CNN Prima News Mníšek pod Brdy

Mníšek pod Brdy

Výpis příspěvků ke štítku „Mníšek pod Brdy“

Středočeským krajem se prohnaly divoké bouřky. Lámaly stromy, přerušily i tradiční pouť

24. července 2022 10:09

Na silnici z Mníšku pod Brdy u Prahy ve směru na Kytín v sobotu večer popadalo po bouřce asi 20 stromů, zatím se je nepodařilo odstranit, a tak úsek bude uzavřen zhruba do pondělního dopoledne. Středočeští hasiči měli v noci na neděli kvůli bouřce jednotky výjezdů, vyplývá to z informací mluvčí krajských hasičů a policejní mluvčí.

Kauza doručovatelky propuštěné kvůli rouškám. Jak její příběh pokračuje?

21. září 2020 22:43

Příběh z pošty v Mníšku pod Brdy, kde kvůli upozornění na nesprávné zacházení při balení roušek a respirátorů přišla o práci jedna z doručovatelek, ze zpráv CNN Prima NEWS už znáte. Vedení pošty ale trvá na tom, že pobočka v Mníšku pod Brdy nepochybila, když se ženou ukončila spolupráci. Náš redaktor se za paní Podkonickou vydal znovu, aby jí sdělil stanovisko vedení pošty a závěry Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL).

Kauza roušky z Mníšku pokračuje, seniorům už doručili nehygienicky balené pomůcky

18. září 2020 20:31

Další pokračování má příběh poštovní doručovatelky, která televizi CNN Prima NEWS upozornila na to, že pošta v Mníšku pod Brdy doručuje seniorům roušky balené v domácím prostředí v nehygienických podmínkách. To včera mluvčí České pošty popřel. Štáb naší televize se proto rozhodl s doručovatelkou, která mezitím dostala výpověď, věc ověřit přímo u seniorů.

Znehodnocené roušky šly do distribuce, tvrdí propuštěná pošťačka. Mluvčí pošty oponuje

17. září 2020 22:31

Česká pošta dostala od vlády za úkol distribuovat v obálkách pět roušek a jeden respirátor každé osobě starší 60 let. Zvládla to však Česká pošta uskutečnit za hygienických podmínek? A jak se staví ke skandálu v Mníšku pod Brdy? Hosty pořadu 360° Pavlíny Wolfové byli tiskový mluvčí České pošty Matyáš Vitík a bývalá pracovnice České pošty Beatrix Podkonická.

Skandál pošty v Mníšku pod Brdy: Doručovatelé balí seniorům roušky doma holýma rukama

16. září 2020 16:47
Aktualizováno

Hazarduje pobočka České pošty v Mníšku pod Brdy se zdravím seniorů? Podle středočeských hygieniků ano, protože jim posílá roušky, které do obálek balí doručovatelé doma v nevyhovujících hygienických podmínkách. Redakci CNN Prima NEWS na to upozornili sami pracovníci této pošty, kteří se denně pohybují mezi mnoha lidmi a mohou být rizikovou skupinou.