reklama

Mašlíková a bývalý bojovník MMA se rozešli. Modelka pak opět nafotila sexy fotky

Modelka Hana Reinders Mašlíková oznámila definitivní rozchod s manželem a otcem svého tříletého syna. Před několika měsíci měli krizi kvůli tomu, že André navštívil strip bar. Tu ale nějak ustáli, ale ne na dlouho. Hana teď oznámila, že se manžel odstěhoval a dál už ve vztahu nechtějí pokračovat. Modelka se pak vrátila před objektiv a podělila se o sexy snímky.

reklama

I když se modelce do focení od narození syna nechtělo, opět si stoupla před objektiv a zdá se, že zraje jako víno. Hana Mašlíková je s přibývajícím věkem čím dál víc sexy, tentokrát se ale mohla při focení opravdu uvolnit. Tým ve fotoateliéru se totiž skládal ze tří žen, respektive matek.

„Jedna, Lucie Dvořáková, je skvělá fotografka. Druhá, Michaela Ohemová, skvělá vizážistka a ta třetí je pro každou špatnost,“ napsala na Instagram k fotce, na které je jen v kalhotkách a koženém sáčku. Se svojí postavou by ale i v osmatřiceti letech strčila do kapsy kdejakou dvacítku.

Dalo by se tedy říct, že je Hanka stydlivější a lépe se cítí v ženském kolektivu. Stydlivá ale kupodivu byla vždy, což potvrdila i magazínu Blesk. „Spousta lidí tomu nebude věřit, ale celou tu éru, kdy jsem fotila sexy fotky, se mnou fotografové trpěli. Vždycky jsem se skrývala a obnažila se jen na focení,“ prozradila Hanka.

Poslední focení i jeho výsledek byl pro ni ale přece jenom v něčem jiný. Může za to opravdu ženský element za foťákem? „Bylo to strašně fajn a uvolněné. Lucka mě dokázala zachytit jemně, já jsem byla všude vždycky taková sexice a tady mi přijde, že ačkoli jsou ty fotky odhalenější, zachytila mě něžnou. To se snad nikomu nepovedlo,“ doplnila.

Z nové spolupráce a fotografií je Hanka nadšená, v osobním životě to ale má složitější. V létě si s manželem Andrém Reindersem prošla krizí, a i když to ve vztahu s MMA bojovníkem a trenérem vypadalo na klid po bouři, opak je pravdou. Pár už spolu nežije. „Žijeme odděleně, ale manžel normálně chodí za námi. Není to tak, že bychom nevycházeli. Je denně u nás,“ řekla otevřeně Blesku.

Tagy:
rozchod sexy fotografie André Reinders Hana Mašlíková Lucie Dvořáková Michaela Ohemová
ON-LINE desátý den olympiády: Krejčíková a Siniaková míří za zlatem. Vyhrály první set
OH 2021

Živě
ON-LINE desátý den olympiády: Krejčíková a Siniaková míří za zlatem. Vyhrály první set

Markétě Vondroušové se na krku blýská stříbrná medaile. O kov nejcennější přišla kvůli Švýcarce Belindě Bencicové. Česká republika má ale ještě jedno tenisové želízko v ohni, které může získat čtvrté zlato z olympijských her v Tokiu pro tuzemské barvy. Respektive dvě. Deblistky Kateřina Siniaková s Barborou Krejčíkovou hrají finále právě s finálovou přemožitelkou Vondroušové a Viktorijí Golubicovou. A daří se jim náramně – vyhrály totiž první set a jsou blízko zlatým medailím.

Zbytečná úmrtí na rakovinu plic. Až 85 procent nemocných přichází k lékaři pozdě

Rakovina plic patří mezi nejzávažnější karcinomy. Její zrádnost spočívá především v tom, že o sobě dlouho nedává vědět. Drtivá většina pacientů přichází k lékaři pozdě. Tento verdikt si z úst lékařů vyslechla i paní Petra, která s nemocí bojuje už dlouho. Její příběh zveřejňujeme při příležitosti Světového dne rakoviny plic, který letos připadá na první srpnový den.

Alžběta se zbraní a rozmazlený Harry. Seriál o královské rodině nešetří břitkým humorem

Netrpělivě očekávaný seriál z pera Garyho Janettiho hlásí příchod. Od 29. července se svět kinematografie rozrostl o satirický animovaný seriál The Prince, který si bere na paškál celou královskou rodinu. Dvanáctidílným výtvorem provází nejmladší následovník britského trůnu, princ George. Hlas mu propůjčil sám tvůrce seriálu Janetti. Prince Harryho pak dabuje hvězda série Piráti z Karibiku Orlando Bloom.

Nová fakta o mutaci delta: Šíří se rychle jako neštovice. Ohrožuje neočkované těhotné

Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) v USA varovalo, že koronavirová mutace delta se šíří stejně rychle a snadno jako plané neštovice. Zkoumání institutu také naznačuje, že plně očkovaní jedinci šíří mutaci viru ve stejném rozsahu jako neočkovaní. Přesto vakcíny podle studií chrání proti vážnému průběhu covidu, a to i v případě varianty delta.

Oblíbenou destinaci Čechů v Turecku sužují požáry. Tisíce turistů byly evakuovány

Rozsáhlé lesní požáry sužují turistické destinace v Turecku, nejhůře je na tom Antalya na jihu země. Úřady už musely evakuovat z desítek hotelů tisíce turistů. Nejméně šest lidí už zemřelo, téměř stovka skončila v nemocnici. Oheň za sebou nechává spálené celé vesnice. Podle dostupných zpráv jsou všichni čeští turisté v pořádku. Nicméně místní obyvatelé zoufale prosí celý svět o pomoc.

reklama

Domácí zpravodajství

Život bez roušek i restrikcí. Rozvolníme, když to v září půjde dobře, slibuje Vojtěch

Podle ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (ANO) nehrozí povinné očkování hasičům, zdravotníkům ani policistům. Ti, kteří by se chtěli očkování vyhnout, by totiž mohli ze svého povolání odejít, což by představovalo značný problém. Vojtěch také v rozhovoru MF Dnes řekl, že pokud bude v září situace s covidem v Česku dobrá, rozvolní se jako ve Velké Británii. Tam už neplatí téměř žádné restrikce.

Je libo prohlídku lachtanů či vakcínu? V pražské zoo se můžete o víkendu nechat očkovat

Lidé, kteří o víkendu navštíví pražskou zoologickou zahradu, se mohou nechat v areálu očkovat bez registrace. Praha připravila očkovací autobus, který stojí hned za vstupem do zahrady a podle primátora Zdeňka Hřiba (Piráti) se vydá i na další místa v Praze, kde se předpokládá velká koncentrace lidí. Za sobotní dopoledne možnost využilo už několik desítek lidí.

Pirátský kandidát na ministra sponzoroval radikální aktivisty. Byla to chyba, přiznává

Kandidát Pirátů na ministra pro místní rozvoj a pražský radní pro bydlení a transparentnost Adam Zábranský finančně podporoval radikální ekologické hnutí Extinction Rebellion. Od loňského srpna do letošního června mu posílal pětistovku měsíčně jako příspěvek na činnost. Vyplývá to z jeho transparentního účtu. Zpětně vnímá jako chybu, že podporu neukončil dříve.

reklama