reklama

Mašlíková a bývalý bojovník MMA se rozešli. Modelka pak opět nafotila sexy fotky

Modelka Hana Reinders Mašlíková oznámila definitivní rozchod s manželem a otcem svého tříletého syna. Před několika měsíci měli krizi kvůli tomu, že André navštívil strip bar. Tu ale nějak ustáli, ale ne na dlouho. Hana teď oznámila, že se manžel odstěhoval a dál už ve vztahu nechtějí pokračovat. Modelka se pak vrátila před objektiv a podělila se o sexy snímky.

reklama

I když se modelce do focení od narození syna nechtělo, opět si stoupla před objektiv a zdá se, že zraje jako víno. Hana Mašlíková je s přibývajícím věkem čím dál víc sexy, tentokrát se ale mohla při focení opravdu uvolnit. Tým ve fotoateliéru se totiž skládal ze tří žen, respektive matek.

„Jedna, Lucie Dvořáková, je skvělá fotografka. Druhá, Michaela Ohemová, skvělá vizážistka a ta třetí je pro každou špatnost,“ napsala na Instagram k fotce, na které je jen v kalhotkách a koženém sáčku. Se svojí postavou by ale i v osmatřiceti letech strčila do kapsy kdejakou dvacítku.

Dalo by se tedy říct, že je Hanka stydlivější a lépe se cítí v ženském kolektivu. Stydlivá ale kupodivu byla vždy, což potvrdila i magazínu Blesk. „Spousta lidí tomu nebude věřit, ale celou tu éru, kdy jsem fotila sexy fotky, se mnou fotografové trpěli. Vždycky jsem se skrývala a obnažila se jen na focení,“ prozradila Hanka.

Poslední focení i jeho výsledek byl pro ni ale přece jenom v něčem jiný. Může za to opravdu ženský element za foťákem? „Bylo to strašně fajn a uvolněné. Lucka mě dokázala zachytit jemně, já jsem byla všude vždycky taková sexice a tady mi přijde, že ačkoli jsou ty fotky odhalenější, zachytila mě něžnou. To se snad nikomu nepovedlo,“ doplnila.

Z nové spolupráce a fotografií je Hanka nadšená, v osobním životě to ale má složitější. V létě si s manželem Andrém Reindersem prošla krizí, a i když to ve vztahu s MMA bojovníkem a trenérem vypadalo na klid po bouři, opak je pravdou. Pár už spolu nežije. „Žijeme odděleně, ale manžel normálně chodí za námi. Není to tak, že bychom nevycházeli. Je denně u nás,“ řekla otevřeně Blesku.

Tagy:
rozchod sexy fotografie André Reinders Hana Mašlíková Lucie Dvořáková Michaela Ohemová

Hlavní zprávy

Oplotit a bez alkoholu. Za jakých podmínek by nová vláda nechala otevřené vánoční trhy?
Partie

Oplotit a bez alkoholu. Za jakých podmínek by nová vláda nechala otevřené vánoční trhy?

Vláda v demisi premiéra Andreje Babiše (ANO) ve čtvrtek ze dne na den mimo jiné zakázala po celém Česku vánoční trhy. Nastupující kabinet pod vedením Petra Fialy (ODS) s tím ale razantně nesouhlasí. Poslanec Tom Philipp z KDU-ČSL v Partii na CNN Prima NEWS nastínil, za jakých podmínek by mohly být trhy otevřené. Zmínil omezený počet lidí i zákaz konzumace alkoholu, nesouhlasili s ním ale hejtmané.

Vánoční trhy jsou zábava, nejen nákupy. Ve hře jsou i nová omezení, řekl Havlíček

Vánoční trhy nejsou jen otázka nákupů, ale také zábavy při velké koncentraci lidí na jednom místě. To je podle ministra průmyslu a obchodu Karla Havlíčka (ANO) důvod, proč vláda přistoupila k jejich zákazu. „Nejedná se o to, že se nakoupí a jde se pryč,“ řekl Havlíček v Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS. Současná vláda prý prozatím nechystá vyhlásit lockdown, další přísná protipandemická omezení však nelze podle Havlíčka vyloučit.

