CNN Prima News manipulace

manipulace

Výpis příspěvků ke štítku „manipulace“

Skutečné uznání, nebo manipulace? Pracovní hlášky, na které si dát pozor

14. června 2022 11:19

Je příjemné a taky potřebné slyšet, že jsme v práci dobří a že s námi ostatní v týmu počítají jako s platným hráčem. Jak ale poznat, že chvála, kterou slyšíme od kolegů na pracovišti, je myšlená upřímně? Pozitivní hlášky, které mají uspokojit a zároveň motivovat, se totiž dají velmi dobře zneužít. A zatímco si myslíme, jak dobře si v práci stojíme, ostatní na nás možná jen šikovně a především nepozorovaně přesunou většinu odpovědnosti za práci, do které se jim samotným nechce.

Civilisty jsme v Buči nezabíjeli, videa jsou zmanipulovaná, tvrdí Kreml. Chce jednat

4. dubna 2022 12:24

Ruské vedení v pondělí odmítlo obvinění vůči ruské armádě ze svévolného zabíjení civilistů ve městě Buča poblíž Kyjeva. Ministr zahraničí Sergej Lavrov tato obvinění dokládaná záběry, na nichž jsou vidět desítky zmasakrovaných civilistů, označil za „falešný útok“ na Moskvu a prohlásil, že jsou zinscenovaná. Podobně se vyjádřil i mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov, který obvinění „kategoricky“ odmítl.

Milion Berbrovi za titul Slavie? Tvrdík to popírá. Policejní odposlechy zmiňují i rasismus

12. prosince 2021 16:28

V policejním spisu ke kauze bývalého místopředsedy Fotbalové asociace ČR (FAČR) Romana Berbra se píše i o milionovém úplatku od pražské Slavie. Ten měl mít Berbr od klubu přislíbený, pokud vyhraje titul. Fotbalový boss měl mimo jiné pomáhat i s ovlivňováním rozhodčích v kvalifikaci Ligy mistrů, píše web efotbal.cz. Předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík informace popřel.

Meghan nestoudně lže. Jako Clinton, který prý neměl sex s Lewinskou, zuří moderátor

3. prosince 2021 15:30

Chvíle vítězství si Meghan Markleová dlouho neužila. Krátce poté, co se na sociálních sítích pochlubila svou výhrou u soudu nad bulvárním listem Mail on Sunday, se do ní opět pustil slavný moderátor Piers Morgan. Tentokrát věnoval vévodkyni celý text, který publikoval deník Daily Mail. „Odlož své škodolibé šampaňské, princezno Pinocchio. Soud veřejného mínění nyní ví, že jsi prolhaná manipulátorka,“ vzkázal jí Morgan.

Prezident je ve formě, zemanovsky mi poradil, řekl Blažek. Vyšetřování kvůli korupci odmítl

1. prosince 2021 13:02

Kandidát na ministra spravedlnosti Pavel Blažek (ODS) po středečním jednání s prezidentem Milošem Zemanem odmítl, že by byl vyšetřován kvůli korupci či manipulacím s městským majetkem v Brně. O tom, že policie Blažka podezírá, psaly tento týden web Aktuálně.cz a deník Hospodářské noviny (HN). Prezident poslanci ODS poradil, aby se nenechal novináři udolat, doplnil Blažek. Za priority resortu považuje řešení situace soudních znalců či novelu zákona o státním zastupitelství.

Cynismus a nenávist. Odcházející šéf činohry se pustil do vedení Národního divadla

20. září 2021 06:17

„Za těch dvacet let v divadelním provozu jsem ztratil sám sebe. Teď se hledám,“ říká odcházející šéf činohry Národního divadla Daniel Špinar (42). Za jeho rozhodnutím stojí vyostřené vztahy s ředitelem Zlaté kapličky Janem Burianem, který podle Špinara neúměrně kumuluje funkce, když zároveň roky vede katedru činohry na DAMU nebo řídí plzeňský Mezinárodní festival Divadlo. Špinar ve funkci dokončí ještě tuto divadelní sezonu.