reklama

McDonald’s nabízí v Koreji limitované esport menu a sběratelské karty hráčů

Esport už dávno není pouze záležitostí herních společností a výrobců hardware vybavení. Spolupráci s profesionálními hráči, organizacemi či pořadateli turnajů navazují firmy, jejichž odvětví s hraním počítačových her nemá nic společného. Právě takovým případem je i spolupráce fastfoodového giganta McDonald’s a světoznámé korejské League of Legends ligy LCK.

reklama

LCK má na svém kontě spolupráci s velkou řadou partnerů a sponzorů. Patří mezi ně například Logitech, Secretlab a nově i řetězec s rychlým občerstvením McDonald‘s. Ten totiž nově nabízí speciální menu takzvaného „LCK Legend Packu“. Fanoušci esportu si mohou vybrat 955 Burger Pack či Shrimp Beef Burger Pack. Každá z variant obsahuje příslušný burger, wrap s šanghajským kuřetem, jablečnou taštičku i klasické hranolky a nápoj.

Hlavním lákadlem nového speciálního menu jsou ovšem exkluzivní sběratelské kartičky, na nichž figurují největší hráčské hvězdy turnaje LCK. Na kartičkách jsou vyobrazeni například Lee „Faker“ Sang-hyeok, Jeong „Chovy“ Ji-hoon nebo Kim „Canyon“ Geon-bu. Kartičky se k menu rozdávají náhodně, jak už to u sběratelských předmětů bývá. Samotní hráči jsou na nich rozděleni podle svých rolí ve hře. Zájemci si tak postupně můžou poskládat celý tým.

Speciální nabídka je ale časově omezená a dostupná bude pouze v Koreji – kolébce esportu. Fanoušci League of Legends ve zbytku světa tak prozatím mohou pouze doufat, že se v Koreji nápad osvědčí a McDonald’s kartičky s oblíbenými hráči ze slavných turnajů zařadí do nabídky i v ostatních koutech světa.

Tagy:

Hlavní zprávy

Medvědů se bojíme, jsou přemnožení, shodují se chataři v Tatrách. Střet nepodceňují

V horách žijeme dlouhé roky, přesto se medvědů bojíme, shodli se v rozhovoru pro CNN Prima NEWS chataři ze slovenských Vysokých Tater. Jana Kalinčíková a Pavol Kulanga zdůraznili, že šelmy lidem nechtějí ublížit. V horách jsou podle nich ale přemnožené a čím dál tím více si proto zvykají na kontakt s lidmi, což je problém. Střet s nimi rozhodně nepodceňují.

reklama

Domácí zpravodajství

Kyanid do Bečvy unikl jinde, říká rybář po provedeném experimentu. K řece chodí se smutkem

Případ otravy, která v září roku 2020 zabila na skoro 40 kilometrech řeky Bečvy více než 40 tun ryb, vzbuzuje od začátku kontroverze. Experiment s chloridem sodným, který provedl na vlastní pěst přírodovědec Jakub Hruška spolu s rybářem Stanislavem Pernickým, už dříve vyloučil, že by jedy unikly do řeky z kanálu u bývalé Tesly Rožnov. Sněmovní komise v pátek schválila závěrečnou zprávu z vyšetřování. Na její obsah netrpělivě čeká i Pernický, předseda Českého rybářského svazu v Hustopečích nad Bečvou.

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama