reklama

Muž pobavil cestující autobusu ve Velké Británii. Živého hada použil jako roušku

Bizarní kousek předvedl muž v hrabství Velký Manchester ve Velké Británii. Pro zakrytí dýchacích cest totiž použil živého hada, informoval web Manchester Evening News.

reklama

V autobuse ve městě Salford se cestujícím nabídl poměrně vtipný pohled na muže, který použil svého plaza jako roušku. Šokovaní spolucestující sledovali, jak si muž následně hada sundal z obličeje a nechal ho obmotat se kolem zábradlí.

„Nejprve jsem si myslel, že má na sobě opravdu legrační masku, pak ji ale nechal plazit po zábradlí. V autobuse se nikdo neobtěžoval muži něco říct, ale jeden pán za ním natočil video. Bylo to rozhodně zábavné,“ komentoval incident jeden z cestujících.

Mluvčí manchesterské společnosti Stagecoach, která je jedním z největších autobusových dopravců ve Velké Británii, k tomu uvedl: „Bezpečnost našich zákazníků a zaměstnanců je pro nás absolutní prioritou. Jsme šokováni těmito zprávami a bereme je velmi vážně.“

Incident se nyní bude vyšetřovat. „Očekáváme, že všichni naši zákazníci budou dodržovat vládní pravidla pro nošení vhodného zakrytí obličeje ve veřejné dopravě. Probíhá interní vyšetřování, které zahrnuje kontrolu kamerového systému v autobuse a vyslechnutí řidiče,“ dodal mluvčí.

K tématu

Další hlavní zprávy

reklama
Republikáni ztrhali film o twerkujících dívkách. Obamová údajně podporuje pedofilii
Slováci řeší zákon o plagiátech. Matovič a jeho kolegové však o tituly nepřijdou
reklama
reklama
Co bude s Prymulovou pozicí vládního zmocněnce? Vláda prý bude hledat jeho nástupce

Roman Prymula

Domácí zpravodajství

Děláme vše pro bezpečí voleb, uvedl Hamáček. Podle něj se nejhorší scénář zatím nenaplňuje
Na kurzarbeitu jsme se shodli, oznámila Maláčová. O platech politiků koalice nejednala
Další články
reklama
reklama