Stodolní, 22.00: Vztek na odmítače, návrat výdejních oken a disko jako uzavřená akce

Slavná ostravská ulice, která údajně nikdy nespí, šla v pátek do hajan v deset večer. Mohla za to nová vládní opatření, kvůli kterým byli hosté vyhnáni z podniků nejpozději ve 22 hodin. A vzápětí na zasněžené Stodolní spílali neočkovaným. „My jsme zodpovědní, odmítači nám ale ode dneška kazí noční zábavu,“ shodli se třeba Vojta, Kamil, Tomáš a Robin před barem Harley's Retro. Za rohem v podniku High Five dál hřímala soukromá diskotéka. A znova se otevřela výdejní okénka, i když jen dvě v celé zábavní čtvrti.

Tamara Kotvalová: Peníze pro mě nikdy nebyly skutečnou motivací

V nitru stále vzpomíná na těžké začátky v Tatrách, které jí poskytly cennou životní lekci, z níž do určité míry čerpá dodnes. Ráda by ji také předala dál svým dětem, zejména staršímu synovi Martinovi. Nic za to ale nežádá. Ví, že si každý z jejích potomků musí jít svou vlastní cestou, stejně jako kdysi ona sama. Ta její ji dovedla až k založení a mohutnému rozvoji společnosti Carollinum, ze které se stal tuzemský lídr v distribuci luxusního zboží.

Vaše návrhy by byly vhodné pro první vlnu, dobré ráno, rýpnul si Havlíček do Rakušana

Současná vláda prozatím nechystá vyhlásit lockdown, další přísná protipandemická omezení však nelze vyloučit. V nedělním pořadu Partie na CNN Prima NEWS to řekl vicepremiér v demisi Karel Havlíček (ANO). Předseda hnutí STAN Vít Rakušan mu vyčetl, že kabinet Andreje Babiše v mnohém zaspal. S tím však Havlíček nesouhlasil: „Vaše návrhy by byly vhodné pro první vlnu, dobré ráno.“

reklama

Domácí zpravodajství

Topolánek: Zeman je v pořádku, nalezl v sobě negativní vlastnosti. Fiala je klidná síla

Petr Fiala je klidná síla, dokáže zvládnout složitý mechanismus vyjednávání mezi pěti stranami, řekl ve vysílání CNN Prima NEWS o budoucím premiérovi bývalý předseda vlády Mirek Topolánek. Celý proces jmenování podle něj prodloužily zdravotní problémy Miloše Zemana. Topolánek ale prohlásil, že v současnosti je prezident plně v pořádku, protože v sobě nalezl negativní vlastnosti.

Povolit na českých dálnicích 150 km/h? Nová vláda je pro, na Západě naopak zpomalují

Nastupující vláda Petra Fialy (ODS) navrhuje, aby se na některých úsecích dálnic mohlo jezdit až 150 km/h. Že by čeští řidiči mohli více šlápnout na plyn, však jde proti trendu, kterým se ubírá západní Evropa. V některých státech naopak zvažují snížení nejvyšší povolené rychlosti. V Česku byl navíc již jednou podobný nápad odmítnut. Bývalý ministr dopravy Dan Ťok tehdy upozorňoval, že české dálnice nejsou na vyšší rychlost stavěné.

Před 100 lety se narodil Dubček. Naivka i statečný partyzán, který byl za války raněn

Život Alexandra Dubčeka je příběhem smělých nadějí i hořkých zklamání. Byl populární tváří pražského jara, velkým poraženým okupace ze srpna 1968, faktickým spolupachatelem násilí na demonstrantech o rok později. Ale nejen to. Muž s pověstí ustrašeného naivky, od jehož narození uplynulo přesně 100 let, taky bojoval ve Slovenském národním povstání, později studoval s Gorbačovem. O jeho pestrém osudu vypráví v rozhovoru pro CNN Prima NEWS historik Milan Bárta.

Monika snila o vlastní cukrárně, ale našli jí nádory na mozku. Rodina žádá o pomoc

Málokoho potká v životě větší smůla než devatenáctiletou Moniku Šmahajavou. Před dvěma a půl lety ji trápily zhoršující se bolesti hlavy, magnetická rezonance přinesla drsnou diagnózu: dva nádory na mozku. Dívka podstoupila sedmihodinovou operaci, která bohužel nevyšla. Od té doby statečně bojuje s návratem do běžného života, i přes intenzivní snahu je však stále ležící, špatně mluví, hýbe se velmi omezeně. Moničina rodina se nevzdává, jen žádá o pomoc.

reklama