reklama

Mašlíková a bývalý bojovník MMA se rozešli. Modelka pak opět nafotila sexy fotky

/ fotografií

Modelka Hana Reinders Mašlíková oznámila definitivní rozchod s manželem a otcem svého tříletého syna. Před několika měsíci měli krizi kvůli tomu, že André navštívil strip bar. Tu ale nějak ustáli, ale ne na dlouho. Hana teď oznámila, že se manžel odstěhoval a dál už ve vztahu nechtějí pokračovat. Modelka se pak vrátila před objektiv a podělila se o sexy snímky.

reklama

I když se modelce do focení od narození syna nechtělo, opět si stoupla před objektiv a zdá se, že zraje jako víno. Hana Mašlíková je s přibývajícím věkem čím dál víc sexy, tentokrát se ale mohla při focení opravdu uvolnit. Tým ve fotoateliéru se totiž skládal ze tří žen, respektive matek.

K tématu

„Jedna, Lucie Dvořáková, je skvělá fotografka. Druhá, Michaela Ohemová, skvělá vizážistka a ta třetí je pro každou špatnost,“ napsala na Instagram k fotce, na které je jen v kalhotkách a koženém sáčku. Se svojí postavou by ale i v osmatřiceti letech strčila do kapsy kdejakou dvacítku.

Dalo by se tedy říct, že je Hanka stydlivější a lépe se cítí v ženském kolektivu. Stydlivá ale kupodivu byla vždy, což potvrdila i magazínu Blesk. „Spousta lidí tomu nebude věřit, ale celou tu éru, kdy jsem fotila sexy fotky, se mnou fotografové trpěli. Vždycky jsem se skrývala a obnažila se jen na focení,“ prozradila Hanka.

Poslední focení i jeho výsledek byl pro ni ale přece jenom v něčem jiný. Může za to opravdu ženský element za foťákem? „Bylo to strašně fajn a uvolněné. Lucka mě dokázala zachytit jemně, já jsem byla všude vždycky taková sexice a tady mi přijde, že ačkoli jsou ty fotky odhalenější, zachytila mě něžnou. To se snad nikomu nepovedlo,“ doplnila.

Hana Mašlíková s manželem Andrém Reindersem v létě 2020.
Hana Mašlíková s manželem Andrém Reindersem v létě 2020.

Z nové spolupráce a fotografií je Hanka nadšená, v osobním životě to ale má složitější. V létě si s manželem Andrém Reindersem prošla krizí, a i když to ve vztahu s MMA bojovníkem a trenérem vypadalo na klid po bouři, opak je pravdou. Pár už spolu nežije. „Žijeme odděleně, ale manžel normálně chodí za námi. Není to tak, že bychom nevycházeli. Je denně u nás,“ řekla otevřeně Blesku.

K tématu

Tagy: rozchod sexy fotografie André Reinders Hana Mašlíková Lucie Dvořáková Michaela Ohemová
reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Rozhovor

Student se pomocí triku proklikal registrem očkování. Nic těžkého, popisuje

Student se pomocí triku proklikal registrem očkování. Nic těžkého, popisuje

Ve vládním rezervačním systému k očkování proti covidu byla chyba, které by dokázal zneužít běžný programátor, řekl v rozhovoru pro CNN Prima NEWS čtyřiadvacetiletý student informačních technologií Filip Šedivý. I když se od pátečního rána mohli hlásit pouze senioři starší 80 let, Šedivý se dokázal prokousat několika kroky se správným zadáním svého věku. Tématu problémového registru se bude věnovat také pořad 360° Pavlíny Wolfové od 20:15 na CNN Prima NEWS.

Kvůli machinacím s očkováním padají hlavy. Další případy hlásí Český Krumlov a Motol
Komentář: Stát řízený jako firma opět selhal. Zlomí Babišovi nezvládnuté očkování vaz?
Přestaňte slavit góly a objímat se. Emoce hráčů z Premier League vytáčí politiky
reklama
reklama
Totální selhání: Volné termíny očkování pro seniory došly už hodinu po startu

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Pandemie ustupuje. Mírnější opatření v příštím týdnu nečekejte, prozradil Blatný
Divadla, kina a koncerty pro očkované či testované? Neotevřeme, vzkazují pořadatelé
Další články
reklama
reklama