CNN Prima News Mělnicko

Mělnicko

Výpis příspěvků ke štítku „Mělnicko“

Dva muži v Neratovicích přepadli prodejnu, jeden chytil pracovnici pod krkem

16. února 2022 14:58

Dva muži v Neratovicích na Mělnicku minulý pátek přepadli prodejnu, jeden chytil její pracovnici pod krkem. Zraněná nebyla, ale z kasy jí zmizelo 48 tisíc korun. Policisté podezřelého zadrželi, je ve vazbě. Za zvlášť závažný zločin loupeže mu hrozí až deset let vězení. Stejný trest hrozí i spolupachateli, po němž mělničtí kriminalisté pátrají, řekl ve středu policejní mluvčí Pavel Truxa.

Muž na Mělnicku zemřel násilnou smrtí, potvrdila pitva. Policie případ řeší jako vraždu

24. ledna 2022 11:44

Smrt muže ve Vysoké na Mělnicku vyšetřuje policie jako vraždu. Násilnou smrt prokázala pitva. Podezřelou třiačtyřicetiletou ženu, partnerku zemřelého, kriminalisté zadrželi, nyní je ve zdravotnickém zařízení, uvedla v pondělí v tiskové zprávě mluvčí středočeské policie Vlasta Suchánková. Podle trestního zákoníku může ženě v případě prokázání viny a odsouzení hrozit trest deset až 18 let.

Detaily brutální vraždy na Mělnicku: Žena měla oběť nejprve omráčit, poté vykastrovat

24. ledna 2022 09:03

Brutální vraždu vyšetřují od nedělního večera středočeští kriminalisté. Ve Vysoké na Mělnicku měla 43letá žena smrtelně poranit svého partnera. Podle místních obyvatel měla svou oběť nejprve omráčit, poté vykastrovat. Muž následkem toho vykrvácel. Podezřelou kriminalisté zadrželi a policie už k případu poskytla bližší informace.