CNN Prima News mrtvola

mrtvola

Výpis příspěvků ke štítku „mrtvola“

Smrtící „zombie“ droga z lidských kostí nutí závislé vykrádat hroby. Africká země si neví rady

Stav nouze vyhlásila západoafrická země Sierra Leone kvůli šíření psychoaktivní drogy, jejíž hlavní složkou je výtažek z lidských kostí. Policisté dokonce musí hlídat hřbitovy, aby zabránili vykrádání míst posledního odpočinku. Uživatelé se totiž neštítí získávat kosti ani tímto způsobem. Píše o tom web Daily Mail.

Na mrtvoly mám štěstí, hájil se podezřelý z vraždy vrtačkou u Pardubic. Inspiroval ho Castro

Muž, který společně se svou přítelkyní čelí obvinění z brutální vraždy provedené vrtačkou v Libišanech na Pardubicku, vypovídal ve čtvrtek před soudem. Původně se přiznal, ale nyní tvrdí, že v době spáchání činu byl na nákupu. Již bývalí partneři tak své výpovědi otočili proti sobě a shazují vinu jeden na druhého. Obžalovaný se snažil líčení co nejdéle zdržet a pronesl, že bude „klidně mluvit hodiny jako Fidel Castro“.

Navalná: Putinovu nenávist střídá satanismus a pohanství. Mučí mrtvolu mého manžela

Julija Navalná, vdova po ruském opozičním politikovi Alexeji Navalném, který za neobjasněných okolností zemřel ve vězení, v sobotu vyzvala ruské úřady, aby vydaly tělo jejího manžela k pohřbu. Zároveň obvinila ruského prezidenta Vladimira Putina, že nejenže nechal jejího muže zabít, ale ještě mučí jeho mrtvolu, což už není jen nenávist, ale satanismus a pohanství.

Nález v řece Hron zaměstnává policii. V místě, ke kterému nevedou cesty, plavalo lidské tělo

U slovenské obce Dolná Ždaňa bylo nalezeno tělo mrtvého muže. Z řeky Hron ho vytahovala přivolaná jednotka hasičů, podle mluvčí Krajského ředitelství Policejního sboru Banská Bystrica Márie Faltániové se zachytilo o kmen stromu jen pár metrů od břehu a mohlo se doplavit z větší vzdálenosti. Příčinu smrti muže nyní vyšetřují kriminalisté. O případu píše web Noviny.sk.

Otřesný případ na Slovensku: Starší ze synů mrtvolu otce zabalil do igelitu z obavy o bratra

Zpanikařil jsem, bál jsem se, jak to bude zvládat bratr, řekl starší z dvojice sourozenců, která obývala několik týdnů byt ve slovenském Humenném s mrtvolou otce. Zetlelé tělo připomínající mumii našli tamní policisté za dveřmi letos v srpnu. 62letý muž byl zabalený v igelitu a obvázaný lepicí páskou. Ač vyšetřovatelé vyloučili cizí zavinění, případem se stále zabývají kvůli možné trestní odpovědnosti spojené s dobou mezi úmrtím muže a nálezem těla.