reklama
CNN Prima News Michael Kocáb

Michael Kocáb

Výpis příspěvků ke štítku „Michael Kocáb“

PŘEHLEDNĚ: Kdo se stane příštím prezidentem? Podívejte se, jaká jména jsou ve hře

6. ledna 2022 08:36

Do příštích prezidentských voleb zbývá zhruba rok. Zatím stále není úplně jasné, kdo se boje o Hrad zúčastní. Ve veřejném prostoru se už ale některá jména skloňují čím dál častěji. Redakce CNN Prima NEWS pro vás vybrala na základě volebních preferencí osm možných kandidátů, kteří zájem o post hlavy státu nevylučují.

Deset let bez Václava Havla: Jak na něj vzpomíná jeho žena, Kocáb či Schwarzenberg?

18. prosince 2021 23:59

Od smrti posledního československého a prvního českého prezidenta Václava Havla uběhlo deset let. Během svého života se stal symbolem boje za svobodu a demokracii. Bývalý disident a vězeň za komunismu se stal později hlavní tváří sametové revoluce. Nakonec vystoupal na příčku nejvyšší, když se stal hlavou státu, která si získala ohromný respekt a úctu po celém světě. Památce Václava Havla se věnovalo speciální vysílání CNN Prima NEWS.

Kocáb: Havel působil medvídkovsky. Ženy ho ale měly rády a politický svět mu ležel u nohou

18. prosince 2021 13:32

Havel působil trochu medvídkovsky, v hlavě byl ale státník, kterého respektovali největší světoví státníci té doby a politický svět mu ležel u nohou. Řekl to ve speciálním vysílání CNN Prima NEWS k připomínce 10 let od úmrtí prezidenta jeho blízký přítel Michael Kocáb. Byl to právě on, který Havla navrhl na post prezidenta. Jejich přátelství upevnila sametová revoluce.

Ovčáček začal v komunistických novinách, nyní cituje žalmy. Pokaždé se směju, glosuje Kocáb

26. října 2021 22:26

Postavu Jiřího Ovčáčka, tiskového mluvčího prezidenta Miloše Zemana, považují hudebníci František Ringo Čech a Michael Kocáb za vtipnou. Druhý jmenovaný ve vysílání pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS dodal, že se směje téměř pokaždé, když hradní mluvčí promluví. Kocáb mimo jiné poukázal na to, že Ovčáček dříve působil jako prokomunistický novinář, ale dnes se zaštiťuje biblí.

Sledujte ZÁZNAM Co Čech, to politik: Ringo Čech a Michael Kocáb o situaci kolem Zemana

26. října 2021 16:52

Sledujte živě pořad CNN Prima NEWS Co Čech, to politik! Hosty budou tentokrát dva hudebníci, a zároveň politicky angažovaní lidé, tedy Michael Kocáb a František Ringo Čech. Co říkají na situaci kolem hospitalizace Miloše Zemana? Jaký mají názor na zrušený ceremoniál předávání státních vyznamenání? A koho vidí do budoucna jako hlavu státu? O tom a dalším už v 18 hodin na CNN Prima NEWS nebo přímo v tomto článku.

reklama