reklama

Moderátor Petr Vágner slaví narozeniny. U fotek z mládí se náramně pobavil

Moderátor Petr Vágner si zavzpomínal u fotek z dětství i mládí.

Petr Vágner je moderátor sportu na CNN Prima NEWS a adrenalinový sportovec. V minulosti moderoval Top Star magazín. Dnes mu je 43 let. Podle lékařů má ale tělo jako pětadvacetiletý mladík.

reklama

Moderátor Petr Vágner je sice stále mladý, ale za 43 let něco pamatuje. Nebo spíš nepamatuje. Když si prohlížel své staré fotky, nestačil se sám divit. „Ježiši, to se tenkrát opravdu nosilo za módu? A ten sestřih? Cože? Já měl i odbarvené vlasy,“ podivoval se nad fotkami.

K tématu

Své narozeniny moderátor ve velkém neslaví a neplánuje to ani tentokrát. „Naposledy jsem chystal narozeninovou oslavu ve svých třiatřiceti letech a myslím, že to byla moje poslední. Ne že bych na to neměl hezké vzpomínky, ale tak nějak jsem to vlastně přestal slavit.

Na oslavy prý většinou neměl čas kvůli natáčení nebo práci a pak už se mu nechtělo nic zpětně organizovat. „Prostě když to vyjde, dáme si něco dobrého k jídlu, k pití a stačí. Navíc s tím COVID-19 za zády to ani vlastně nejde. Třeba příští rok oslavím narozeniny v Monaku nebo na Kubě,“ zasnil se Vágner, který už je očividně myšlenkami na dovolené.

Petr se narodil na první školní den, a jelikož má už děti školou povinné, jeho narozeniny začaly cestou do školy s dětmi a odpoledne s nimi plánuje alespoň cukrárnu. „Možná večer ještě zajdeme na nějakou dobrou večeři, celá naše rodina,“ řekl.

/ fotografií

Vágner ale přiznal, že přece jen připravil speciální večeři pro partu kamarádů, se kterými roky jezdí na hory a na loď. „Kvůli koronaviru nám letos nevyšla plavba na Jadranu, tak pojedeme na motorkách do Třeboně na narozeninovou oslavičku. Jinak nějaké to bujaré veselí, oslavy, šampaňské do pozdních ranních hodin rozhodně neplánuji. Asi s tím počkám až na tu padesátku,“ směje se Petr Vágner.

Moderátor je vášnivý sportovec a holduje i adrenalinovým sportům. Nedávno se předvedl v barvách CNN Prima NEWS na velmi náročném triatlonu. Je už každý další rok znát? „Znát je to hlavně u toho sportování. Na začátku letošního roku jsem podstoupil kvůli přípravě na Ironmana v Indii nejrůznější fyzické testy, krevní obrazy, laktáty atd. Vyšlo mi, že mám metabolismus jako pětadvacetiletý. Tak snad mi to ještě několik let vydrží. Jsem zdravý, mám krásné, zdravé a šťastné děti, super práci, co víc si přát. Ať to trvá navždy!“ Říká Petr Vágner.

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Stát firmám i živnostníkům přispěje na testy pro zaměstnance. Čtyřikrát do měsíce

Stát firmám i živnostníkům přispěje na testy pro zaměstnance. Čtyřikrát do měsíce

  • Aktualizováno

Stát bude firmám i živnostníkům kompenzovat plošné testování, za test jim dá až 60 korun. Nárok na příspěvek bude na čtyři testy na zaměstnance nebo osobu samostatně výdělečně činnou (OSVČ) měsíčně. Testování bude hrazeno z veřejného zdravotního pojištění. Po středečním mimořádném jednání vlády to v tiskové zprávě uvedl úřad vlády. O schválení testování na Twitteru informoval i ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO).

360°

Na rakovinu bude umírat více lidí, kvalita péče se snižuje, varuje primář Škola

Na rakovinu bude umírat více lidí, kvalita péče se snižuje, varuje primář Škola

Kvůli soustředění zdravotní péče na covidové pacienty bude umírat více lidí na rakovinu, sdělil v pořadu 360° Pavlíny Wolfové primář Kliniky anesteziologie, perioperační a intenzivní medicíny Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem Josef Škola. Lékaři na ně zkrátka nemají kapacity, což v pořadu na CNN Prima NEWS potvrdil i ředitel Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a rovněž lékař Petr Arenberger. Pacienty, kteří už nepotřebují podporu dýchání, pouštějí domů, aby mohli přijmout další.

Vláda chce prodloužit nouzový stav do konce března. Opozice mluví o právním kutilství
Jak hodnotí rok s koronavirem Miloš Zeman a Andrej Babiš? Sledujte nedělní Partii
Fanoušci se sesypali na Kluse, zpoplatnil svůj web. Nestydím se za to, říká zpěvák
Smartwings nad propastí. Hrozí insolvence, ČSA oznámily, že se chystají propouštět
reklama
reklama
Nekrolog za Důl Darkov: Fáral jsem tu 35 let a syn sedm roků, loučí se havíř

Reportáž

Domácí zpravodajství

Zpřísníme, opatření budou jako na jaře, prohlásil Babiš. Co tenkrát platilo?
Dvě lékařské roušky přes sebe odborníci nedoporučují. Zrušte to, žádají výrobci vládu
Další články
reklama
reklama