reklama

Mexického fotbalistu zastřelili během zápasu. Vrah do něj vypálil pětkrát

K tragické události došlo ve vesnici Texistepec v mexickém státě Veracruz. Před desítkami lidí byl uprostřed fotbalového zápasu zastřelen šestadvacetiletý hráč Luis Fernando Morales Sánchez. Jeho poprava byla natočena.

reklama

Zastřelený Luis Fernando Morales Sánchez, hráč za fotbalový tým San Juan Evangelista, se zúčastnil Copa Texistepec, turnaje místních týmů. Hodinu před popravou si mladík zahrál v úvodním zápase. Pak se rozhodl zůstat a sledovat další utkání.

Podle webu Infobae střelec přijel se svým kumpánem na místo na motorce. Poté z ní sesedl a pětkrát na mladíka vystřelil. Následně nasedl zpět za řidiče a dvojice ujela.

Vraždy na denním pořádku

Na místo střelby se začali okamžitě sbíhat lidé, včetně mladé ženy, která fotbalistu na zápas doprovázela. Ta se po tragédii nervově zhroutila. Organizátoři turnaje celou akci zrušili.

Texistepec je obec ležící v oblasti, která je proslulá obchodováním s drogami, krádežemi pohonných hmot a nedovoleným obchodováním se středoamerickými migranty. Podle údajů Výkonného sekretariátu systému veřejné bezpečnosti (SESNSP) došlo v regionu od prosince 2018 do září 2020 ke 4 193 vraždám.

K tématu

Tagy: Mexiko vražda poprava střelba fotbalista fotbal utkání zápas nájemná vražda Veracruz Texistepec Luis Fernando Morales Sánchez

Další hlavní zprávy

Politika

Setkání Zemana s Vučičem: Prezidenti si vyměnili státní vyznamenání

Setkání Zemana s Vučičem: Prezidenti si vyměnili státní vyznamenání

Prezident Miloš Zeman udělil srbskému prezidentovi Aleksandaru Vučičovi nejvyšší státní vyznamenání Řád bílého lva první třídy. Předal mu ho na slavnostním ceremoniálu před vzájemným jednáním na Pražském hradě. Uvedl to mluvčí Hradu Jiří Ovčáček. Český prezident dostal vysoké srbské vyznamenání určené prezidentům či premiérům Řád Srbské republiky na stuze. Vučič mu ho udělil již loni, v úterý mu ho předal.

MS v hokeji 2021

Nominace všech týmů na MS v hokeji. Která soupiska budí největší respekt?

Nominace všech týmů na MS v hokeji. Která soupiska budí největší respekt?

Šestnáctka trenérů v posledních dnech a týdnech umíchala finální produkt, který vyšle na mistrovství světa v hokeji startující už v pátek 21. května v Lotyšsku. Podívejte se v článku CNN Prima NEWS na to, kteří hráči se dostali do finální nominace pro šampionát v Rize. Jednotlivé sestavy mohou v průběhu vrcholné akce nabýt na síle podle toho, jak se bude vyvíjet situace v zámořské NHL.

I nejvíce nakažený okres roztočil pípy, výčepní z Opavska očkování moc nevěří
Ve vězení strávili 31 let za vraždu, kterou nespáchali. Dostanou miliardové odškodné
reklama
reklama
PŘEHLEDNĚ: Další vlna rozvolňování. Co všechno se příští pondělí změní?

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Brutálně zavraždil cyklistku sekerou a nožem na okraji Olomouce. Odsedí si 25 let
Chladno a deště až do konce května. V Česku se oteplí teprve koncem měsíce
Další články
reklama
reklama