom, že mezi dětmi mají o jednoho malého skauta navíc, přišli vedoucí výpravy až po několika hodinách. „I to se může stát, pokud jsou skautské oddíly plné nováčků, kteří se měsíce neviděli kvůi epidemii,“ vysvětlují skauti.

V sobotu odpoledne byl chlapec vypátrán a kolem půl šesté večer se již shledal se svojí maminkou a tatínkem na peroně pražského hlavního nádraží, kde se ráno ztratil.

Policisté po sedmiletém chlapci pátrali přes sedm hodin. Malý František měl odjet na skautskou výpravu do Čerčan a naposledy byl ráno viděn na peróně u vlaku na Pražském hlavním nádraží.

K tématu

Další hlavní zprávy

Rozhovor

Student se pomocí triku proklikal registrem očkování. Nic těžkého, popisuje

Student se pomocí triku proklikal registrem očkování. Nic těžkého, popisuje

Ve vládním rezervačním systému k očkování proti covidu byla chyba, které by dokázal zneužít běžný programátor, řekl v rozhovoru pro CNN Prima NEWS čtyřiadvacetiletý student informačních technologií Filip Šedivý. I když se od pátečního rána mohli hlásit pouze senioři starší 80 let, Šedivý se dokázal prokousat několika kroky se správným zadáním svého věku. Tématu problémového registru se bude věnovat také pořad 360° Pavlíny Wolfové od 20:15 na CNN Prima NEWS.

Komentář: Stát řízený jako firma opět selhal. Zlomí Babišovi nezvládnuté očkování vaz?
Kvůli machinacím s očkováním padají hlavy. Další případy hlásí Český Krumlov a Motol
Přestaňte slavit góly a objímat se. Emoce hráčů z Premier League vytáčí politiky
reklama
reklama
Totální selhání: Volné termíny očkování pro seniory došly už hodinu po startu

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Pandemie ustupuje. Mírnější opatření v příštím týdnu nečekejte, prozradil Blatný
Divadla, kina a koncerty pro očkované či testované? Neotevřeme, vzkazují pořadatelé
Další články
reklama
reklama