Moderátor Petr Vágner slaví narozeniny. U fotek z mládí se náramně pobavil

Petr Vágner je moderátor sportu na CNN Prima NEWS a adrenalinový sportovec. V minulosti moderoval Top Star magazín. Dnes mu je 43 let. Podle lékařů má ale tělo jako pětadvacetiletý mladík.

Moderátor Petr Vágner je sice stále mladý, ale za 43 let něco pamatuje. Nebo spíš nepamatuje. Když si prohlížel své staré fotky, nestačil se sám divit. „Ježiši, to se tenkrát opravdu nosilo za módu? A ten sestřih? Cože? Já měl i odbarvené vlasy,“ podivoval se nad fotkami.

Své narozeniny moderátor ve velkém neslaví a neplánuje to ani tentokrát. „Naposledy jsem chystal narozeninovou oslavu ve svých třiatřiceti letech a myslím, že to byla moje poslední. Ne že bych na to neměl hezké vzpomínky, ale tak nějak jsem to vlastně přestal slavit.

Na oslavy prý většinou neměl čas kvůli natáčení nebo práci a pak už se mu nechtělo nic zpětně organizovat. „Prostě když to vyjde, dáme si něco dobrého k jídlu, k pití a stačí. Navíc s tím COVID-19 za zády to ani vlastně nejde. Třeba příští rok oslavím narozeniny v Monaku nebo na Kubě,“ zasnil se Vágner, který už je očividně myšlenkami na dovolené.

Petr se narodil na první školní den, a jelikož má už děti školou povinné, jeho narozeniny začaly cestou do školy s dětmi a odpoledne s nimi plánuje alespoň cukrárnu. „Možná večer ještě zajdeme na nějakou dobrou večeři, celá naše rodina,“ řekl.

Vágner ale přiznal, že přece jen připravil speciální večeři pro partu kamarádů, se kterými roky jezdí na hory a na loď. „Kvůli koronaviru nám letos nevyšla plavba na Jadranu, tak pojedeme na motorkách do Třeboně na narozeninovou oslavičku. Jinak nějaké to bujaré veselí, oslavy, šampaňské do pozdních ranních hodin rozhodně neplánuji. Asi s tím počkám až na tu padesátku,“ směje se Petr Vágner.

Moderátor je vášnivý sportovec a holduje i adrenalinovým sportům. Nedávno se předvedl v barvách CNN Prima NEWS na velmi náročném triatlonu. Je už každý další rok znát? „Znát je to hlavně u toho sportování. Na začátku letošního roku jsem podstoupil kvůli přípravě na Ironmana v Indii nejrůznější fyzické testy, krevní obrazy, laktáty atd. Vyšlo mi, že mám metabolismus jako pětadvacetiletý. Tak snad mi to ještě několik let vydrží. Jsem zdravý, mám krásné, zdravé a šťastné děti, super práci, co víc si přát. Ať to trvá navždy!“ Říká Petr Vágner.

Tagy: