CNN Prima News Monika Bagárová

Monika Bagárová

Výpis příspěvků ke štítku „Monika Bagárová“

Bagárová je znovu zamilovaná. Představila nového přítele, kdo nahradil hvězdu MMA?

9. prosince 2022 10:01

Před rokem na Vánoce prožívala zpěvačka Monika Bagárová bolestivý rozchod s MMA zápasníkem a otcem dcery Rumie Machmudem Muradovem. Ačkoliv se pár snažil rodinu později znovu spojit, osud jim nepřál. Nyní však umělkyně září štěstím a svátky bude prožívat ve veselejším duchu. Přiznala, že je šťastně zamilovaná. Pár nyní tvoří s podnikatelem Leonardem Lekajem a údajně mělo dojít i na seznámení s rodiči.

Po letech opět spolu. Bagárová s Cristovaem ukázali společnou fotku, fanoušci šílí

19. října 2022 19:45

Monika Bagárová a Ben Cristovao potěšili své fanoušky, když na sociálních sítích zveřejnili společnou fotografii. Tu pořídili v nahrávacím studiu, kde dvojice pracuje na nové písničce. Ačkoliv se o žádnou romantiku nejedná, mnozí fanoušci už teď spekulují, zda to mezi nimi opět „nezajiskřilo“. Bagárová a Cristovao totiž už před jedenácti lety tvořili pár.

Zpověď Muradova: Rusové ho pobodali a postřelili, život mu zachránili kamarádi i počasí

10. května 2022 15:24

V Česku se vypracoval na jednoho z nejlepších profesionálních zápasníků smíšených bojových umění. Život Makhmuda Muradova by ale už v jeho 32 letech vydal na knihu. Musel se vypořádat například s tím, že měla jeho rodina v mládí hluboko do kapsy. V Rusku ho dokonce pobodali a postřelili. Život mu zachránili kamarádi i to, že měl kvůli nízkým teplotám hodně oblečení, přiznal v rozhovoru pro Novinky.cz. Teď je finančně více než zajištěn a daří se mu i v osobním životě.

Budete potřebovat hlídání? Dejte vědět. Hvězdy šoubyznysu gratulují Marešovým k miminku

11. března 2022 08:16

Leoš Mareš teprve před několika hodinami oznámil, že s manželkou Monikou přivítali na svět vytouženého potomka, a už se začaly sypat gratulace. K novorozené holčičce zamilovanému páru pogratulovali jeho kolegové Patrik Hezucký, Libor Bouček i Kateřina Říhová. Hodně zdraví miminku i novopečené mamince popřály také tisíce fanoušků.

Na vztahu musíme pracovat, hlásá Bagárová po návratu k Muradovi. Promluvila o dalším dítěti

12. února 2022 11:54

Fanoušci Moniky Bagárové s napětím sledovali, jak se bude vyvíjet její vztah s MMA zápasníkem Makhmudem Muradovem. Zpěvačka se však netají tím, že po loňském rozchodu dvojice opět tvoří šťastnou rodinu. „Musíme na vztahu pracovat a dohodli jsme se, že budeme více času trávit spolu,“ sdělila fanouškům. A zmínila také, zda plánují rodinu rozšířit.