Módní vychytávky: košile, která se nikdy neušpiní nebo titanové ponožky

Na světě už existuje mnoho vychytávek ulehčujících život. A některé z těch nejnovějších umí třeba zajistit, abyste se nepořezali při krájení chleba. Podívejte se na módní doplňky, které vás ochrání před nečekaným deštěm nebo na takové, s nimiž se nikdy neušpiníte.

Není rukavice jako rukavice. Existuje totiž taková, která vám zachrání prsty na ruce při nešikovné manipulaci s nožem. Asi každý z nás se zřejmě říznul při obyčejném krájení chleba. Speciální rukavice se vyplatí používat například i při přípravě ryb nebo masa, kde je zapotřebí řezat do všech směrů.

Jako v bavlnce budete mít údajně i prsty na noze, když obléknete speciální titanové ponožky. Díky odolným vláknům nehrozí trapas koukajícího palce z díry, a navíc nemají tendenci sklouzávat při chůzi z chodidla.

Na nečekané letní lijáky můžete vyzrát se speciální ledvinkou. Nejen, že jsou už zase v kurzu, ale tato vás během chvilky ochrání před deštěm. Má v sobě totiž všité pončo, které přes sebe v mžiku lehce přetáhnete.

Nad další vychytávkou by mohly zaplesat hlavně dámy, které nosí lodičky za každého počasí. Takže co když venku prší jako z konve? Voděodolné návleky zajistí, že se přemístíte z bodu A do bodu B suchou nohou, a navíc zůstanete stále šik, protože vypadají jako poslední model luxusní módní značky.

Přečkat den v bílé košili bez skvrny může být oříšek. Ovšem když máte košili ze správného materiálu, tak nejen že vás můžou nechat špinavé fleky klidnými, ale nemusíte řešit ani žehlení. Další výhoda je, že se nemačká.

A co takhle mikina umožňující si dát šlofíka? Stačí nafouknout v kapuci speciální vak, s nímž kdekoliv složíte hlavu a dočkáte se komfortního odpočinku. Tato vděčná vychytávka by se mohla hodit třeba při cestování.

Tagy: