CNN Prima News manžel

manžel

Výpis příspěvků ke štítku „manžel“

Hororový konec cyklistického páru: Mistryni světa měl zabít její slavný muž, policie ho zatkla

Australskou cyklistiku zasáhlo v závěru roku tragické úmrtí někdejší mistryně světa a světové rekordmanky ve stíhačce družstev Melissy Dennisové. Dvaatřicetiletou šampionku z roku 2015, kdy závodila ještě pod dívčím jménem Hoskinsová, srazilo auto a zraněním v noci v nemocnici podlehla. Kvůli zavinění nehody byl podle australských médií zatčen její manžel, bývalý elitní časovkář Rohan Dennis.

Zázrak v porodnici, pak tvrdá rána. Těhotná maminka bojuje o dva životy, opět má leukémii

Poté, co v 16 letech porazila Aryanna Brewerová z Las Vegas v USA akutní lymfoblastickou leukémii, jí lékaři sdělili, že nebude moci mít děti. Navzdory všem předpokladům je dnes hrdou matkou tří dětí ve věku 18 měsíců, čtyř a šesti let. Rodina by se navíc měla brzy rozrůst, Aryanna je ve 24. týdnu těhotenství. Radost z dalšího miminka však v polovině listopadu zastínila zdrcující zpráva: dnes 26letá ženě byla znovu diagnostikována leukémie. Nyní bojuje o dva životy, svůj a svého nenarozeného dítěte.

Nepovažuji se za úspěšnou autorku, říká Pawlowská. Promluvila o ztrátě milovaného manžela

Pořád je to pro mne těžké, říká spisovatelka Halina Pawlowská o období po smrti manžela Zdeňka, který zemřel před téměř deseti lety. V pořadu Povídej na CNN Prima NEWS s nadsázkou připodobnila ztrátu milovaného člověka ke ztrátě oblíbené rtěnky. Mimo jiné promluvila také o plánech na novou knihu a prozradila, jestli samu sebe vnímá jako úspěšnou autorku.