Michal David měl nabitý narozeninový den. Na oslavu dorazil i Andrej Babiš

Český zpěvák a skladatel Michal David v úterý 14. července slavil kulatiny. Pro zhruba stovku hostů připravil garden party a zavzpomínal i na Karla Gotta, který by dnes oslavil jednaosmdesáté narozeniny.

Oslavu šedesátých narozenin se Michal David rozhodl uspořádat tam, kde se cítí jako doma, a to doslova. Jednu rodinnou oslavu za sebou prý už má. Párty pro své přátele uspořádal v úterý 14. července na své zahradě nedaleko Prahy, kam se narozeninoví hosté začali sjíždět kolem 16. hodiny.

Mezi nimi nechyběla ani zvučná jména českého showbyznysu jako Jiřina Bohdalová, František Janeček, Helena Vondráčková nebo Ivan Vyskočil. Mezi hosty byl i premiér Andrej Babiš. Někteří hosté dokonce přiletěli vrtulníkem. Oslava se ale neobešla bez záchranky, jednomu z hostů se totiž udělalo nevolno.

Michal David byl už od rána v plném nasazení. Dopoledne byl hostem pořadu K věci televize Prima a odpoledne ho navštívila kamera pořadu SHOWTIME, která ho zastihla při přípravách zahradní párty.

Umělec se svěřil, že na oslavu pozval zhruba stovku hostů, přičemž většina z nich vůbec není spjata se showbyznysem. K pohoštění byly připraveny například kanapky a k pití víno, ale i další alkoholické nápoje a koktejly, které nabízeli dva barmani.

Hosté se předháněli v originalitě dárků. Michal David dostal dokonce svoji první sochu ze dřeva. Při rozhovoru se vzpomínalo na Karla Gotta, který měl narozeniny ve stejný den, a bylo by mu jednaosmdesát let.

Tagy: