reklama
CNN Prima News pobodání

pobodání

Výpis příspěvků ke štítku „pobodání“

Pedofil si před smrtí musel vykopat hrob. Matka znásilněné dcery popsala mstu manžela

24. září 2021 13:05

O případu, kdy muž v Rusku zabil svého kamaráda, když zjistil, že mu znásilnil dceru, jsme už na webu CNN Prima NEWS informovali. Zoufalý otec, jemuž se dostalo široké podpory sousedů i celebrit, je v domácím vězení a nesmí o případu mluvit. Britskému webu The Sun se ale podařilo spojit s jeho manželkou, která popsala další detaily ostře sledovaného případu.

Agresor v centru Brna pobodal mladou ženu. S těžkými zraněními leží v nemocnici

7. září 2021 18:48
Aktualizováno

Úterní pobodání mladé ženy v centru Brna policie vyšetřuje jako pokus o vraždu. Po pachateli trestného činu stále pátrá. Zveřejnila videozáznam s mužem zachyceným krátce po činu, kriminalistům by podle policie mohl poskytnout cenné svědectví. Policie o tom informovala na svém webu. Žena skončila v nemocnici, zranění je těžšího rázu.

Na zemi krvácela žena, všichni utíkali. Svědek popsal teroristický útok na Novém Zélandu

4. září 2021 19:59

Viděl jsem ženu ležet na zemi a krvácet, spousta lidí běžela proti mně a všichni mi říkali, ať utíkám, popsal svědek pátečního teroristického útoku v supermarketu v Aucklandu na Novém Zélandu. Útočníka, který pobodal sedm lidí a jehož jméno už místní úřady zveřejnily, následně policie zastřelila. Supermarket oznámil, že minimálně dočasně stahuje z regálů všechny nože a nůžky.

Teroristický útok na Novém Zélandu. Islamista pobodal v supermarketu šest lidí

3. září 2021 07:47
Aktualizováno

Policisté na Novém Zélandu v pátek zastřelili muže, který v supermarketu v jednom z obchodních center v Aucklandu pobodal šest lidí. Útočník byl inspirovaný ideologií teroristické organizace Islámský stát (IS), řekla premiérka Jacinda Ardernová, podle které šlo o teroristický čin. Extremista původem ze Srí Lanky byl novozélandským bezpečnostním úřadům znám, nepřetržitě ho sledovaly.

reklama