reklama

Bezděková a Lambora si užívají v Alpách. Vrátili se k sobě? Modelka promluvila

Modelka Andrea Bezděková a herec Marek Lambora přiznali, že si užívají lyžování v rakouských Alpách společně. Kvůli idylickým fotografiím proto nejeden fanoušek spekuloval, že jsou opět spolu. Česká kráska se v rozhovoru pro Showtime rozpovídala, jak to doopravdy je.

reklama

Nápadně podobné fotografie a videa z hor, kterými momentálně plní Instagram Andrea Bezděková i Marek Lambora, už naznačily, že modelka a herec, kteří loni ohlásili rozchod, tráví začátek nového roku spolu.

Tuto domněnku mnoha fanoušků umocnili naprosto identickou romantickou fotografií. Je na ní východ slunce focený evidentně z okna stejného hotelu. Otázkou ale bylo, zda do rakouských Alp odjeli opět jako pár, nebo jen tak jako přátelé.

Modelku Bezděkovou redakce zastihla při lyžování. Zpočátku vtipkovala a snažila se mlžit: „On je taky na horách? Jsem si říkala, že je mi tady někdo povědomý.“ Poté ale přiznala barvu.

„My jsme to říkali i v tom popisku, že máme spolu dobré vztahy. Vyrazili jsme na hory, ale jako přátelé. Vůbec žádné spekulace, prostě přátelé,“ uvedla Bezděková. Sama totiž na sociální sítě přidala i fotografii, kde vše uvádí na pravou míru.

„Pojďme si říct, že je hezké, že máme takové vztahy. Detektivové si můžou dát pohov, protože žádné převratné novinky pro vás nemám,“ dodala jasně.

Tagy:

Hlavní zprávy

Začal jsem chodit, prozradil Zeman. Zkritizoval Pekarovou kvůli výroku o Orbánovi

Potěším vás, začal jsem chodit. S pomocí hole v levé ruce a bodyguardem, který mě drží za pravou ruku. V rozhovoru pro Frekvenci 1 to prozradil prezident Miloš Zeman s tím, že je nadále na vozíku, ale udělá alespoň několik kroků. Ve svém vyjádření si však neodpustil kritiku na účet předsedkyně Sněmovny Markéty Pekarové Adamové (TOP 09) kvůli jejímu výroku o Viktoru Orbánovi.

Ohlasy z fotobanky, provozovatel v Záhřebu. Hřib se pochlubil oceněním od pochybného webu

Zdeněk Hřib (Piráti) to schytal od kritiků i vtipálků poté, co se na sociálních sítích pochlubil oceněním v žebříčku nejlepších evropských primátorů. Cenu mu udělila stránka Mayors of Europe (Starostové Evropy), jejíž pozadí ale vzbuzuje nemalé pochybnosti. Není například zřejmé, kdo za ní stojí, podle databází by ji měl spravovat chorvatský neziskový think tank. Samotná stránka navíc není příliš zabezpečená a v sekci s ohlasy používá fotky lidí z fotobank. Hřib se po kritice už k ocenění nevyjádřil, reagoval pouze jeho poradce.

Konec testů. Bez očkování nebudou smět Francouzi ani do kina, ani do vlaku

Francouzský parlament v neděli schválil zákon, který znemožní neočkovaným lidem vstup do restaurací, kulturních a sportovních zařízení či dálkových dopravních spojů. Informovaly o tom zahraniční tiskové agentury. Ve Francii se nyní šíří vysoce nakažlivá koronavirová varianta omikron, za uplynulý den přibylo v této zemi se 67 miliony obyvatel 278 129 nových případů infekce.

reklama

Domácí zpravodajství

Ryby měly spálené bělmo a pěnu u úst. Rybáři vytáhli z Labe stovky mrtvých zvířat

Na Labi pod výtokem z papíren Mondi ve Štětí na Litoměřicku zaznamenali rybáři hromadný úhyn ryb, včetně trofejních kusů. Z řeky už jich vytáhli stovky kil. Přímo na místě Česká inspekce životního prostředí odebrala vzorky vody, ze kterých se bude zjišťovat, jaká látka a odkud ryby otrávila. Výsledky by měly být známé příští týden. Rybáři předpokládají, že další uhynulé kusy se nacházejí dál po proudu.

Protesty proti opatřením v Plzni: Odpůrci zaplnili půlku náměstí, demonstrovali i lékaři

Odpůrci opatření proti šíření covidu a povinného očkování vybraných profesí a lidí nad 60 let v neděli odpoledne zaplnili téměř polovinu plzeňského náměstí Republiky. Akce s názvem „Devět kroků ke svobodě. Probudíme Plzeň?“ začala před 14:00. Policie dosud nezaznamenala narušení veřejného pořádku. Akci pořádala iniciativa Chcípl PES, která organizuje demonstrace po celém Česku.

reklama