CNN Prima News rukavice

rukavice

Výpis příspěvků ke štítku „rukavice“

Jako když statisíce Boeingů skončí na skládce. Pandemický odpad ohrožuje celou Zemi

30. dubna 2022 08:13

Recyklace a snižování objemu odpadu – to byly ještě před pandemií jedny z hlavních výzev, kterým se svět věnoval. Jenže po příchodu viru jako by se na kupící se vrstvy smetí tak trochu zapomnělo. Produkce plastů a dalších odpadů je přitom během pandemie obrovská a lví podíl na tom mají roušky, testy i další hygienické předměty.

Riskovali život v legínách a bez rukavic. Mladý pár podcenil túru, zasahovali záchranáři

2. února 2022 13:17

Nezodpovědné chování je málem stálo život. Řeč je o mladém páru, který se vydal na túru z Ovčárny po hřebeni k přehradě Dlouhé stráně v Jeseníkách. Naprosto však podcenili oblečení. Zcela vysílené je pak zachraňovali členové Horské služby z několika stanic, informují záchranáři v tiskové zprávě a varují před podobným chováním.

Konec šíleného případu sportovní hvězdy, která měla vraždit. O. J. Simpson je volný

15. prosince 2021 14:08

Mnoho bývalých či stále aktivní slavných sportovců má problémy se zákonem. Ale žádný z nich nenapsal tak pozoruhodný příběh jako někdejší hvězda amerického fotbalu a herec O. J. Simpson. Měl zavraždit svou exmanželku i jejího přítele, díky práci elitních právníků ale ani navzdory jasným důkazům nešel za mříže. Ve vězení paradoxně skončil později kvůli loupeži. Za dobré chování byl propuštěn na podmínku a teď se zbavil i této „zátěže“. Napsal tak prozatímní tečku za celým případem.

Znehodnocené roušky šly do distribuce, tvrdí propuštěná pošťačka. Mluvčí pošty oponuje

17. září 2020 22:31

Česká pošta dostala od vlády za úkol distribuovat v obálkách pět roušek a jeden respirátor každé osobě starší 60 let. Zvládla to však Česká pošta uskutečnit za hygienických podmínek? A jak se staví ke skandálu v Mníšku pod Brdy? Hosty pořadu 360° Pavlíny Wolfové byli tiskový mluvčí České pošty Matyáš Vitík a bývalá pracovnice České pošty Beatrix Podkonická.

Skandál pošty v Mníšku pod Brdy: Doručovatelé balí seniorům roušky doma holýma rukama

16. září 2020 16:47
Aktualizováno

Hazarduje pobočka České pošty v Mníšku pod Brdy se zdravím seniorů? Podle středočeských hygieniků ano, protože jim posílá roušky, které do obálek balí doručovatelé doma v nevyhovujících hygienických podmínkách. Redakci CNN Prima NEWS na to upozornili sami pracovníci této pošty, kteří se denně pohybují mezi mnoha lidmi a mohou být rizikovou skupinou.