reklama
CNN Prima News Michaela Prešinská
Michaela Prešinská

Michaela Prešinská

Nejnovější příspěvky autora

Další příspěvky autora

Dívku zachránila SMSka. Svázanou ji věznil ve sklepě, poznali se při diskusi o otroctví

Devatenáctiletou Madelyn A., kterou pohřešovali její rodiče, našla policie ve sklepě téměř 150 kilometrů od místa, kde byla naposledy spatřena. Věznit ji tam měl o 20 let starší muž. Ten dívce dovolil napsat krátkou textovou zprávu rodičům, pomocí které ji lokalizoval operátor. Studentku policie osvobodila po pěti dnech. Dvojice se podle podezřelého muže seznámila na chatovací skupině o sexuálním otroctví.

Polsko vrací úder. Chtějí z EU svou čtvrtou říši, navezl se do Německa Kaczynski

Podle polského národně-populistického vicepremiéra a vůdce vládní strany Právo a Spravedlnost (PiS) Jaroslawa Kaczynského se Německo snaží přeměnit Evropskou unii ve federalistickou „německou čtvrtou říši“. Prohlásil to v pátečním rozhovoru pro krajně pravicový deník Gazeta Polska Codziennie (GPC). Polsko a EU jsou v dlouhodobém konfliktu ohledně změn v soudnictví, které iniciovala vládnoucí polská strana.

Rodina před Štědrým dnem pohřbila ubodanou 12letou dívku. Rakev zdobily dojemné snímky

Ve čtvrtek se v Liverpoolu konal pohřeb dvanáctileté Avy Whiteové, která byla na konci listopadu ubodána při svátečním rozsvícení vánočního stromu v centru Liverpoolu. Pozůstalí vzpomínali na dívku v oblečení s potisky v podobě jejích fotografií a rakev ozdobili rodinnými snímky. Vyšetřovatelé obvinili z vraždy čtrnáctiletého chlapce.

Za řidiče kamionu, který zabil čtyři lidi, se postavili i kolegové. Zahájili bojkot

Šoféři nákladních vozidel protestují proti 110letému trestu pro řidiče, který způsobil rozsáhlou nehodu na coloradské dálnici v roce 2019. Po internetu se šíří virální videa, na kterých je vidět, jak desítky kamionů stojí na kraji dálnice, přičemž odmítají vjet na území Colorada. Odpůrci rozsudku také založili petici, prostřednictvím které žádají guvernéra Jareda Polise o udělení milosti.

Nové snímky miliardáře Epsteina. Sexuální predátor odpočíval na chatě britské královny

Na veřejnost se dostaly nové snímky ze soukromého života zesnulého miliardáře a usvědčeného sexuálního delikventa Jeffreyho Epsteina. Na fotografii, která je součástí důkazního materiálu, sedí predátor se svou milenkou Ghislaine Maxwellovou na terase chaty britské královny. Přítelkyně zesnulého finančníka nyní čelí obvinění z napomáhání sexuálnímu zneužívání nezletilých.

reklama