reklama

Manžel pobodal v pražském Radotíně svou ženu. Mrtvou ji našli lidé na ulici

V neděli po poledni vyjeli pražští policisté do Radotína, kde řeší násilný čin. Muž zde po partnerské hádce pobodal svou manželku. Na místo ihned dorazili i záchranáři, kteří se oběť snažili resuscitovat, avšak neúspěšně.

reklama

„V Radotíně ve Strážovské ulici bohužel došlo k úmrtí pacientky. Podle prvotních informací se jedná o starší ženu,“ uvedl mluvčí záchranné služby Ondřej Franěk. Na místě je i policie, která bude podle něj ohledávat tělo ženy.

Mluvčí policie Jan Daněk navíc uvedl, že je podezřelý z pobodání v bytě mezi manželi čtyřiašedesátiletý muž a na místě byl zadržen. Policie se o pobodání dozvěděla o půl druhé odpoledne, policejní mluvčí prozatím tedy nemá bližší informace.

K tématu

Další hlavní zprávy

Politika

Jaroslav Faltýnek poslechne Babiše a kvůli schůzce v restauraci skončí ve vedení ANO

Jaroslav Faltýnek poslechne Babiše a kvůli schůzce v restauraci skončí ve vedení ANO

První místopředseda hnutí ANO Jaroslav Faltýnek bude na svůj post ve straně rezignovat. CNN Prima NEWS to potvrdil důvěryhodný zdroj ze Sněmovny. K rezignaci Faltýnka vyzval šéf hnutí a premiér Andrej Babiš poté, co se Faltýnek sešel ve středu večer v restauraci na Vyšehradě s ministrem zdravotnictví Romanem Prymulou (za ANO). Ten má na svůj post podle výzvy Babiše rezignovat také.

reklama
Vláda ruinuje státní kasu. Exprezident Klaus: Hlavním viníkem je ministryně Maláčová
reklama
reklama
Děláte si z nás srandu? Rezignujte! Lidé se na sociálních sítích ostře pustili do Prymuly

Roman Prymula

Domácí zpravodajství

Organizátor protestu: Vláda se snaží do davu nasadit provokatéry, magistrát vyhrožuje
Další články
reklama
reklama