reklama

Mexického fotbalistu zastřelili během zápasu. Vrah do něj vypálil pětkrát

K tragické události došlo ve vesnici Texistepec v mexickém státě Veracruz. Před desítkami lidí byl uprostřed fotbalového zápasu zastřelen šestadvacetiletý hráč Luis Fernando Morales Sánchez. Jeho poprava byla natočena.

reklama

Zastřelený Luis Fernando Morales Sánchez, hráč za fotbalový tým San Juan Evangelista, se zúčastnil Copa Texistepec, turnaje místních týmů. Hodinu před popravou si mladík zahrál v úvodním zápase. Pak se rozhodl zůstat a sledovat další utkání.

Podle webu Infobae střelec přijel se svým kumpánem na místo na motorce. Poté z ní sesedl a pětkrát na mladíka vystřelil. Následně nasedl zpět za řidiče a dvojice ujela.

Vraždy na denním pořádku

Na místo střelby se začali okamžitě sbíhat lidé, včetně mladé ženy, která fotbalistu na zápas doprovázela. Ta se po tragédii nervově zhroutila. Organizátoři turnaje celou akci zrušili.

Texistepec je obec ležící v oblasti, která je proslulá obchodováním s drogami, krádežemi pohonných hmot a nedovoleným obchodováním se středoamerickými migranty. Podle údajů Výkonného sekretariátu systému veřejné bezpečnosti (SESNSP) došlo v regionu od prosince 2018 do září 2020 ke 4 193 vraždám.

K tématu

Tagy: Mexiko vražda poprava střelba fotbalista fotbal utkání zápas nájemná vražda Veracruz Texistepec Luis Fernando Morales Sánchez

Další hlavní zprávy

Byznys

Sledujte ŽIVĚ: Otevřou živnostníci v sobotu 23. ledna Česko?

Sledujte ŽIVĚ: Otevřou živnostníci v sobotu 23. ledna Česko?

Zástupci iniciativy Otevřeme Česko spolu s dalšími živnostníky chtějí v sobotu 23. ledna znovu zprovoznit restaurace, malé obchody i služby, protože se jim nelíbí vládní opatření proti koronaviru. V úterý na tiskové konferenci zveřejní, jak budou dále postupovat. Sledujte ji živě v tomto článku.

Jízdní řád očkování aneb Kdy se dostane řada právě na vás
Trump zrušil zákaz cestování z Evropy, Biden ho ale chce zachovat
reklama
reklama
Psycholog: Lidé se covidu přestali bát. Nechtějí přijmout, že sám od sebe neodejde

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Další podmínka uvolňování: V nemocnicích nesmí být víc než 3000 lidí s covidem
Zaměstnancům Českých drah klesnou mzdy. Špatný příklad pro ostatní, varují experti
Plaga: Do škol se žáci vrátí nejdříve v únoru. Prioritu mají maturanti a deváťáci
Pár vyrazil do Beskyd oblečený jako do nákupního centra. Téměř je to stálo život
Další články
reklama
reklama