reklama

Moderátor Petr Vágner slaví narozeniny. U fotek z mládí se náramně pobavil

Petr Vágner je moderátor sportu na CNN Prima NEWS a adrenalinový sportovec. V minulosti moderoval Top Star magazín. Dnes mu je 43 let. Podle lékařů má ale tělo jako pětadvacetiletý mladík.

reklama

Moderátor Petr Vágner je sice stále mladý, ale za 43 let něco pamatuje. Nebo spíš nepamatuje. Když si prohlížel své staré fotky, nestačil se sám divit. „Ježiši, to se tenkrát opravdu nosilo za módu? A ten sestřih? Cože? Já měl i odbarvené vlasy,“ podivoval se nad fotkami.

Své narozeniny moderátor ve velkém neslaví a neplánuje to ani tentokrát. „Naposledy jsem chystal narozeninovou oslavu ve svých třiatřiceti letech a myslím, že to byla moje poslední. Ne že bych na to neměl hezké vzpomínky, ale tak nějak jsem to vlastně přestal slavit.

Na oslavy prý většinou neměl čas kvůli natáčení nebo práci a pak už se mu nechtělo nic zpětně organizovat. „Prostě když to vyjde, dáme si něco dobrého k jídlu, k pití a stačí. Navíc s tím COVID-19 za zády to ani vlastně nejde. Třeba příští rok oslavím narozeniny v Monaku nebo na Kubě,“ zasnil se Vágner, který už je očividně myšlenkami na dovolené.

Petr se narodil na první školní den, a jelikož má už děti školou povinné, jeho narozeniny začaly cestou do školy s dětmi a odpoledne s nimi plánuje alespoň cukrárnu. „Možná večer ještě zajdeme na nějakou dobrou večeři, celá naše rodina,“ řekl.

Vágner ale přiznal, že přece jen připravil speciální večeři pro partu kamarádů, se kterými roky jezdí na hory a na loď. „Kvůli koronaviru nám letos nevyšla plavba na Jadranu, tak pojedeme na motorkách do Třeboně na narozeninovou oslavičku. Jinak nějaké to bujaré veselí, oslavy, šampaňské do pozdních ranních hodin rozhodně neplánuji. Asi s tím počkám až na tu padesátku,“ směje se Petr Vágner.

Moderátor je vášnivý sportovec a holduje i adrenalinovým sportům. Nedávno se předvedl v barvách CNN Prima NEWS na velmi náročném triatlonu. Je už každý další rok znát? „Znát je to hlavně u toho sportování. Na začátku letošního roku jsem podstoupil kvůli přípravě na Ironmana v Indii nejrůznější fyzické testy, krevní obrazy, laktáty atd. Vyšlo mi, že mám metabolismus jako pětadvacetiletý. Tak snad mi to ještě několik let vydrží. Jsem zdravý, mám krásné, zdravé a šťastné děti, super práci, co víc si přát. Ať to trvá navždy!“ Říká Petr Vágner.

Tagy:

Hlavní zprávy

Itálie zavádí povinné covid pasy pro zaměstnance. Hrozí pokuty i pozastavení platu
Itálie

Itálie zavádí povinné covid pasy pro zaměstnance. Hrozí pokuty i pozastavení platu

Itálie se stane první evropskou zemí, která bude po všech zaměstnancích požadovat, aby se prokazovali covidovými certifikáty. O novém opatření, podle něhož musí mít každý člověk na pracovišti doklad o očkování proti covidu, zotavení z této nemoci nebo o negativním testu na koronavirus, na svém zasedání rozhodla vláda. Platit začne 15. října, uvedla agentura ANSA. Ministryně pro regionální záležitosti Mariastella Gelminiová už ve středu řekla, že kabinet chce, aby nová pravidla platila pro zaměstnance ve veřejném i soukromém sektoru.

Některé billboardy fascinují svou blbostí. Nejlepší hlášky z Co Čech, to politik!

Hosté čtvrtečního pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS probrali volební kampaň, migraci, pravidla pro předjíždění cyklistů i sňatky homosexuálů. Padaly přitom hlášky o „fascinující blbosti billboardů“, „divokých“ Pirátech či „maglajsu v hlavě“. Diskutovali fotbalový internacionál Ladislav Vízek, právník Tomáš Sokol a politický komentátor Roman Joch.

