Marta Kubišová podstoupila operaci. Manažer popsal, jak na tom zpěvačka je

Marta Kubišová zůstává v nemocnici

Legenda české hudby Marta Kubišová se zotavuje po operaci. Její stav je dobrý, uvedl pro CNN Prima NEWS zpěvaččin manažer Petr Větrovský. Hospitalizaci Kubišové v pátek potvrdila mluvčí Nemocnice Na Homolce Martina Dostálová.

„Paní Marta Kubišová byla hospitalizována v Nemocnici Na Homolce, kde se podrobila úspěšnému lékařskému zákroku. Její stav je dobrý a zdárně se zotavuje,“ sdělil Větrovský.

Kubišová přitom ani v této chvíli nezapomíná na své fanoušky. „Děkuje všem fanouškům a příznivcům za velkou podporu a společně se svou rodinou žádá média o respektování soukromí, které teď potřebuje. Děkujeme za pochopení,“ tlumočil zpěvaččina slova její manažer.

Informaci o hospitalizaci CNN Prima NEWS potvrdila v pátek mluvčí Nemocnice Na Homolce Martina Dostálová. Více ale sdělit nemohla, protože nemá souhlas rodiny.

Do nemocnice měla být zpěvačka převezena v noci ze čtvrtka na pátek, poté se podrobila operaci. Stále není zcela jasné, co Kubišovou trápí, spekuluje se však o akutní perforaci střeva. „Pro staršího člověka to může být zatěžující operace, ale pokud se u pacienta neobjevily komplikace, dá se to řešit velice elegantně,“ uvedl pro CNN Prima NEWS gastroenterolog Jan Král.

Pro CNN Prima NEWS se vyjádřil také dlouholetý manažer, blízký přítel Kubišové a ředitel divadla Ungelt Milan Hein. „Vím o tom, ale víc vám neřeknu,“ prohlásil.

Tagy: