CNN Prima News Miroslava Němcová

Miroslava Němcová

Výpis příspěvků ke štítku „Miroslava Němcová“

Do Prahy přiletělo statečné srdce. Čeští státníci vítají Zelenského a na setkání se těší

Doufám, že je to pravda a statečné srdce přiletí do Prahy. Tak reagovala senátorka Miroslava Němcová (ODS) na tehdy ještě nepotvrzenou zprávu o první návštěvě ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského v Česku od začátku ruské agrese na Ukrajině. Z brzkého shledání se těší i předsedové Senátu a Sněmovny: Miloš Vystrčil (ODS) a Markéta Pekarová Adamová (TOP 09). „Vaše návštěva Prahy potvrzuje silné spojenectví mezi Českem a Ukrajinou,“ napsala Pekarová.

KOMENTÁŘ: Hlupák twitterový aneb Proč by měl Fiala svým lidem ty internety zakázat

Pozor, pozor! V našich zeměpisných šířkách se objevil nový živočišný druh – Asinus twitterus neboli hlupák twitterový. Hojně se vyskytuje na sociálních sítích, nejvíce aktivní je v noci a na Twitteru. Na první pohled působí legračně, někdy až zmateně, ale dokáže být i velmi nebezpečný. Místo racionálního úsudku totiž používá emoce a svojí činností škodí nejen svému okolí, ale i sám sobě. Ačkoli to často neví... Poznávací znamení: je členem vlády, ale najdeme ho také v Poslanecké sněmovně a Senátu. Pokud se s hlupákem twitterovým v kyberprostoru setkáte, platí jednoduché pravidlo: nehladit, nekrmit, zasmát se a zaťukat si na čelo. A vše si řádně zapamatovat. Protože volby se blíží.

Útok, který v EU nemá obdoby. Němcová obvinila Středulu z eskalace napětí, ten žádá omluvu

Bezprecedentní útok, který v Evropské unii nemá obdoby. I takové reakce zaznívají po prohlášení senátorky Miroslavy Němcové (ODS), že v souvislosti s vlivem Ruska „ANO, Středula a ke zradě vždy připravení komunisté eskalují napětí a chtějí svrhnout naši vládu“. Omluvu za její slova žádá předseda Českomoravské konfederace odborových svazů Josef Středula.

Černochová je nejodpudivější fanatik, napsal novinář a spustil bouři. Ozval se i Kalousek

Kauza kolem olympijského vítěze Davida Svobody neutichá, budí emoce a rozděluje lidi na dva nesmiřitelné tábory. Vášnivou debatu vyvolal na sociálních sítích bývalý šéfredaktor Reflexu Marek Stoniš, když ministryni obrany Janu Černochovou nazval nejodpudivějším fanatikem. Šéfky resortu obrany se ale zastal například bývalý předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Pod příspěvkem se objevily i vulgární a útočné komentáře.

Svobodu bych za výrok nechal žít, říká Canov. Němcová by pětibojaře poslala na Ukrajinu

Za zpochybnění války bych olympionika Davida Svobodu netrestala, poslala bych ho ale „edukativně“ na Ukrajinu, sdělila v pořadu 360° senátorka Miroslava Němcová (ODS). Její kolega Michael Canov (SLK) by však sportovce „nechal žít“. Společně s pirátským senátorem Lukášem Wagenknechtem se shodli na tom, že šlo o nešťastné vyjádření. Vůbec nejsmířlivější k celé kauze byla senátorka Daniela Kovářová (nestr.).

Němcová: Zeman je zrádce, ztroskotal ve všem. Nečistý útok, řekl Kubáček a zmínil frustraci

Odchází člověk, který ztroskotal během deseti let ve všem, co si předsevzal, že udělá. V pořadu 360° na CNN Prima NEWS takto ohodnotila Miloše Zemana v pozici prezidenta republiky senátorka Miroslava Němcová (ODS). Stále trvá na svém výroku, že je Zeman zrádcem České republiky. Podle politologa Jana Kubáčka se jedná o neadekvátní označení. „Mám pocit, že tady doznívá frustrace z roku 2013 o nenaplněném premiérství,“ podotkl.

Zeman bilancoval v Partii: Ošklivé ženy, Mynář v pokušení, Henlein a katastrofa Němcová

Peprné hlášky i ostrá kritika rivalů. Během posledního rozhovoru v roli prezidenta v Partii CNN Prima NEWS si Miloš Zeman nebral servítky. Opřel se mimo jiné do místopředsedy Poslanecké sněmovny Jana Bartoška (KDU-ČSL) a expremiéra Mirka Topolánka. Zeman o sobě prohlásil, že byl „vždycky nezdvořilý člověk“ a kdyby prý v roce 2013 jmenoval vládu Miroslavy Němcové, byla by to „katastrofa“.

Můj odkaz je nudný, vždy jsem byl nezdvořilý člověk. Zeman hodnotil své prezidentování

Vždy jsem byl nezdvořilý člověk, to mi zůstane až do konce. V Partii na CNN Prima NEWS to řekl Miloš Zeman, kterému 8. března definitivně končí prezidentský mandát. Zeman v rozhovoru s Terezií Tománkovou zhodnotil své desetileté angažmá na Hradě. Mluvil například o svém předválečném postoji k Rusku, zároveň připustil, že se dopustil chyb.