Největší výsadková operace měla urychlit konec druhé světové války. Skončila debaklem

Byla to ambiciózní operace, která měla urychlit konec druhé světové války. Po sérii úspěchů v Normandii už spojenečtí velitelé přemýšleli, jak co nejrychleji porazit třetí říši. Proto odstartovali největší výsadek ve vojenské historii, který měl v okupovaném Nizozemsku vytvořit koridory pro pozemní armádu až do Berlína. Tehdy ale Spojenci netušili, že hluboko za nepřátelskou linií odpočívají elitní německé oddíly. Nákladná operace Market Garden skončila pro Spojence velkým debaklem.

Sledujte ŽIVĚ Partii s Maláčovou a Pekarovou Adamovou: Jak by řešily státní rozpočet?

Na co máme peníze a na co už ne? Tím se v první části pořadu Partie Terezie Tománkové budou zabývat ministryně práce a sociálních věcí z ČSSD Jana Maláčová, předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová a předseda hnutí SPD Tomio Okamura. Ve druhé polovině můžete sledovat velkou politickou diskusi například se zástupci hnutí ANO, Pirátů nebo komunistů. Nenechte si ujít nedělní Partii od 11 hodin na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Chcete letět do vesmíru? Stačí být plnoletý a zaplatit 9,6 milionu korun

Ve středu na oběžnou dráhu odstartovala loď Crew Dragon společnosti SpaceX, která na své palubě hostí čtyřčlennou civilní posádku. Do vesmíru se podle Romana Jonáše, ředitele zastoupení Virgin Galactic pro Českou a Slovenskou republiku, může podívat takřka každý. „Stačí k tomu v přepočtu 9,6 milionu korun a minimální věk 18 let,“ sdělil v pořadu 360° Pavlíny Wolfové.

Už víme, kdo je mozek rodiny. Lidé se kvůli obálce časopisu vysmáli Harrymu a Meghan

Princ Harry se svou ženou Meghan mohou slavit další vítězství. Magazín Time je totiž zařadil mezi 100 nejvlivnějších osobností světa. Zprávou se pochlubili na sociálních sítích v den princových 37. narozenin, spolu s ní sdíleli i fotografii z titulní strany magazínu. Místo obdivu však schytali hlavně kritiku. Lidé se jim vysmáli, že vypadají jako po hodně nezdařené retuši.

Otázka pro politiky: Pokud byste vládli, zrušili byste elektronickou evidenci tržeb?

Elektronickou evidenci tržeb slibují po volbách kompletně zrušit pouze SPD a koalice Spolu, tedy pokud se dostanou do vlády. Zrušení EET, nebo její úpravu chtějí i další dlouhodobí kritici – koalice Piráti a STAN. ČSSD, která hnutí ANO pomáhala EET v minulé vládě prosadit, by EET nerušila. Stejně tak KSČM, ta ale dodává, že EET všechna očekávání nenaplnila.

reklama

Domácí zpravodajství

Hamáček: Z ČSSD jsem nejpopulárnější. Za vládu s Babišem bych nám dal dvojku

Nikdo z ČSSD nemá větší popularitu než já a Jana Maláčová, prohlásil v rozhovoru pro CNN Prima NEWS sebevědomě předseda ČSSD Jan Hamáček. Fakt, že má strana pod jeho vedením historicky nejhorší výsledky a hrozí jí, že se neprobojuje do Sněmovny, nepovažuje pouze za svou chybu, ale za celosvětový trend ústupu tradiční levice. Za vládní angažmá by dal své straně dvojku. Mluví třeba i o tom, že koalice Spolu a Pirátů se STAN se podle něj určitě rozpadnou.

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

Bartošek: Interpelace na Babiše od poslanců ANO byly jako třídní schůzka Hujerových

Předseda poslanců KDU-ČSL Jan Bartošek v pořadu 360° na CNN Prima NEWS kritizoval čtvrteční interpelace členů hnutí ANO na jejich šéfa a premiéra Andreje Babiše. Podle něj situace ve Sněmovně připomínala „třídní schůzku s Hujerovými“. Vůči jeho názoru se ohradil Patrik Nacher z ANO. Podle něj byly dotazy jeho kolegů na předsedu vlády věcné a navíc podle jednacího řádu Sněmovny nebylo porušeno žádné pravidlo.

reklama