CNN Prima News pobodání

pobodání

Výpis příspěvků ke štítku „pobodání“

Drama v České Třebové. Spor na základní škole skončil pobodáním žáka, zasahovala policie

19. ledna 2023 15:31
Aktualizováno

Na základní škole v České Třebové došlo ve čtvrtek k vážnému incidentu. Podle informací CNN Prima NEWS skončil po sporu dvou žáků jeden z nich pobodaný. Policie potvrdila, že ve škole zasahovala. Zranění dítěte nebyla vážná a po ošetření byl propuštěn do domácího ošetřování. Podle hejtmana Martina Netolického (ČSSD) by se událostí měla zabývat Česká školní inspekce spolu se zřizovatelem školy.

6400krát jí stlačili srdce. Pobodaná žena z Novodvorské přežila díky unikátní resuscitaci

18. ledna 2023 17:28

Je to úspěch, za kterým stojí velký tým lidí, záchranářů, lékařů, sestřiček i sanitářů. Přesně tak popisují odborníci z motolské nemocnice záchranu 46leté ženy, kterou krátce před Vánoci na Novodvorské v Praze pobodal neznámý útočník. Utrpěla bodná poranění v oblasti hrudníku a břicha a přivolaní záchranáři ji museli okamžitě uvést do umělého spánku a převézt do nemocnice. Lékaři z Fakultní nemocnice v Motole teď popsali, jak její záchrana probíhala.

Muž z Eritreje v Německu napadl dvě školačky, jedna zraněním podlehla

5. prosince 2022 12:41
Aktualizováno

Život 14leté dívky a těžké zranění její o rok mladší spolužačky si v pondělí ráno vyžádal útok muže v Illerkirchbergu na jihozápadě Německa. Podezřelého, který zaútočil, když šly dívky do školy, podle agentury DPA policie zadržela. Je jím 27letý žadatel o azyl z Eritreje. Motiv činu policie zjišťuje.