reklama
CNN Prima News manžel

manžel

Výpis příspěvků ke štítku „manžel“

Žena podlehla covidu navzdory očkování. Nejhorší případ, co jsem kdy viděl, říká lékař

23. listopadu 2021 12:19

Nejhorší případ covidu, který jsme u nás kdy viděli. Tak označila Nemocnice prince Charlese boj trojnásobné maminky Pauly Collinsové, která nemoci nakonec podlehla, přestože byla plně očkovaná. Dlouhodobě jí však provázely zdravotní komplikace – trpěla cukrovkou druhého typu a vysokým tlakem. Přátelé nyní založili sbírku pro pozůstalé.

Ďábelský plán vraždy. Žena zemřela po hadím uštknutí, ve vězení za to pyká její manžel

22. listopadu 2021 08:01

Idylické manželství 25leté Uthry z Indie se po čase změnilo v noční můru. Se Surejem Kumarem se dívka seznámila prostřednictvím seznamovací služby a v březnu 2018 se vzali. Žena však neměla nejmenší tušení, že její životní láska ji plánuje zavraždit pomocí hadího uštknutí. Pokus o vraždu prostřednictvím smrtelně jedovatého hada provedl už dříve.

Královně Instagramu Plačkové hrozí za obchod s drogami doživotí. Policie má odposlechy

29. září 2021 13:59

Slovenské královně Instagramu hrozí doživotní trest. Informovala o tom TV Markíza. Zuzanu Plačkovou spolu s jejím manželem Reném Strauszem zadrželi kriminalisté v jejich domě při pondělní razii. Nyní pár čelí obvinění z účasti v organizované zločinecké skupině, která obchodovala s drogami. Plačková obvinění popírá. Manželé si najali úspěšného slovenského advokáta Martina Pohoveje, který je mimo jiné známý z kauzy odsouzeného Mariana Kočnera.

reklama