CNN Prima News manžel

manžel

Výpis příspěvků ke štítku „manžel“

Herečka Smutná opustila manžela kvůli ženě. Vysloužila si přezdívku, kterou nemůže vystát

25. listopadu 2022 06:22

Herečka Jitka Smutná se v ČR stala první veřejně známou ženou, která učinila coming out, tedy zveřejnila svoji sexualitu, a přiznala, že žije se ženou. Učinila tak ve svých šedesáti letech po třicetiletém manželství s Jaromírem Nekudou, s nímž má dvě děti. Jak to přijal její muž, rodina a kolegové? A co ji v souvislosti s homosexuální orientací trápí nejvíce?

Heidi Janků slaví šedesátiny: Táta měl radši alkohol než nás. Odešla jsem z domu, přiznává

23. listopadu 2022 17:17

Osud se se zpěvačkou Heidi Janků, která ve středu 23. listopadu slaví 60. narozeniny, rozhodně nemazlil. Když jí bylo 11 let, její maminka zemřela na rakovinu. O několik let později tragicky zahynul i její starší bratr Karel. Jednoduché to ovšem neměla ani se svým otcem, který propadl alkoholu a v 18 letech ji vyhodil z domu. Útěchu a velkou oporu Janků nakonec našla až ve svém druhém manželovi, hudebníkovi Ivu Pavlíkovi. I ten ale nakonec z jejího života odešel.

Z nepopulárního k uznávanému: Británie má nového krále. Jaké přijme Charles jméno?

8. září 2022 21:35

Ve věku 96 let ve čtvrtek zemřela britská královna Alžběta II., oznámil Buckinghamský palác, na kterém byla spuštěna vlajka. Šlo o nejdéle vládnoucí panovnici v britských dějinách. Novým britským králem se stal její nejstarší syn, princ Charles. Do povědomí veřejnosti se zapsal také jako manžel princezny Diany. V období jejich rozchodu se Charlesova popularita rapidně propadla. Uznání si však znovu získal.

Pětikoalice cupuje Dostálovou: Auto pro manžela ze státní kasy? Za Babiše bylo líp jen vládě

5. srpna 2022 05:31

Hnutí ANO musí vysvětlovat další kauzu. Tentokrát jde o poslankyni Kláru Dostálovou (za ANO). Bývalá ministryně pro místní rozvoj měla údajně financovat nákup dodávky pro svého manžela z peněz Sněmovny. Ty byly určené pro její asistentku. Dostálová, která pro CNN Prima NEWS uvedla, že se prý jedná o nesmysl, čelí ostré kritice z řad vládní pětikoalice i veřejnosti.

Bez práce i manžela, Gottová opět balí kufry. Co ji do Prahy vede tentokrát?

27. března 2022 05:42

Naposledy navštívila Dominika Gottová rodnou zem začátkem tohoto roku a nyní se na návštěvu chystá znovu. A přestože teď prý prožívá šťastné chvíle, je zatím stále bez práce. Její manžel Timo Tolkki zas odcestoval koncertovat do zahraničí. V rozhovoru pro deník Expres prozradila, že se v dubnu chystá do Prahy. Důvodem jejího příletu by nemělo být nic jiného než práce.