reklama
CNN Prima News Tomáš Kačmár
Tomáš Kačmár

Tomáš Kačmár

redaktor CNN Prima NEWS

Tomáš vystudoval mediální studia na Metropolitní univerzitě. Téměř čtyři roky působil v redakci Echo24 a následně nastoupil na pozici redaktora na CNN Prima NEWS.

Nejnovější příspěvky autora

Sloučení s komunisty by byl plivanec do tváře lidem, kteří zažili lágr, říká Votava z ČSSD
Rozhovor

Sloučení s komunisty by byl plivanec do tváře lidem, kteří zažili lágr, říká Votava z ČSSD

ČSSD ve volbách propadla a nepřekonala pětiprocentní hranici potřebnou pro zisk křesel ve Sněmovně. Končící poslanec Václav Votava říká, že strana a její vedení se musí totálně změnit. Myšlenku bývalého místopředsedy strany Michala Haška, že by se ČSSD měla sloučit s KSČM, však razantně odmítá. Votava v rozhovoru pro CNN Prima NEWS říká, že takové spojení by považoval za urážku a plivanec do tváře lidem, kteří zažili komunistický lágr.

Europoslanec Kolaja: Putin využívá energetické krize Evropy. Ve prospěch jeho plynovodů
360°

Europoslanec Kolaja: Putin využívá energetické krize Evropy. Ve prospěch jeho plynovodů

Europoslanec Marcel Kolaja (Piráti) v pořadu 360° na CNN Prima NEWS řekl, že se energetickou krizi v Evropě snaží využít ruský prezident Vladimir Putin. Slibem dodání více plynu prý chce vytvořit tlak na využití ruského plynovodu Nord Stream 2. Kolajův kolega Alexandr Vondra (ODS) má za to, že současnou situaci by mohlo zlepšit odložení plánovaného konce jaderných elektráren v Německu.

Další příspěvky autora

Ekonom Pikora: Benzín zdraží na 40 korun za litr a inflace může vzrůst k šesti procentům

Cena benzínu se vyšplhá až na 40 korun za litr, a to už během několika týdnů. Ve vysílání pořadu Co Čech, to politik na CNN Prima NEWS to prohlásil ekonom Vladimír Pikora. Ten je značně skeptický i k vývoji inflace, která podle něj může vyrůst až na šest procent. Jedním z důvodů je podle něj fakt, že lidé během pandemie ušetřili, a tudíž je v oběhu více peněz.

Hradní kancelář si kolem Zemana hraje na schovávanou. Dělá zemi ostudu, říká Balík

Kancelář prezidenta republiky si kolem celé situace se zdravotním stavem hlavy státu Miloše Zemana hraje na schovávanou a dělá celé zemi ostudu. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS to řekl bývalý ústavní soudce Stanislav Balík. Ten sice uznává, že Zeman, který je nyní hospitalizován na JIP v Ústřední vojenské nemocnici v Praze, má jako občan jisté právo na soukromí, ale vzhledem ke své prezidentské funkci by veřejnost měla vědět, zda je schopen ji vykonávat.

Proč ČSSD padla? Paroubek, Škromach či Foldyna ukázali na největší Hamáčkovy chyby

ČSSD ve sněmovních volbách nedokázala překonat hranici pěti procent nutnou pro zisk mandátů a od vzniku samostatného státu bude v dolní komoře Parlamentu chybět. Co stojí za pádem nejstarší strany na tuzemské politické scéně? CNN Prima NEWS oslovila bývalé stranické špičky a některé současné straníky. Příčiny nabízí například expremiér Jiří Paroubek, bývalý předseda Senátu Milan Štěch či exministr Zdeněk Škromach.

reklama