reklama

Slunečná nekončí. Diváci se mohu těšit na nové postavy, napínavé zvraty i další svatby

S novým rokem přicházejí na televizi Prima nové seriály, ale pokračují i ty, které diváci už dobře znají. Mezi nimi je třeba i oblíbená Slunečná, která přinese nové zápletky i postavy. Podle tvůrců se diváci mají nač těšit.

reklama

Příběh Týny Popelkové a Janka Linharta diváci sledují na televizních obrazovkách už téměř dva roky. A mohou i dál, protože tvůrci úspěšného seriálu Slunečná připravili další napínavé zápletky.

„Nasadit nové díly z poslední sezóny jsme se rozhodli po nesčetných prosbách fanoušků našeho nejsledovanějšího seriálu, kteří si nový rok bez Slunečné neuměli představit. Kromě dramatických zvratů se v závěrečné sezóně diváci dočkají nejedné svatby, ale i nových hereckých posil, které ještě v cílové rovince okoření dějovou linku,“ prozradila manažerka lifestylové komunikace CNN Prima NEWS Zuzana Brzáková.

Slunečnou diváci najdou v televizním programu tak, jak byli zvyklí. A těšit se mohou i na seriály zcela nové. „Seriál Slunečná budeme vysílat každé úterý. Čtvrtky budou od 13. ledna patřit další novince, kterou je seriál ZOO. Věříme, že diváci, kterým se líbí Slunečná, si seriál ZOO přímo zamilují,“ dodala Brzáková.

První díl Slunečné v letošním roce bude televize Prima vysílat už v úterý 4. ledna ve 20:15.

Tagy:

Hlavní zprávy

Začal jsem chodit, prozradil Zeman. Zkritizoval Pekarovou kvůli výroku o Orbánovi
Miloš Zeman

Začal jsem chodit, prozradil Zeman. Zkritizoval Pekarovou kvůli výroku o Orbánovi

Potěším vás, začal jsem chodit. S pomocí hole v levé ruce a bodyguardem, který mě drží za pravou ruku. V rozhovoru pro Frekvenci 1 to prozradil prezident Miloš Zeman s tím, že je nadále na vozíku, ale udělá alespoň několik kroků. Ve svém vyjádření si však neodpustil kritiku na účet předsedkyně Sněmovny Markéty Pekarové Adamové (TOP 09) kvůli jejímu výroku o Viktoru Orbánovi.

Konec testů. Bez očkování nebudou smět Francouzi ani do kina, ani do vlaku

Francouzský parlament v neděli schválil zákon, který znemožní neočkovaným lidem vstup do restaurací, kulturních a sportovních zařízení či dálkových dopravních spojů. Informovaly o tom zahraniční tiskové agentury. Ve Francii se nyní šíří vysoce nakažlivá koronavirová varianta omikron, za uplynulý den přibylo v této zemi se 67 miliony obyvatel 278 129 nových případů infekce.

Vondráček: Farský nám zavařil. Jeho odlet odneseme všichni, dopadne na Sněmovnu

Poslanec Jan Farský (STAN) nám svým odletem do USA zavařil, dopadne to na nás všechny a odnese to i Sněmovna, varoval v pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS bývalý šéf Sněmovny Radek Vondráček (ANO). Farský do USA odletěl na půlroční stáž, přesto zůstal poslancem. Podle šéfa klubu SPD Radima Fialy je to faul na voliče. Farský ale slíbil, že z USA bude svou práci vykonávat a do Česka bude létat na důležitá hlasování.

reklama

Domácí zpravodajství

Ryby měly spálené bělmo a pěnu u úst. Rybáři vytáhli z Labe stovky mrtvých zvířat

Na Labi pod výtokem z papíren Mondi ve Štětí na Litoměřicku zaznamenali rybáři hromadný úhyn ryb, včetně trofejních kusů. Z řeky už jich vytáhli stovky kil. Přímo na místě Česká inspekce životního prostředí odebrala vzorky vody, ze kterých se bude zjišťovat, jaká látka a odkud ryby otrávila. Výsledky by měly být známé příští týden. Rybáři předpokládají, že další uhynulé kusy se nacházejí dál po proudu.

Protesty proti opatřením v Plzni: Odpůrci zaplnili půlku náměstí, demonstrovali i lékaři

Odpůrci opatření proti šíření covidu a povinného očkování vybraných profesí a lidí nad 60 let v neděli odpoledne zaplnili téměř polovinu plzeňského náměstí Republiky. Akce s názvem „Devět kroků ke svobodě. Probudíme Plzeň?“ začala před 14:00. Policie dosud nezaznamenala narušení veřejného pořádku. Akci pořádala iniciativa Chcípl PES, která organizuje demonstrace po celém Česku.

reklama