reklama

Moderátor Petr Vágner slaví narozeniny. U fotek z mládí se náramně pobavil

Moderátor Petr Vágner si zavzpomínal u fotek z dětství i mládí.
Foto:

Petr Vágner je moderátor sportu na CNN Prima NEWS a adrenalinový sportovec. V minulosti moderoval Top Star magazín. Dnes mu je 43 let. Podle lékařů má ale tělo jako pětadvacetiletý mladík.

reklama

Moderátor Petr Vágner je sice stále mladý, ale za 43 let něco pamatuje. Nebo spíš nepamatuje. Když si prohlížel své staré fotky, nestačil se sám divit. „Ježiši, to se tenkrát opravdu nosilo za módu? A ten sestřih? Cože? Já měl i odbarvené vlasy,“ podivoval se nad fotkami.

K tématu

Své narozeniny moderátor ve velkém neslaví a neplánuje to ani tentokrát. „Naposledy jsem chystal narozeninovou oslavu ve svých třiatřiceti letech a myslím, že to byla moje poslední. Ne že bych na to neměl hezké vzpomínky, ale tak nějak jsem to vlastně přestal slavit.

Na oslavy prý většinou neměl čas kvůli natáčení nebo práci a pak už se mu nechtělo nic zpětně organizovat. „Prostě když to vyjde, dáme si něco dobrého k jídlu, k pití a stačí. Navíc s tím COVID-19 za zády to ani vlastně nejde. Třeba příští rok oslavím narozeniny v Monaku nebo na Kubě,“ zasnil se Vágner, který už je očividně myšlenkami na dovolené.

Petr se narodil na první školní den, a jelikož má už děti školou povinné, jeho narozeniny začaly cestou do školy s dětmi a odpoledne s nimi plánuje alespoň cukrárnu. „Možná večer ještě zajdeme na nějakou dobrou večeři, celá naše rodina,“ řekl.

/ fotografií

Vágner ale přiznal, že přece jen připravil speciální večeři pro partu kamarádů, se kterými roky jezdí na hory a na loď. „Kvůli koronaviru nám letos nevyšla plavba na Jadranu, tak pojedeme na motorkách do Třeboně na narozeninovou oslavičku. Jinak nějaké to bujaré veselí, oslavy, šampaňské do pozdních ranních hodin rozhodně neplánuji. Asi s tím počkám až na tu padesátku,“ směje se Petr Vágner.

Moderátor je vášnivý sportovec a holduje i adrenalinovým sportům. Nedávno se předvedl v barvách CNN Prima NEWS na velmi náročném triatlonu. Je už každý další rok znát? „Znát je to hlavně u toho sportování. Na začátku letošního roku jsem podstoupil kvůli přípravě na Ironmana v Indii nejrůznější fyzické testy, krevní obrazy, laktáty atd. Vyšlo mi, že mám metabolismus jako pětadvacetiletý. Tak snad mi to ještě několik let vydrží. Jsem zdravý, mám krásné, zdravé a šťastné děti, super práci, co víc si přát. Ať to trvá navždy!“ Říká Petr Vágner.

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Fotbal

Zadržený Berbr rezignoval na všechny své funkce ve fotbale. Končí také Chovanec

Zadržený Berbr rezignoval na všechny své funkce ve fotbale. Končí také Chovanec

Páteční zadržení místopředsedy FAČR (Fotbalové asociace České republiky) Romana Berbra v souvislosti s údajným fixlováním zápasů způsobilo v českém fotbale velké změny. Předseda svazu Martin Malík přijal Berbrovu rezignaci na všechny jeho funkce, tedy i tu ve výkonném výboru. Rozpuštěna je po korupční kauze také stávající komise rozhodčích, kterou vedl Jozef Chovanec.

Jan Hamáček

Nový zákon chce lidem tajit informace, podle Hamáčka je to v pořádku

Nový zákon chce lidem tajit informace, podle Hamáčka je to v pořádku

Zatímco veřejnost i novináři poslední týdny volají po zveřejnění veškerých informací v souvislosti s koronavirem, na ministerstvu vnitra vznikla novela krizového zákona, která naopak navrhuje informace utajovat. A to ve chvíli, kdy by jejich zveřejněním mohlo dojít k ohrožení přípravy krizové situace nebo účinnosti krizových opatření. Podle šéfa resortu Jana Hamáčka (ČSSD) je i tak návrh odborníků v pořádku a věří mu.

reklama
Američané žasnou: Jak se mohlo Česko stát z premianta koronavirovým odpadlíkem?
Nový policejní systém za vteřinu rozpozná obličej. Praha ho v ulicích nechce
Dva policisty převezli po nedělní demonstraci do nemocnice. Organizátorovi hrozí milionová pokuta
Řeřicha prý nevyroste. První hoax o 5G sítích pochází od dánských studentek
Někdo přišel s tím matematickým modelem. Kdo je tajemný muž, o kterém mluvil Babiš?
reklama
reklama
Nejrizikovější akce. Nakazit se mohla půlka lidí, odsuzuje epidemiolog Smejkal demonstranty

Koronavirus

Domácí zpravodajství

V karanténě je šéf krizového štábu Hamáček i zbytek vedení ČSSD
Konflikt kvůli špatně nasazené roušce. Vlakvedoucí Českých drah udeřil cestujícího do hlavy
Další články
reklama
reklama