CNN Prima News zdravotní stav

zdravotní stav

Výpis příspěvků ke štítku „zdravotní stav“

Léčil ho psychiatr. Přesto dostal střelec z FF zbrojní průkaz, tvrdí zdroj. Co říkal ve škole?

Střelec z Filozofické fakulty se léčil s psychickými problémy a o svých obtížích mluvil ve škole. Přesto získal zbrojní průkaz. Nová zjištění přinesl web Lidovky.cz. V Česku je aktuálně k pořízení zbrojního průkazu nutný pouze souhlas praktického lékaře, který si může v případě pochybností vyžádat stanovisko psychiatra. Ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) slibuje zpřísnění podmínek v novele zákona, kterou v únoru schválila Sněmovna.

Zemanův zdravotní stav se zlepšuje, uvedli lékaři. Nemocnici ale v nejbližších dnech neopustí

Zdravotní stav bývalého prezidenta Miloše Zemana, který je od poloviny března v motolské nemocnici po prodělané operaci, zůstává stabilizovaný a pozvolna se zlepšuje. Lékaři nicméně nepředpokládají, že by devětasedmdesátiletého exprezidenta v řádu dnů propustili do domácího ošetřování. Sdělila to mluvčí nemocnice Pavlína Danková. Od pátku leží Zeman na interní klinice, kam ho lékaři přeložili z jednotky intenzivní péče (JIP) na kardiovaskulární klinice.

Exprezident Zeman je po operaci nedokrvené nohy stabilizovaný. Jeho stav je ale vážný

Bývalý prezident Miloš Zeman je po čtvrteční operaci ve stabilizovaném, ale vážném stavu. Jak dlouho zůstane v nemocnici v pražském Motole, nelze nyní určit. Nemocnice to v pátek uvedla v tiskové zprávě. Podle ní byl exprezident operován kvůli kritickému nedokrvení nohy, které způsobila krevní sraženina. Brzké uzdravení Zemanovi popřál jeho nástupce v prezidentské funkci Petr Pavel.

Češka zahrála Clintonovi na přání prezidenta Pavla. Saxofonistka se svěřila s vážnou nemocí

Dostala pozvání od prezidenta Petra Pavla, aby zahrála bývalému šéfovi Bílého domu Billu Clintonovi. Saxofonistka Kateřina Janečková sledu událostí zprvu nevěřila, ale po výstupu v klubu Reduta cítila především vděčnost za tuto příležitost. Ve vysílání CNN Prima NEWS popsala, o čem s bývalým americkým prezidentem s vášní pro saxofon hovořila. Mimo jiné poprvé veřejně promluvila o vážné diagnóze.

Lauferova fotka těsně před operací, z níž se neprobral. Smál se a pokuřoval, vzpomíná parťák

Aktualizováno

Josef Laufer považoval plánovanou operaci srdeční chlopně, kterou podstoupil před čtyřmi lety a už se z ní nikdy neprobral, za banální zákrok. Redakce CNN Prima NEWS zmapovala jeho poslední dva dny před odjezdem do nemocnice. V té době osmdesátiletý umělec žil naplno, hýřil aktivitou, sportoval a před sebou měl řadu dalších plánů.