Trpím strašně, mám tři nalomené obratle. Čekám, co přinesou příští dny, říká Zagorová

Česká zpěvačka Hana Zagorová se zotavuje po nedávné zdravotní indispozici, měla by proto odpočívat. To údajně dělá, odhodlala se ale k výjimce kvůli zpěvákovi Marku Ztracenému. Proč? Natočili spolu nový duet, který bude mít symbolickou premiéru na první adventní neděli. Na to se Zagorová těší, během natáčení ale bylo vidět, že nebyla v nejlepší zdravotní kondici.

„Já trpím strašně. Ale jenom kvůli němu. Musím říct, protože mám nalomené tři obratle a měla bych ležet v posteli. Když mě uvidí páni profesoři, tak se budou hodně, ale hodně zlobit,“ řekla s nadhledem Zagorová pro pořad ShowTime.

Spolupráci se Ztraceným si ale chválí – i to je důvod, proč se rozhodla přetrpět svou nepohodu. „Marek je senzační a já mu hrozně gratuluju k Slavíkovi, protože to byla spanilá jízda. Vůbec se nedivím, protože to je člověk, kterému – aspoň já – věřím každičký slovo,“ pokračovala zpěvačka, která mu otevřeně fandí.

Zagorová je ostatně častým hostem na jeho významných událostech. Zpěvák jí už napsal i písničku s názvem „Já nemám strach“, společný duet jim ale zatím chyběl. To se brzy změní, výsledek ale zatím tají.

Podle místa, kde se skladba točila, je ale jisté, že bude mít tu správnou vánoční atmosféru – vybrali si totiž kostel svatého Filipa a Jakuba na Malvazinkách. Co sváteční náladu trošku láme, je současná pandemická situace, která ohrožuje koncerty včetně vystoupení Zagorové v pražské Lucerně. „Čekám, co příští dny přinesou,“ krčí zpěvačka rameny.

Tagy: