reklama

Muž pobavil cestující autobusu ve Velké Británii. Živého hada použil jako roušku

Bizarní kousek předvedl muž v hrabství Velký Manchester ve Velké Británii. Pro zakrytí dýchacích cest totiž použil živého hada, informoval web Manchester Evening News.

reklama

V autobuse ve městě Salford se cestujícím nabídl poměrně vtipný pohled na muže, který použil svého plaza jako roušku. Šokovaní spolucestující sledovali, jak si muž následně hada sundal z obličeje a nechal ho obmotat se kolem zábradlí.

„Nejprve jsem si myslel, že má na sobě opravdu legrační masku, pak ji ale nechal plazit po zábradlí. V autobuse se nikdo neobtěžoval muži něco říct, ale jeden pán za ním natočil video. Bylo to rozhodně zábavné,“ komentoval incident jeden z cestujících.

Mluvčí manchesterské společnosti Stagecoach, která je jedním z největších autobusových dopravců ve Velké Británii, k tomu uvedl: „Bezpečnost našich zákazníků a zaměstnanců je pro nás absolutní prioritou. Jsme šokováni těmito zprávami a bereme je velmi vážně.“

Incident se nyní bude vyšetřovat. „Očekáváme, že všichni naši zákazníci budou dodržovat vládní pravidla pro nošení vhodného zakrytí obličeje ve veřejné dopravě. Probíhá interní vyšetřování, které zahrnuje kontrolu kamerového systému v autobuse a vyslechnutí řidiče,“ dodal mluvčí.

K tématu

Další hlavní zprávy

360°

Meghan je hloupá husa, která poučovala Brity o feminismu, tvrdí publicista Tomský

Meghan je hloupá husa, která poučovala Brity o feminismu, tvrdí publicista Tomský

Vévodkyni ze Sussexu nazval publicista Alexander Tomský ve vysílání pořadu 360° Pavlíny Wolfové hloupou husou. „Nic neuměla a nic nevěděla. Mohla mluvit jen o multikulturní společnosti a komplexech rasismu, které jsou ale typicky americké. Navíc bych ji neustále nesrovnával s Dianou,“ upozorňuje Tomský. Zástupkyně šéfredaktora Expres.cz Barbora Koukalová by ale Meghan husou nenazývala: „Hloupá není. Jejím největším úspěchem však je, že si vzala bohatého muže.“

Přibližně deset procent zaměstnanců povinné testování odmítá. I přes hrozbu pokuty
Výrok o poplácaní ženy po zadku je hrubé nedorozumění, hájí se sexuolog Uzel
Blatný chce výměnu hlavní hygieničky Rážové. Babiš s ní není spokojený
reklama
reklama
Velký přehled nemocnic: Vyčerpání, nakažený personál, rušení operací. Kde je nejhůř?

Zdravotnictví

Domácí zpravodajství

KB s Fidoo pomáhají firmám s digitalizací jejich financí
Letos žádná maturitní zkouška, navrhuje Babiš. Místo ní by stačil průměr známek
Další články
reklama
reklama