reklama

Muž pobavil cestující autobusu ve Velké Británii. Živého hada použil jako roušku

Bizarní kousek předvedl muž v hrabství Velký Manchester ve Velké Británii. Pro zakrytí dýchacích cest totiž použil živého hada, informoval web Manchester Evening News.

reklama

V autobuse ve městě Salford se cestujícím nabídl poměrně vtipný pohled na muže, který použil svého plaza jako roušku. Šokovaní spolucestující sledovali, jak si muž následně hada sundal z obličeje a nechal ho obmotat se kolem zábradlí.

„Nejprve jsem si myslel, že má na sobě opravdu legrační masku, pak ji ale nechal plazit po zábradlí. V autobuse se nikdo neobtěžoval muži něco říct, ale jeden pán za ním natočil video. Bylo to rozhodně zábavné,“ komentoval incident jeden z cestujících.

Mluvčí manchesterské společnosti Stagecoach, která je jedním z největších autobusových dopravců ve Velké Británii, k tomu uvedl: „Bezpečnost našich zákazníků a zaměstnanců je pro nás absolutní prioritou. Jsme šokováni těmito zprávami a bereme je velmi vážně.“

Incident se nyní bude vyšetřovat. „Očekáváme, že všichni naši zákazníci budou dodržovat vládní pravidla pro nošení vhodného zakrytí obličeje ve veřejné dopravě. Probíhá interní vyšetřování, které zahrnuje kontrolu kamerového systému v autobuse a vyslechnutí řidiče,“ dodal mluvčí.

K tématu

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Vakcína proti covidu by v Česku mohla být na přelomu ledna a února, řekl Blatný

Vakcína proti covidu by v Česku mohla být na přelomu ledna a února, řekl Blatný

První dodávky vakcíny proti COVID-19 by mohly být podle ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO) v Česku dostupné na přelomu ledna a února. Řekl to v úterý poslancům sněmovního výboru pro zdravotnictví. Evropská léková agentura (EMA) ji podle něj schválí zřejmě v první polovině ledna. Žádost o schválení používání svých očkovacích látek na evropském trhu podaly v pondělí americká farmaceutická společnost Pfizer spolu s německou firmou BioNTech a také americká společnost Moderna.

Demonstrace podnikatelů: Požadují finanční kompenzaci, zapomněli si však doma roušky
Česká výzkumná republika. Na vědu dáváme více než dvojnásobek toho, co Slováci
Porodila dřív, než ji stihli otestovat. K dítěti matku pustili až po dvaceti dnech
Češi jsou alkoholici Evropy. Za pití a tabák utratí dvojnásobek průměru EU
Muž upozornil na nevhodné chování spolucestujícího. Ten ho pobodal
reklama
reklama
PŘEHLEDNĚ: Kadeřnictví, hospody, obchody i bazény. Ve čtvrtek se otevře všechno

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Začal prodej elektronických dálničních známek. E-shop ale zatím nefunguje
Další články
reklama
reklama