CNN Prima News mrtvola

mrtvola

Výpis příspěvků ke štítku „mrtvola“

Mezi minami hledají mrtvé kolegy. Štáb CNN točil v terénu se speciální ukrajinskou jednotkou

8. listopadu 2022 18:08

Ukrajinská armáda má plné ruce práce s boji na jihu a východě země, přesto vyčlenila část mužů na práci, která souvisí s již uplynulými vojenskými akcemi. Přesto je mimořádně důležitá. Jde o vyhledávání nezvěstných vojáků, kteří zřejmě padli, ale jejich osud je armádě i rodinám neznámý. Štáb CNN jeden takový tým na východě Ukrajiny doprovázel.

EXKLUZIVNĚ: Na zemi ležela těla. Místo pomoci si je lidé fotili, popsal Čech tragédii v Soulu

30. října 2022 05:11

Nikdo netušil, co se přesně děje. Kousek od sebe jsem viděl tělo mladíka. Nikdo mu nepomohl ani ho nepřikryl, místo toho si ho lidé fotili. Tak popsal exkluzivně pro CNN Prima NEWS jeden z Čechů tragické halloweenské oslavy v srdci jihokorejského Soulu. Chaotická tlačenice si vyžádala 153 obětí, desítky dalších lidí bojují v nemocnici o život. „Viděla jsem ležící chlapce, jak se je snaží záchranáři oživit. Po asi 10 minutách vstali a překryli je modrou plachtou. V tu chvíli nám došlo, že jsou mrtví,“ svěřila se reportérovi Jihokorejka, která rovněž uvízla v davu.

Záhadný nález v Hranické propasti. Policie objevila mrtvého muže. Netuší, o koho jde

4. srpna 2022 12:03

Na hladině Hranické propasti bylo ve středu nalezeno tělo muže bez známek života. Po jeho totožnosti policie pátrá, uvedla přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová. Tělo vytáhli z útrob propasti policejní potápěči ve spolupráci s hasiči a za asistence hranického výzkumného týmu Hranický kras, kteří na místě prováděli uplynulý týden mezinárodní výzkum.

Děsivý nález v Plzni: Rybáři našli mrtvého muže, policisté zjišťují jeho totožnost

13. března 2022 19:57

Policisté zjišťují totožnost mrtvého muže, kterého v neděli dopoledne našli dva mladí rybáři u břehu řeky Berounky na okraji Plzně. Na místě byla policie s potápěčem, hasiči a koroner, u zemřelého byla nařízena soudní pitva, řekla krajská policejní mluvčí Dana Ladmanová. Případem se dále zabývají kriminalisté z Plzně.

Migrační krize na polsko-běloruských hranicích pokračuje. V lese našli mrtvého Jemence

21. února 2022 18:51

Polská policie našla v pondělí odpoledne v Bělověžském pralese na polsko-běloruském pomezí mrtvého muže. Podle médií zde zahynul 26letý Jemenec. Smrt dalšího migranta bloudícího v pohraničních lesích podle tisku svědčí o tom, že migrační krize trvá. Varšava obviňuje Minsk, že používá migranty jako „hybridní zbraň“ v odplatě za sankce Evropské unie proti autoritářskému režimu. Od začátku migrační krize přišlo na hranicích o život několik desítek lidí.

Nová fakta v případu mrtvé cyklistky. Podle důkazů nakonec nešlo o násilný trestný čin

17. února 2022 14:52

Asi padesátiletá žena, jejíž tělo našli lidé v sobotu na cyklostezce nedaleko Cyklistické ulice v Plzni-Slovanech, se o život připravila sama. Kriminalisté smrt vyšetřovali původně jako násilný trestný čin. Z předběžných výsledků pitvy a z dalších důkazů a svědectví vyplynulo, že ženinu smrt nezpůsobil nikdo další.