reklama

McDonald’s nabízí v Koreji limitované esport menu a sběratelské karty hráčů

McDonald’s nabízí v Koreji limitované esport menu.
Zdroj: AP

Esport už dávno není pouze záležitostí herních společností a výrobců hardware vybavení. Spolupráci s profesionálními hráči, organizacemi či pořadateli turnajů navazují firmy, jejichž odvětví s hraním počítačových her nemá nic společného. Právě takovým případem je i spolupráce fastfoodového giganta McDonald’s a světoznámé korejské League of Legends ligy LCK.

reklama

LCK má na svém kontě spolupráci s velkou řadou partnerů a sponzorů. Patří mezi ně například Logitech, Secretlab a nově i řetězec s rychlým občerstvením McDonald‘s. Ten totiž nově nabízí speciální menu takzvaného „LCK Legend Packu“. Fanoušci esportu si mohou vybrat 955 Burger Pack či Shrimp Beef Burger Pack. Každá z variant obsahuje příslušný burger, wrap s šanghajským kuřetem, jablečnou taštičku i klasické hranolky a nápoj.

McDonalds bude v Koreji nabízet limitované esport menu.
McDonalds bude v Koreji nabízet limitované esport menu.
Zdroj: McDonald’s/CNN Prima NEWS

Hlavním lákadlem nového speciálního menu jsou ovšem exkluzivní sběratelské kartičky, na nichž figurují největší hráčské hvězdy turnaje LCK. Na kartičkách jsou vyobrazeni například Lee „Faker“ Sang-hyeok, Jeong „Chovy“ Ji-hoon nebo Kim „Canyon“ Geon-bu. Kartičky se k menu rozdávají náhodně, jak už to u sběratelských předmětů bývá. Samotní hráči jsou na nich rozděleni podle svých rolí ve hře. Zájemci si tak postupně můžou poskládat celý tým.

Speciální nabídka je ale časově omezená a dostupná bude pouze v Koreji – kolébce esportu. Fanoušci League of Legends ve zbytku světa tak prozatím mohou pouze doufat, že se v Koreji nápad osvědčí a McDonald’s kartičky s oblíbenými hráči ze slavných turnajů zařadí do nabídky i v ostatních koutech světa.

K tématu

Tagy: esport Asie videohry hry McDonald's Jižní Korea Fastfood League of Legends Gaming LCK
reklama
reklama

Další hlavní zprávy

360°

Jaká pravidla platí na zahrádkách? Sami pořádně nevíme, stěžují si restauratéři

Jaká pravidla platí na zahrádkách? Sami pořádně nevíme, stěžují si restauratéři

„Pořádně neznám podmínky, jaké platí na zahrádkách, nevyznám se v nich,“ kritizoval vládní nařízení v pořadu 360° televize CNN Prima NEWS majitel restaurace Zas a Znova u Prahy Karel Šimůnek. S ním souhlasili i šéfkuchař a spolumajitel restaurace The Eatery Pavel Býček a provozovatel Hemingway Baru Aleš Půta. Podobně chaoticky to podle restauratérů bylo i s vládními programy na finanční podporu.

360°

Pospíšil: Na zavedení mýta v Praze nejsou zákony. Ekologie nemusí znamenat omezování

Pospíšil: Na zavedení mýta v Praze nejsou zákony. Ekologie nemusí znamenat omezování

Rada hlavního města Prahy schválila nový klimatický plán, který zahrnuje placení mýtného pro řidiče, kteří budou projíždět centrem. Tuto část plánu však kritizují i někteří členové vládnoucí koalice v Praze jako například zastupitel Jiří Pospíšil (TOP 09). Podle něj zavedení mýtného neumožňují současné zákony. „Ekologie nemusí znamenat omezování,“ řekl v pořadu 360° na CNN Prima NEWS.

Tragédie na Slovensku: Voda z protržené hráze zaplavila obec. Jeden člověk zemřel
Konflikt nejen v Izraeli: Zas*aní Židé, znásilněte jim dcery, křičeli Palestinci v Londýně
reklama
reklama
Hotely mohou otevřít bez omezení od příštího pondělí. Hosté musí být testovaní

Vláda

Domácí zpravodajství

Lázně po prodělaném covidu? Na hrazený pobyt dosáhne zatím jen málokdo
Stojím za Izraelem, napsal český velvyslanec v Kuvajtu. Pobouřil tamní diplomacii
Hamáčkovu plánovanou cestu do Ruska vyšetřuje policie. Ve hře je i trestný čin
Další články
reklama
reklama