CNN Prima News vychytávky

vychytávky

Výpis příspěvků ke štítku „vychytávky“

Vychytávky při pěstování plodové zeleniny

Plodová zelenina patří u nás mezi nejpěstovanější druhy. Především pak papriky, okurky a rajčata. Pro usnadnění pěstování a dosažení kvalitní úrody je však třeba dodržet všeobecně známé postupy. Je však dobré upozornit pěstitele, že i některé další úkony při pěstování těchto zelenin nejen usnadní práci ale současně přinesou i kýžené uspokojení z dobré sklizně.

Umíte využít vodu po vaření brambor a rýže?

Většina receptů na vaření obsahuje poněkud zavádějící informace typu „uvařené brambory ihned slijeme“. Ano, to je samozřejmě pravda, nechat brambory louhovat v uvařené vodě by nebylo moudré, zbytečně by přicházely o minerály a vitaminy, nicméně s tím sléváním vody opatrně. S vodou po vaření brambor a také s vodou po vaření rýže se ještě mohou dělat velké věci! Využít se obě tekutiny mohou na celou řadu domácích prací. Vyzkoušíte následující tipy a triky?

Další číslo časopisu Prima Vychytané křížovky potěší všechny luštitele a fanoušky Ládi Hrušky!

Ty nejlepší vychytávky, zlepšováky, recepty a rady pro všechny kutily a zahrádkáře přináší nové číslo půlročníku Prima Vychytané křížovky speciál Ládi Hrušky. Stejně jako v předchozích číslech v něm čtenáři najdou křížovky, osmisměrky i sudoku a po vyluštění tajenky se mohou pustit spolu s Láďou do tvoření a vyrábění. Více než 45 stran se zábavou pro celou rodinu pořídíte za pouhých 25 Kč!