reklama

Mašlíková a bývalý bojovník MMA se rozešli. Modelka pak opět nafotila sexy fotky

/ fotografií

Modelka Hana Reinders Mašlíková oznámila definitivní rozchod s manželem a otcem svého tříletého syna. Před několika měsíci měli krizi kvůli tomu, že André navštívil strip bar. Tu ale nějak ustáli, ale ne na dlouho. Hana teď oznámila, že se manžel odstěhoval a dál už ve vztahu nechtějí pokračovat. Modelka se pak vrátila před objektiv a podělila se o sexy snímky.

reklama

I když se modelce do focení od narození syna nechtělo, opět si stoupla před objektiv a zdá se, že zraje jako víno. Hana Mašlíková je s přibývajícím věkem čím dál víc sexy, tentokrát se ale mohla při focení opravdu uvolnit. Tým ve fotoateliéru se totiž skládal ze tří žen, respektive matek.

K tématu

„Jedna, Lucie Dvořáková, je skvělá fotografka. Druhá, Michaela Ohemová, skvělá vizážistka a ta třetí je pro každou špatnost,“ napsala na Instagram k fotce, na které je jen v kalhotkách a koženém sáčku. Se svojí postavou by ale i v osmatřiceti letech strčila do kapsy kdejakou dvacítku.

Dalo by se tedy říct, že je Hanka stydlivější a lépe se cítí v ženském kolektivu. Stydlivá ale kupodivu byla vždy, což potvrdila i magazínu Blesk. „Spousta lidí tomu nebude věřit, ale celou tu éru, kdy jsem fotila sexy fotky, se mnou fotografové trpěli. Vždycky jsem se skrývala a obnažila se jen na focení,“ prozradila Hanka.

Poslední focení i jeho výsledek byl pro ni ale přece jenom v něčem jiný. Může za to opravdu ženský element za foťákem? „Bylo to strašně fajn a uvolněné. Lucka mě dokázala zachytit jemně, já jsem byla všude vždycky taková sexice a tady mi přijde, že ačkoli jsou ty fotky odhalenější, zachytila mě něžnou. To se snad nikomu nepovedlo,“ doplnila.

Hana Mašlíková s manželem Andrém Reindersem v létě 2020.
Hana Mašlíková s manželem Andrém Reindersem v létě 2020.
Zdroj: Instagram/hanamaslikova

Z nové spolupráce a fotografií je Hanka nadšená, v osobním životě to ale má složitější. V létě si s manželem Andrém Reindersem prošla krizí, a i když to ve vztahu s MMA bojovníkem a trenérem vypadalo na klid po bouři, opak je pravdou. Pár už spolu nežije. „Žijeme odděleně, ale manžel normálně chodí za námi. Není to tak, že bychom nevycházeli. Je denně u nás,“ řekla otevřeně Blesku.

K tématu

Tagy: rozchod sexy fotografie André Reinders Hana Mašlíková Lucie Dvořáková Michaela Ohemová
reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Jihomoravský kraj

Pomozte s pátráním u řeky, prosí rodina zmizelého Tomáše. Policie se obává nejhoršího

Pomozte s pátráním u řeky, prosí rodina zmizelého Tomáše. Policie se obává nejhoršího

Policisté pokračují v pátrání po nezvěstném patnáctiletém Tomášovi Pospíšilovi z Brna, který beze stopy zmizel minulý týden ve středu. Policie svou pozornost soustředí v posledních hodinách hlavně na řeku Svratku a její okolí, kde zřejmě zachytila poslední stopu školáka. Několikrát koryto prohledávali potápěči, ale marně. Ve středu dopoledne bude snížena vodní hladina o jeden metr, což by mělo usnadnit policii pátrací akci.

ON-LINE: Volný: Za výbuchem stojí Američané, mám pro to stejné informace jako BIS
Další trest pro pražského imáma: Za pomoc k teroristickému útoku dostal 14,5 roku
Hamáček si znovu předvolá ruského velvyslance. Oznámí mu další kroky Česka
Vážná nehoda zastavila provoz na Pražském okruhu. Silničáři ho obnovili po šesti hodinách
reklama
reklama
Babiš: Ruští agenti tu operaci zpackali. Nešlo o státní terorismus, ale útok na zboží

Andrej Babiš

Domácí zpravodajství

Pokusíme se vyvolat předčasné volby, potvrdil Bartoš. Chce jednat i se Zemanem
Majitel domu promluvil o střelbě na zloděje. Odsouzený vrah před ním stál se sekyrou
Další články
reklama
reklama