reklama

Neklidná noc. V Mostě zemřel muž po střelbě, na Kroměřížsku skončil smrtí spor rodiny

Na Nový rok ráno byla policie přivolána ke dvěma násilným úmrtím. V jednom z mosteckých bytů zemřel na střelné zranění muž, na Kroměřížsku skončila smrtí hádka rodinných příslušníků.

reklama

U střelby v Mostě zatím policie nevyloučila vraždu, sebevraždu ani nešťastnou náhodu, řekla bez dalších podrobností mluvčí policie Alena Bartošová.

„Vrtulník ráno letěl k vážnému úrazu, ke střelnému poranění. Muž utrpěl zranění neslučitelná se životem,“ uvedl mluvčí záchranářů Prokop Voleníku s tím, že nemůže sdělovat bližší informace.

V obci u Holešova na Kroměřížsku policisté řeší smrt člena rodiny. V jednom z domů se strhla potyčka mezi rodinnými příslušníky, dvěma muži ve věku jednadvacet a devětačtyřicet let, která vyústila smrtí staršího z nich, řekla policejní mluvčí Simona Kyšnerová. Policie podezřelého mladíka zadržela. Podle zjištění ČTK se neštěstí stalo v obci Rymice, mělo jít o otce se synem.

„V tuto chvíli stále probíhá šetření, kriminalisté provádějí úkony trestního řízení. Případ je teprve na začátku, právní kvalifikace této tragédie proto není ještě přesně stanovena. Bližší informace prozatím s ohledem na právě probíhající šetření nemůžeme poskytnout,“ dodala Kyšnerová.

K tématu

Další hlavní zprávy

Školství

Přijímací zkoušky na střední školy rozdělily Česko. Jsou příliš těžké? Zkuste si je

Přijímací zkoušky na střední školy rozdělily Česko. Jsou příliš těžké? Zkuste si je

V prvním květnovém týdnu se deváťáci zapotili při konání přijímacích zkoušek na své vysněné školy. Po jejich dopsání však na mnohé z nich padla skepse. Studenti se často bouří kvůli obtížnosti zkoušek, především té z matematiky. Podle nich bylo nemožné i s nastaveným časem test stihnout. Rodiče dětí pak podtrhují fakt, že se žáci od začátku školního roku prezenčně téměř neučili. Kromě kritiky vůči Cermat však přichází i ta vůči samotným dětem.

Tentokrát covid fotbalovou Opavu nezachránil. Po remíze se Zlínem padá do druhé ligy
Tři kluby věří ve zmrtvýchvstání Superligy. Nenechávají si líbit výhrůžky ostatních
Sobotní oslava i zmatky v pražské zoo. Počitadlo je matoucí, zoufají si lidé ve frontě
Exploze u školy v Kábulu: Nejméně 40 mrtvých, mezi oběťmi jsou hlavně studenti
reklama
reklama
Jágr vs. děti. Proč jsi nosil dlouhé vlasy jako holka? ptaly se drsně legendy

Hokej

Domácí zpravodajství

Další články
reklama
reklama