CNN Prima News Marek Lambora

Marek Lambora

Výpis příspěvků ke štítku „Marek Lambora“

Seriál Malá velká liga: Němec jako zkrachovalý fotbalista, co říká Fixová na postelovou scénu?

Jeden zkrachovalý fotbalista a parta školáků. Jak tohle spojení může dopadnout, se dozvíte v originálním komediálním seriálu Malá velká liga, který odstartoval 6. září na Prima+. Postava ztvárněná Markem Němcem bude totiž stát před velkou výzvou. Nejenže se bude snažit získat zpět svou práci a manželku, ale z šestice malých specifických žáčků bude mít za úkol vychovat fotbalisty, kteří obstojí ve školní konkurenci.

Prima+ nasazuje nový český seriál Malá velká liga s Markem Němcem

Nový český rodinný seriál nabídl ve středu 6. září 2023 streamovací platforma Prima+. Osmidílná komediální série Malá velká liga vypráví příběh bývalého fotbalisty a brilantního prvoligového trenéra Honzy Růžičky. Komplikovanou osobnost Růžičky, který kvůli svému chování vyfasuje podmínku a veřejně prospěšné práce na základní škole, ztvárnil Marek Němec. Seriál vznikl v režii Jakuba Machaly.

Poslední oběť se stala vítězem dne i večera. K obrazovkám přitáhla přes milion diváků

První díl detektivní minisérie Poslední oběť skupiny Prima zhlédlo 1 118 000 diváků (share 31,55 %) starších 15 let, a stal se tak vítězem středečního dne i večera. Příběh psychoterapeutky Stely Skoumalové (Markéta Plánková), jejího bratra, kněze Alberta Macha (Marek Lambora), a šarmantního vdovce Tomáše Hrubana (Lukáš Vaculík) napsalo sesterské duo Kateřina a Jitka Bártů.

Podezřelé fotky hvězdy Slunečné Lambory a modelky Bezděkové. Vrátili se k sobě?

Modelka Andrea Bezděková a hvězda seriálu Slunečná Marek Lambora tvořili pohádkový pár. Před pár měsíci však na sociálních sítích oznámili rozchod. Důvodem mělo být podle jejich vyjádření to, že každého popohání vítr života na jinou stranu. Ovšem nyní se vyrojily spekulace, zda se přece jen nevrátili k sobě. Jak to spolu mají, se dozvíte v pořadu Showtime v 19:55.