CNN Prima News rukavice

rukavice

Výpis příspěvků ke štítku „rukavice“

Bijec Růžička o Clash of the Stars: Tohle jsem ještě nezažil. Výhra byla pro kamarádova tátu

Patří mezi největší talenty českých bojových sportů, v ringu vždy předvádí skvělé výkony. Tadeáš „Mawar“ Růžička je zkrátka rozený bojovník. Na turnaji Clash of the Stars 5 ale nastupoval do klece proti influencerovi Tadeáši Veselému, který má nicotné zápasnické zkušenosti. Proč? Profesionální bijec chtěl ztrestat silácké a arogantní chování Veselého. Jejich zápas měl však výrazně upravená pravidla.

Hvězdný Reynolds splnil přání umírajícímu fanouškovi. Dusil jsem se emocemi, přiznal herec

Uplynulý víkend byl pro herce Ryana Reynoldse více než výjimečný. Jeho velšský tým Wrexham po patnácti letech postoupil do britské fotbalové ligy, navíc se sešel s 45letým Jayem Fearem. Během dvacetiminutového rozhovoru s fanouškem, kterému byla diagnostikována rakovina slepého střeva v posledním stádiu, mu předal podepsané rukavice filmového Deadpoola a šokoval ho vřelou pozvánkou na natáčení. Sám herec přiznal, že se emocemi „dusil“.

Úklid nemusí být horor. Expertka doporučuje čtyři obyčejné produkty s neobyčejnou silou

Jak s vánočními svátky, tak i s přelomem nového roku, se pojí jedna nepopulární činnost: generální úklid domácnosti. Experti však radí, že by se nic nemělo přehánět. Upozorňují zejména na nechtěné vedlejší důsledky honby za čistotou, jako je ohrožení vlastního zdraví. Přesto existují tipy a rady, jak domácnost vyčistit a nestrhat jak sebe, tak peněženku. Co doporučuje odbornice?

Konec šíleného případu sportovní hvězdy, která měla vraždit. O. J. Simpson je volný

Mnoho bývalých či stále aktivní slavných sportovců má problémy se zákonem. Ale žádný z nich nenapsal tak pozoruhodný příběh jako někdejší hvězda amerického fotbalu a herec O. J. Simpson. Měl zavraždit svou exmanželku i jejího přítele, díky práci elitních právníků ale ani navzdory jasným důkazům nešel za mříže. Ve vězení paradoxně skončil později kvůli loupeži. Za dobré chování byl propuštěn na podmínku a teď se zbavil i této „zátěže“. Napsal tak prozatímní tečku za celým případem.

Znehodnocené roušky šly do distribuce, tvrdí propuštěná pošťačka. Mluvčí pošty oponuje

Česká pošta dostala od vlády za úkol distribuovat v obálkách pět roušek a jeden respirátor každé osobě starší 60 let. Zvládla to však Česká pošta uskutečnit za hygienických podmínek? A jak se staví ke skandálu v Mníšku pod Brdy? Hosty pořadu 360° Pavlíny Wolfové byli tiskový mluvčí České pošty Matyáš Vitík a bývalá pracovnice České pošty Beatrix Podkonická.