CNN Prima News zdravotní stav

zdravotní stav

Výpis příspěvků ke štítku „zdravotní stav“

Moskva povolá další dva miliony vojáků, obává se ruský politolog. Řekl, kdy Putin skončí

25. listopadu 2022 18:43

Internetem se šíří domněnky, že Vladimir Putin má po Novém roce v plánu vyhlásit další fázi mobilizace, která má být ještě masivnější než ta první. V konečném součtu by mohly vyrazit do boje až dva miliony vojáků, z toho 300 tisíc žen. Myslí si to ruský politolog Valerij Solověj, který zároveň předpověděl, kdy Putin odejde z úřadu.

Nevím, co bude dál. Jsme v nejistotě, říká o zdravotním stavu Václava Neckáře jeho bratr

6. listopadu 2022 07:09

Zpěváka Václava Neckáře v poslední době trápí zdravotní problémy. Na konci října místo oslav svých 79. narozenin skončil v nemocnici, kde podstoupil urologický zákrok. Zpěvák měl údajně problémy s prostatou. Jak operace dopadla a jak se mu nyní daří, prozradil CNN Prima NEWS jeho bratr a šéf Václavovy kapely Bacily Jan Neckář.

Alžběta II. se překvapivě objevila na veřejnosti. Na soutěži koní rozdávala úsměvy

15. května 2022 13:22

Královna Alžběta II. se v poslední době na veřejnosti objevovala minimálně. Příčinou byly zejména zdravotní problémy. Hlava britské monarchie proto všechny překvapila, když se zúčastnila koňské show ve Windsoru. Její kůň se navíc stal šampiónem, což královnu velmi potěšilo, a nešetřila tak úsměvy. Britská panovnice je známá svou láskou ke koním, na vyjížďky se vydává i v požehnaném věku 96 let.